Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wednesday


wednesday
őstag

A 7 pont nem is egy rossz értékelés. Ha igaz a kritika játékmenetre újdonságokra vagy azok hiányára akkor helytálló is lehet.

(#2) finkelstein


finkelstein
tag

A multi demot próbáltam, az alapján nem sokra lehet következtetni. Grafika rendbe van, irányítás meg olyan mint a 2-ben.

(#3) tabu3x


tabu3x
tag

Bétát próbáltam minap Move-val. Elég gáz volt: az érzékenységet nullára vettem ennek ellenére remegett a célkeszereszt( nem csak az én kezemben):-), és a az Y tengelyt sem lehetett megfordítani (ha felfele mozdítom a fagyit, akkor lefele indul a célkereszt...), ezért aztán 5 perc szenvedés után Move kikapcs.
Szerintem, egy bétához képest is kiforratlan ez így...

(#4) telya


telya
aktív tag

az edge mar reg elasta magat a bicskanyitogato nonszensz pontszamaival, a kutyat nem erdekli azok utan hogy mire hany pontot adnak.

(#5) kexksz válasza telya (#4) üzenetére


kexksz
addikt

+1

(#6) WongFeiHong válasza tabu3x (#3) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Pedig elég jól belehet kalibrálni a Move-ot a demoban.Csak kicsit szokatlan még vele forgolódni :)

(#7) Dani811 válasza telya (#4) üzenetére


Dani811
aktív tag

Inkább a lefizetett magazinok pontszámainak hiszel? :U

(#8) Alwares


Alwares
aktív tag

Én szoktam venni az Edge-t és nagyrészt egyet tudok érteni a pontszámaikkal, tesztjeikkel. Rendkívül nívós magazin, érdemes néha azt is megnézni hogy miért adtak annyi pontot amennyit.

(#9) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

ezek össze vissza értékelnek....

[ Szerkesztve ]

(#10) Gude


Gude
senior tag

Szerintem korrekt a 7 point.

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#11) Def26


Def26
félisten

Ezek szerint nem lesz egy nagy szám... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Akos96


Akos96
senior tag

Vagyis szerintük a Black Ops-szal egy szintű a singleplayere? Mert az is 7 pontot kapott.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#13) BalaNce87


BalaNce87
addikt

7 pont az nem számít rossznak, legalább tudjuk hogy nem lefizetett pontozás ahogy az a nagyobb neveknél szokott lenni, amik többsége kapásból 9-et kap mert populáris.

(#14) #08052480 válasza Akos96 (#12) üzenetére


#08052480
törölt tag

Egyáltalán nem azt jelenti. Mellesleg egy KZ-féle szingli kampányt nem túl nehéz lekörözni (már ha az első két részből indulok ki, de elvileg ez se lett jobb)

[ Szerkesztve ]

(#15) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A 7 pont valószínűleg teljesen jogos, a Killzone 2 is egy bughalmaz volt, a Killzone 3 is várhatóan az lesz.

Több 100 órát tettem a Killzone 2 multiba, tehát nem a levegőbe beszélek.

https://vertigostore.eu

(#16) megint én válasza telya (#4) üzenetére


megint én
őstag

Miért is? Csak megsúgom, a jó zsűri nem oszt nagy számokat, ez meg szerintem 3 pontos game! Szóval még így is túl van értékelve!

(#18) talpalavalo válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

annak hogy egy játék populáris lesz sokszor "sajnos" megvan az oka... ÉS ezért a 9 pont minimum....

(#19) julius666 válasza talpalavalo (#18) üzenetére


julius666
addikt

Kár hogy a popularitásba sokkal inkább a marketing számít bele (aminek egyébként ezek az elemzések is szerves részét képezik) mint maga a játék minősége.
Ennyi erőből a CoD-ok, a WoW meg a Fifák a legjobb játékok PC-s vonalon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.