Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Season Pass? Hát... :((( Legalább nem kérik el érte az alapjáték árát... :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Jakesz


Jakesz
őstag

Szeretem a survival jellegű játékmódokat, úgyhogy vétel lesz.

(#3) Taposo


Taposo
aktív tag

Engem aztán hidegen hagy a multi, viszont a kampányról nem sokat hallatnak pedig annak kéne ütnie. Nagyon reménykedem hogy nem valami 4-5 órás simlis storyt találtak ki aztán takarodjál multizni mint pl. BF4, CODGhost. Ez a multis bemutató pedig egy szégyen, ezt már mindenki látta csak össze lett vagdosva az eredeti anyag, nagyon úgy néz ki hogy már csak a "Killzone" cimre támaszkodva akarnak eladásokat produkálni. basznak rá ?!?! :F én is baszhatok mert csak az a szerencséjük hogy később jön a X1+Halo páros mert az eddig látottak alapján sajnos jobban húzok a Halo univerzumához :U de igy egyenlőre marad a Killzone.

[ Szerkesztve ]

(#4) E1even


E1even
senior tag

Megy/Menni fog itt is a pénzlehúzás ezerrel... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk a porban."

(#5) Mister_X válasza Taposo (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Mercenary is ilyen. Van egy 5-6 órás kampány és egy remekbe szabott multi. De itt megbolondították az előbbit "tedd érdekesebbé" kihívássorozatokkal, amik akár megháromszorozhatják a játékidőt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) sz3lim


sz3lim
tag

Már csak ezért a játékért megéri egy PS4-re beruházni.

(#7) Taposo válasza Mister_X (#5) üzenetére


Taposo
aktív tag

Tudom megvettem Vitára, csak a multi ért valamit a kampány borzasztó gagyi volt, most már mindegy valaki aki augusztus után rendelte elő a PS4-et rohadtul jól fog járni, mert én ma reggel visszamondtam a megrendelést, ha látni fogom a visszajelzésekből hogy üt a Killzone kampánya is akkor megveszem jövőre a The Divisional karöltve :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.