Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Így kell trailert csinálni :)) Like

(#2) #08052480 válasza DeFranco (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Trailert mindig is tudtak csinálni guerilláék...kár, hogy játékot már kevésbé ;]
/flame off

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Jó kis pörgős trailer, egészen megjött a kedvem a játékohoz, bár nincs ps3mam:)

Amúgy, a videó kb közepén lévő jármű elég erősen hajaz Batman tumbler-éhez, nem?
Lehet, hogy a háború egyik felét a Wayne Enterprise pénzeli? ;] ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Tényleg lájk, nagyon hangulatos trailer :K

Sectumsempra - For Enemies

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hanglatos, egyetértek. kedvcsináló.. :C

ha majd lesz QWERTY bill PS3 alá, és működik, akkor veszek konzolt. de csakis akkor:C..
sajnos az én medvemancsom nem szereti az ilyen konzolos irányítósdit.. :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) Morden24 válasza - = Zk = - (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Akkor az egér sem lehet mindegy neked :D
Elég kis kezem van, nekem pl. minél kisebb egy egér, annál kényelmesebb :))

Sectumsempra - For Enemies

(#7) - = Zk = - válasza Morden24 (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen! :DDD
kénytelen voltam venni egy tescos "batár" USB-s egeret, mert amit lehet kapni kifejezetten "laptop egeret", hát az sztem nem egér. csak pici cincogó...

no, meg évekig hozzávoltam szokva az A4Tech egeremhez, aminek 1 kattintással lehetett állítani a DPI sebességét. QL-ben ez nagyon is jó volt.. és lenne, ha most perpillanat nem halt volna meg:W...

a kis kéznek is megvannak az előnyei, ugyebár.... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) Morden24 válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hehh... én is notebookot használok, hozzá egy ilyen egeret, ami minden nagyobb mancsú ismerősömnek rémálom, de én egyszerűen imádom :D
Mondjuk irtó hepciás vagyok az egerekre, MS Intellipoint volt anno nekem az álom, azóta meg volt már minden vacak, de mindig továbbmentek 1-2 hónapon belül, mert nem bírtam velük (pl. életem legrosszabb élménye a Performance MX volt).

Sectumsempra - For Enemies

(#9) - = Zk = - válasza Morden24 (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

te jószagú atya Úr Isten..:Y...
ez egér?..ej ha.. ez elé leborulok. erre már külön számtech vizsga, vagy ecdl vizsga kell sztem... nem semmi..!
egy erős QL-ben ez az izé elroppanna a mancsom alatt. bár, sztem alapból meghalna. :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) Morden24 válasza - = Zk = - (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hátizé, egy QL alatt valszeg elvérezne, de nem is szoktam túlzottan FPS-ezni :)
Utazásra zseniális, de napi használatra is kiváló, legalábbis nekem.

Amúgy igen, kilapítva már többen rákérdeztek, hogy prezentációhoz lézer pointer/távirányító, vagy valami telefon van-e a notebookom mellett.

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.