Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chosen


Chosen
addikt

(#2) tDr1v3r válasza Chosen (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

:DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) BeLucZ


BeLucZ
addikt

HiRes Textúrák is igencsak tetszetősek, de szvsz ezt a színvonalat szerény véleményem szerint a cryengine 3 is nevetve tudja, de a frostbite 2-nek se kéne elbújnia mellette, de ha azt nézzük, hogy konzol akkor tényleg büntet

(#4) sirdenis válasza Chosen (#1) üzenetére


sirdenis
tag

Nekem is ez ugrott be . J.J. Abramsnek biztos adja. :D

(#5) danikollar válasza BeLucZ (#3) üzenetére


danikollar
őstag

Szerintem mocsok jól néz ki!

Ne sajnáld le a konzolokat! Láttál már ps3 exkluzív játékot?

(#6) BeLucZ válasza danikollar (#5) üzenetére


BeLucZ
addikt

nem sajnáltam le, de ennyit egy fullos pcs game is tud már egy ideje:)

és te láttál már crysis 3-at fullon natív 1080p-ben ? :) vagy BF3-at Ultrán? vagy Metro 2033 vagy LL-t ? :)

egy PS3-as vagy boxos game látványvilága nem közelíti meg a pcs verzióét, de túlzottan sok értelme nincs is összehasonlítani

ami anno volt az aktuális konzolok megjelenésekor az alázás volt, konzolon sokkal jobb graf volt, mostani szituációt úgy jellemezném, hogy 1 szintre kerülnek a platformok a megjelenítés minőségét illetően

(#7) danikollar válasza BeLucZ (#6) üzenetére


danikollar
őstag

Nézzél majd meg légyszíves egy pár játékot ezek közül, hogy milyen grafjuk van volt/, ha tudsz és majd utána gyere vissza és mond el a véleményed:
God of War 3., God of War Ascension, Uncharted 1-2-3., Killzone 2-3., The Last of Us,....
Xbox-on meg nézd meg a Forza szériát.

(#8) wolfman válasza Chosen (#1) üzenetére


wolfman
veterán

XD

Meg az is feltűnt, bár nem ismerem a játék előtörténetét, hogy a jövőben biztosan a háttérbe szorul a katonák álcázása, nehezebb észrevehetősége, inkább szépen világítson a mellkasukon a páncél meg a sisakjuk! :)

BeLucZ: A konzolok tényleges tudását és képességét nem a megjelenés napján fogják prezentálni, hanem szépen lassan az idő múlásával kezd durvulni a látvány. Mindig is így volt.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) ProEvoFan válasza danikollar (#7) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezek mint gyönyörű játékok, de egy mai közepes gémer pc röhögve kiköhögné azt a grafikát.Persze ez nem fog összejönni mert only konzol címek. Ami meg multiplatform, azokon bőven látszik a különbség; Crysis 2.3., GTA4, Metró új része.
Sőt, az első nextgen BF4 gameplay látványtól sok konzoltulaj elájúlt, de a végén kiderült h egy mai PCn futott...eléggé fail volt a szitu :)

[ Szerkesztve ]

(#10) danikollar válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


danikollar
őstag

Látod itt a feltételes módon van a hangsúly. De ezek és ilyen minőségi játékokkal sosem fog játszani egy pc only manus. Soknak fogalma sincs hogy ezek léteznek, pedig a valaha megjelent legjobb játékok között vannak.
Abban pedig biztos lehetsz, hogy egyformán fog kinézni a BF4 az új konzolokon és a pc-n is. Abu85 amúgy ezt is leírta, hogy miért pc-n futott!
De ez a legnagyobb baj, hogy egy pc only játékost nem lehet észérvekkel meggyőzni, hogy nem feltétlenül van igaza.

(#11) ProEvoFan válasza danikollar (#10) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De ez a legnagyobb baj, hogy egy pc only játékost nem lehet észérvekkel meggyőzni, hogy nem feltétlenül van igaza.
Ezt pont annak mondod, akinek volt már több konzolja is, köszi:)

(#12) BeLucZ válasza danikollar (#10) üzenetére


BeLucZ
addikt

Ez fordítva is igaz... :) Senki nem a játékok tartalmi minőségét vitatta, gondolom, hogy a killzone széria jó lehet, én itt most kimondottan csak a grafikáról beszéltem

(#8) wolfman: tisztában vagyok vele, hogy nem a megjelenés napján lesz kiaknázva a konzolokban rejlő potenciál, a mostani szériánál se így volt, csak a mostaniaknál is már a megjelenéskor is elhúzott az akkori pcktől, most ilyen nem lesz, véleményem szerint kb egál lesz a technológiai "verseny" egy ideig, amíg újra el nem húz a pc

[ Szerkesztve ]

(#13) danikollar válasza BeLucZ (#12) üzenetére


danikollar
őstag

Csak hogy én nem konzol only vagyok. Van pc-m, xbox360-am és ps3-am is. Tehát én elfogult nem vagyok egyik irányba sem, ezért nem értem mikor itt valaki pc onlyként osztja az észt egy konzolos vagy konzol játékhírnél.

[ Szerkesztve ]

(#14) BeLucZ válasza danikollar (#13) üzenetére


BeLucZ
addikt

ahogy látom kár veled vitázni, végig támadólag lépsz fel, ez nem észosztás, csak leírom az igazat

nekem is bejönnek ezek a képek, de elájulni nem kell tőlük

más: talán meg van tiltva, hogy aki pcs beírjon ide? hány konzolos szokott beírni pcs hírekbe ? :) ugyanannyi jogom van ide beírni mint neked

(#15) danikollar válasza BeLucZ (#14) üzenetére


danikollar
őstag

:W

(#16) Physicist03 válasza BeLucZ (#12) üzenetére


Physicist03
senior tag

Rosszul tudod. A mostani konzolok jobbak mint egy csúcs PC :K Grafikában egy picit lehet, hogy jobb lehet majd a PC, de a fizikában a konzol sajnos szét fogja alázni. Én is PC-s vagyok (sosem volt konzolom), de sajnos ez így van és ezért is fogok majd benevezni egy PS4-re. De ha nem hiszel nekem ajánlom figyelmedbe ezt a topicot és Abu85 kommentjeit. Ő leírja, hogy miért van ez így.

(#17) BeLucZ válasza Physicist03 (#16) üzenetére


BeLucZ
addikt

dehogy jobbak :D nyers erőben biztosan nem, amiben jobbak, hogy előnyösebb a felépítésük, illetve ugye nincs API ami limitálna sokszorosan... ez már önmagában aduász, de ha direktbe összehasonlítod a hardveres felépítést akkor egy mostani közepes gamer pc lepipálja az új konzolokat, nézőpont kérdése...

amíg fix hardver lesz meg direkt programozás, addig meg is fogja tartani ezt az előnyét

(#18) Physicist03 válasza BeLucZ (#17) üzenetére


Physicist03
senior tag

Amint mondtam olvasd el Abu hozzászólásait a linkelt topicban és megérted, hogy miről van szó :U

(#19) BeLucZ válasza Physicist03 (#18) üzenetére


BeLucZ
addikt

szoktam olvasni Abu hozzászólásait és tudom hogy miben jobbak a konzolok :) de hogy nyers erőben nem, az biztos

(#20) Ateszzero válasza BeLucZ (#6) üzenetére


Ateszzero
őstag

Majd légyszi 5 év múlva térjünk vissza erre amikor neked ugyanaz a géped lesz mint most , nekem meg egy ps4-em. ( ami csak egy konzol );]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.