Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Ugyan nem írtad le, de gondolom ez egy olcsóbb fajta iskola, olyan 80-90 ezer körüli árral? Bár a felháborodásod teljesen jogos.
Valóban nem tűnnek túl segítőkésznek.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Killing válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Killing
addikt

Akkreditált. A neve Bodó autósiskola. Szegeden a legjobb, habár ezt én kétségbe vonom. :U
És ez nem autó hogy 80-90 ezer forint, egyszerű segédmotor, 'M' kategória.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3) lorenzen válasza Killing (#2) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Ez horror ahhoz képest, ami 14 koromban, nekünk volt.
Elméleti oktatást egy nyugdíjas rendőr tartotta, se ingyen, se pénzért.
Elsősegélyvizsga akkor még nem volt.
A gyakorlati oktatást, az elsősegély tanfolyamon tartották. Magyarul az sem volt.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#4) Samus


Samus
addikt

Én ebből a szempontból "szerencsés" voltam, minden simán ment (eltekintve attól, hogy városi vizsgán harmadszorra mentem át). Az időpontok sajnos ilyenek, Baranyában sem jobb a helyzet, három héttel később kaptam időpontot a nyár közepén (zsúfoltság...), a "vizsgatábla" két hétre előre mindig tele volt).
Egy dolgot viszont nem értek, bár lehet egyszerű. Voltak nálunk segédmotoros "gyerekek" (bocsi a kifelezésért, de ez az igazság, 14 évesen még gyerekek). Hárman jöttek vizsgázni, hárman buktak. Pedig ha jól emlékszem csak 25 kérdésük volt. Én elsőre átmentem ("B" kat-ból), három hibával (paráztam, mint atom), egyszerre jártunk KRESZ oktatásra. Miért van ez? Miért van az, hogy ennyire semmibe veszik? Vagy csak fiatalok?
Kár, hogy egyszerű régebbi robogóval tanítják az "M" kategóriát. Újabb gépekkel kellene, amik jobban mennek, mint az elméleti maximum. Biztos, hogy a tanulók 90%a bukna, mind gyorshajtás miatt (mikor először mentem robogóval vizsga után (új gép volt), 5 perc után vettem észre, hogy már ennyi ideje 70el megyek városban..Friss jogsi, figyelmetlenség, ugye...).
Az is nagy volt, mikor oktató mesélte, hogy régebben mikor még gyakorlatot is oktatott (mára már csak elméletet intézi), volt, hogy egyszerre hárman vizsgáztak. Mindenkin headset. Jön egy kereszteződés. Oktatónk bemondja a tuti, menj balra. Három motoros három irányban ment...
Máshol is ilyen Rózsás a helyzet?
Az elsősegélyről. Én helyben csináltam, nem mentem be a vöröskereszt központba. Tanfolyam 4 napx4 óra, annyit röhögtünk, hogy az hihetetlen (egy fiatal mentős tartotta az órákat), úgy adta elő a srác a dolgokat. Vizsgán egy idősebb korú emberke jött, késve. Utolsók voltunk. Már mindenki elment. Elég volt az egyik gyakorlati fogást bemutatni. Ha valamit nem tudtál, a "bácsi" elmondta helyette, Te bólogattál, erre mondta: "Na, látja, tudja Maga!". Nagyon megkönnyebbültem, mikor meglett minden, és már csak egy órát kellett várnom az okmányirodában...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) csimav


csimav
senior tag

Én 16 leszek. 14 éves koromban sokat gondolkodtam azon, hogy lerakjam e kismotorra vagy ne. És arra jutottam, hogy ne. Mivel az a 3 évet ki bírom várni (már csak 1-et kell), hogy letehessem autóra. Azért király lesz 4. be kocsival bejárni:D Bár lehet, hogy első nap elkap egy rendőr gyorshajtásért:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#6) Fecogame


Fecogame
veterán

Én úgy vagyok ezzel, hogy lerakom a jogsit, és veszek egy bringát :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7) Killing válasza Samus (#4) üzenetére


Killing
addikt

Ennyire azért nem. :DDD

Most telefonált gyakorlati oktató, jövő hét Szombaton kell menni gyakorlatra, ezt is megéltük. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.