Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mocskos jól néz ki...

Live-Die-Respawn

(#2) Physicist03 válasza oriic (#1) üzenetére


Physicist03
senior tag

Jól néz ki az biztos :K De sajnos PS4 exclusive, úgyhogy különösebb képpen nem érdekel :(

(#3) Normi™


Normi™
őstag

Ez nagyon rendben van :K

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#4) Ps Vita


Ps Vita
őstag

WOW

(#5) bekes.andras


bekes.andras
tag

... most is csak megerősítés, hogy a konzolok az FPS (meg a bonyolultabb) játékok gyilkosai ... Szép, látványos, de a játékmenet röhejes, mindenki áll és néz. :D Persze lehet azzal jönni, hogy játszhatod billentyűzettel, meg egérrel, csak pont az vesz konzolt, aki lusta/buta a PC-hez és ami nincs előtte azért nem tesz semmit, ergo, ami a csomagban van azt használja.

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#6) oriic válasza bekes.andras (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"csak pont az vesz konzolt, aki lusta/buta a PC-hez"
Ezt én azért nem jelenteném ki a helyedben... :U

Live-Die-Respawn

(#7) anulu


anulu
félisten

kell! sharpshooterrel kiegészítve :D

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) zuzu000 válasza bekes.andras (#5) üzenetére


zuzu000
őstag

Butaság.
Gondolom valami nagyon easy módban ment, mivel látszott, hogy nem nagyon tudott célozni a játékos.

(#9) bekes.andras válasza oriic (#6) üzenetére


bekes.andras
tag

... pedig így van, nézz körbe a környezetedben. Veszek egy konzolt a gyereknek, mert kicsi még, veszek egy konzolt, mert nem akarok telepítgetni, veszek egy konzolt, mert nem értek a PC-hez, veszek egy konzolt, mert csak berakom a lemezt, és kész... Sorolhatnám tovább. Pár játéktól eltekintve minden játék elérhető PC-n sok esetben szabadabb, és kényelmesebb megoldásokkal. Az utóbbi időkben a kis platform játékok is szivárognak, amik eddig inkább konzolra voltak jellemzőek. Ráadásul a több platformon megjelenő játékok esetén időnként érződik a butítás, mert "mindenki számára" könnyen kezelhető játékot kell készíteni....

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#10) zuzu000 válasza bekes.andras (#9) üzenetére


zuzu000
őstag

Vagy:
veszek egy konzolt, mert only ps3 címek vannak rá. Nem, nem néhány, és nem tucatcímek, hanem egyedi alkotások. /Last of Us, Beyond two souls, god of war/ok/, heavy rain, uncharted széria, és még sorolhatnám/

Vagy nem utolsó sorba, jó néhány játékot sokkal kényelmesebb konzolon játszani, az irányíthatóság miatt. Pl. Assassin's Creedek. PC-n kipróbáltam, és egy egérgyilkos alkotás volt, kontrollerrel sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#11) zsigus válasza bekes.andras (#5) üzenetére


zsigus
őstag

Én nem tartom magam sem butának sem lustának a PC-hez, mégis jobb nekem egy konzol több okból is, amibe most nem mennék bele.

Egy szám.technikai weboldalhoz kapcsolódó site-on ilyen kijelentést tenni... :F
Vannak itt bőven konzolosok is, de szvsz a többség aki itt van rakott már össze nem egyszer PC-t.

A játékkínálatról pedig eléggé eltérő véleményen vagyunk, amikor minden második konzol-only címnél az első komment az, hogy "kár, hogy nincs PC-re".

[ Szerkesztve ]

(#12) #08052480


#08052480
törölt tag

Ha jol emlekszem a Killzone 2-nel jatszottak el a fake jatekmenetet nem a harmadik resznel. ;)
De itt mar a bemutaton egyertelmu volt, hogy nincs kamuzas, majd nyolc pernyi CG ara szvsz mar boven meghaladja azt, amit barki is hajlando lenne egy teaserre kolteni.

(#13) anulu válasza bekes.andras (#5) üzenetére


anulu
félisten

ty, 20+ éve foglalkozom PC-vel, mondjuk kb 10 éve komolyabban, előtte leginkább szerelgetés volt csak. otthon TV mellett BOX360 és PS3 is van. :P

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) #08052480 válasza zuzu000 (#10) üzenetére


#08052480
törölt tag

"Nem, nem néhány"

A igazsag az, hogy de, csak nehany. Mig a generacio elejen csak ugy omlottek az exkluziv cimek meg a 3rd party fejlesztoktol is, a tendencia epphogy az mutatja, hogy a tulnyomo tobbseg megjelenik nemi kesessel pc-re is - meg a belsos cimek is MS oldalrol - Alan Wake, Fable. Az evi ket-harom exkluziv cim pedig aligha tobb mint nehany :)

(#15) zuzu000 válasza #08052480 (#14) üzenetére


zuzu000
őstag

Szólj, ha bármelyik a fent felsoroltakból valaha is bármelyik ki fog jönni PC-re. Ezek minőségi címek, még ha évente néhány is jön. Amúgy meg ha valaki most vesz PS3-at akkor nem néhány címe lesz, hanem több tucat.

ps3 exkluzív játékok

(#16) BiP


BiP
nagyúr

Ki süket? Hogy az egyértelmű haLLhatatlanságról ne beszéljünk? :)

Amúgy én is úgy emlékszem, hogy Killzone 2-vel volt a rendervideós fiaskó.

Visszatérve a játék nehézségére:
1. korlátoltságra vall beskatulyázni és lebutázni a konzolosokat. (annak ellenére, hogy konzolon valóban jobban törekednek az egyszerűbb játékmenetre, de ennek más okai vannak).
2. Lehet, hogy a végleges játékmenet nehezebb lesz vagy lesz benne nehezebb fokozat, de demózáshoz mindig GOD mód szerű játékot kell mutatni, mert az látványosabb, és nem lesz idegesítő, ill. ha nem hal meg állandóan, akkor több dolgot lehet megmutatni a játékból.

(#17) #08052480 válasza zuzu000 (#15) üzenetére


#08052480
törölt tag

Jahogy beleszamolod a tucat psn cimeket (amikbol barmelyik platfromon talasz zsilliot) es a ps2 hd-ket is? Attol meg triplaA exkluziv ugyanugy csak par jon evente.
Nem akarom ezek minoseget ketsegbe vonni (en is anno az exkluziv cimeik miatt vettem a gepet), de hogy sok lenne beloluk az szimplan nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#18) zuzu000 válasza #08052480 (#17) üzenetére


zuzu000
őstag

2013 van, 2014 elején jön a ps4.
2006-ban jött ki a ps3. tehát 7 évünk van. A te számításod alapján köbö 4 jön évente. Ez 28 cím.
Egy évig talán elég lesz.

(#19) WayneGace


WayneGace
őstag

Beindult a hype henger. Ha év végén jön, akkor NFL meccsen is ott fog figyelni a PS4 reklám, Európában a bl-ben. Zabálni fogja a nép, ahogy látom sok embert már most megvettek kilóra. Jól csinálják.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#20) #08052480 válasza zuzu000 (#18) üzenetére


#08052480
törölt tag

Bar nem latom be, honnet jon a negy - tavalyrol egyet sem tudnek mondani, ami system seller lenne (talan a Journey, de ott is elegge kilog a lolab, de vissza tudnek nyulni a Heavy Rainig is akar), olyasmirol akarsz engem meggyozni, ami neked a szubjektiv velemenyed, ugyhogy akar be is fejezhetjuk.
Az egy dolog, hogy szamodra minden minosegi musthave kategoria ami megjelenik ra exkluzivkent, de ez nem kell hogy mindenkinel igy legyen, en pl egy kezemen meg tudnam szamolni hany olyan cim van, ami miatt erdemes beruhazni ra - nemhogy 27.

[ Szerkesztve ]

(#21) zuzu000 válasza #08052480 (#20) üzenetére


zuzu000
őstag

Én az alapján mondom ezt, hogy minden ps3 only cím hírének a fórumjában az megy, hogy jajj miért nem jön PC-re.

(#22) zsigus válasza #08052480 (#17) üzenetére


zsigus
őstag

Vannak konzol-only címek is, nem csak PS3/Xbox/Nintendo exkluzívak. Pl. Red Dead: Redemption, Mortal Kombat, Bodycount plusz egy rakat sportjáték, konzolos hentelős játékok pl. Castlevania: Lords of Shadow stb. stb.

[ Szerkesztve ]

(#23) #08052480 válasza zuzu000 (#21) üzenetére


#08052480
törölt tag

Attol, hogy par ember sir erte aligha lesz egyedi alkotas - igazabol pont az "egyedi"-n akadt meg a szemem, a legtobb exkluzivnak ugyanugy van egy ekvivalens multiplatform verzioja, meg ha nem is olyan szinvonalon :) De ez (marmint a siras) visszafele is igaz szvsz - legalabbis en mar lattam Witchernel vagy Diablonal ilyesmit, sot nehany MMOnal is. Noha ilyenbol joval kevesebb van, es egyre kevesebb is lesz

zsigus: nem is mondtam, hogy nincs, de egyre kevesebb, manapsag mar csak toredeke annak, amennyi a generacio elejen volt - de ezt mar irtam :) Szvsz ezek nagyon gyorsan el is fognak tunni a kovetkezo generacioban, nem belsos studioknak nem erdekuk a platform exkluzivitas

[ Szerkesztve ]

(#24) zuzu000 válasza #08052480 (#23) üzenetére


zuzu000
őstag

Szerintem lezárhatjuk :)
Abban mind a ketten egyetértünk szerintem, hogy elég ps3 only cím van, hogy ki lehessen húzni a ps4 megjelenéséig.

(#25) bekes.andras


bekes.andras
tag

... ha mindenki az exkluzív tartalom miatt venne konzolt, nem itt tartanánk. Vajon 100 emberből hányan mondanák azt, amit én is írtam, ráadásul valaki ki is kérte magának a lusta szót, majd beírja, hogy a konzol kényelmesebb. :D Szép napot!

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#26) oriic válasza bekes.andras (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól hogy valami kényelmes az nem azt jelenti hogy lusta is az egyén. Amúgy hagyjuk a témát szerintem, mietlőtt valaki megbántódik. :(((

Javítottam Killzone 2-re, jól emékeztem akkor én is, még a videót is jól linkeltem, ötletem sincs hogy miért a 3-at írtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27) pkornel


pkornel
aktív tag

Ezek de állatok :DDDD Öldmeg öldmeg!!!!! XDDDD

(#28) trufa12 válasza bekes.andras (#9) üzenetére


trufa12
addikt

Nem vagyok éppen hülye a pc hez és mégis per pill ps 3 omal játszom, mert nincs pénzem 1 erős PC re
inkább még ez a motiváló. A másik az nekem head shot is megy simán joyal , megnéznélek téged ha már így diszkriminálsz.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#29) trufa12 válasza pkornel (#27) üzenetére


trufa12
addikt

Jaja ,de hát a néger faszi színész , mindenesetre jó kis vígjátékot láthattunk , bár ők nemigazán élvezték az tuti , ráadás látszik a csávókám játékán életébe konzolt meg szerintem más fajta játékot sem tartott a kezében

de a játék ettől függetlenül szép, bár azt is hozzá tenném a véren nagyon látszik a mű hatás az egész grafika szép de a vér is sajnos azt a sémát követi és annak nem áll jól .
Meg hogy katonákon amikor szúrja szart se látni , nah mondjuk betudható cenzúrának de akkor ha már 18 as karikásak a killzone-k akkor miért nem lehet bele tolni hogy látszódjon is valami....

nah mind1 ettől függetlenül szép, csak fájni fog az elején a konzolért szerintem kb 200 ezret plusz játékért kb 15 hanem többet kiadni....
régen ps3 .. emlékszem mikor17-20 ezrekbe kerültek a játékok és az már nem is az elején volt...
lesz itt sírás de ami kell az kell és úgyis meg vesszük :R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#30) rocket


rocket
nagyúr

Porog a marketing gepezet, mar ilyen showba is betudtak magukat vasarolni, raadasul az USA-ban :)
Szegeny Japanok egyelore kicsit elhanyagoltnak tunnek a PS4 kapcsan, Blizzard meg a Diablo 3 nem valoszinu lazba hozta oket :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#31) trufa12 válasza rocket (#30) üzenetére


trufa12
addikt

jól van az .)
kell ez , jó hangulatot áraszt a videó , ami itthon haverokkal pár sör mellett v sör nélkül is főleg az elején mikor új lesz , meg lesz :P

úgysem azt fogom lesni mikor fogom a joyt a kezembe és élesbe a saját monitoromon real timba látom hogy hogyan fröcsög a vér ,hanem össze vissza fogom bokán szarni magam tőle kb ..:D
mert azért szép lesz ez :C

az a baj ,a karácsonyt fogják ezek meglovagolni pedig jó lenne még a nyáron :P de hát ez úgysem fog össze jönni ez csak az én álmomban létezik . nyáron fene se venné ők is tudják :(

bár nem 1 család halasztaná el a nyaralást szerintem ;]

Diablo 3 :D szerintem nagyon kevés embert hoz már lázba főleg azzal a szánalmas duelel amit bele tettek
és hogy ígérték :D 1 éven át v meddig hogy azért nincs benne mert fejlesztik olyan lesz mint még soha hogy ne keljen csak úgy értelmetlenül mint a d2 ben csépelni 1mást... persze. xD

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#32) rocket válasza trufa12 (#31) üzenetére


rocket
nagyúr

Final Fantasy majd lazba hozza a Japanokat, de arrol csak annyi tudtunk meg a bemutaton "Jo estet XY vagyok a Square-Enix valakije, lesz Final Fantasy jatek PS4-re, viszontlatasra" :DDD
Raadasul mindezt olyan akcentussal montda, hogy a hatamon felallt a szor :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#33) trufa12 válasza rocket (#32) üzenetére


trufa12
addikt

Hát , engem meg az nem hoz lázba
1 igazi DB gamet viszont ami annyira nincs elszarva azt meg néznék majd :P
az még a japánokat is meg engem is felcsigázna . ! :)

de mondjuk még erre a generációra is megnéztem volna 1 et :S de hát az utolsó óta amibe hatalmasat buktak nem tudom hogyan gondolták azt a foshalmazt... azóta nagyon nem dobálják az éves kakát a konzolosoknak db ből , pedig minden évben lejátszottam ugyan azt fan lévén de ezzel az utolsó darabbal én sem bírtam meg birkózni.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#34) rocket válasza trufa12 (#33) üzenetére


rocket
nagyúr

Engem meg egyik se, majd a Gran Turismo, dehat 2016 nagyon messze van meg :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#35) trufa12 válasza rocket (#34) üzenetére


trufa12
addikt

ahhoz majd kell 1 trendi kormány is, anélkül tuti nem játszanék autós játékot.

nah meg remélem el találják majd a sebesség érzetet , mert én nem bírtam ki sokáig a gt 5 el :( álmosság kerülgetett így nem tudtam belemerülni .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#36) oriic válasza rocket (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Élőben néztem az előadást, de annál a résznél hangosan felröhögtem. :D

Live-Die-Respawn

(#37) Goldwin


Goldwin
aktív tag

orichalcos:

Epic Fail! Ez nem a Saturday Night Live volt, hanem a Late Night with Jimmy Fallon. :C
A vendég pedig Anthony Anderson volt.
Amúgy szarrá röhögtem magam a videón. :DD

[ Szerkesztve ]

(#38) oriic válasza Goldwin (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok ezt benéztem szépen, akkor. :DDD Látszik nem vagyok képben az ilyen showkban.

(Furcsa hogy eddig nem tűnt fel senki másnak)

Szóval köszönöm a pontosítást, legközelebb jobban odafigyelek majd.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#39) Goldwin válasza oriic (#38) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Én is furcsálltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.