Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Jo kis agyatlan lovoldozos jatek.

(#2) mad1


mad1
veterán

Szerintem aki unja a l4d et,annak feltetlen ajanlom!!!
Hetek ota csak ezzel jatszunk! :DD

Ne szemetelj ! = Steam

(#3) Zolás


Zolás
addikt

Haver megvette kipróbáltam nem tetszett. Nem kapta meg az UT3 motort igy a grafika elég gyenge lett. Az állandó sötét se jó hogy a töködet se látod(Doom3 effekt) tudom kell a sötét a zombi fílinghez csak kicsit tulzásba vitték. Marha olcsó volt előrendelésbe de örülök hogy nem vettem meg. Olyan elkapkodott csak tegyünkkivalamitapolcra a L4D ellen érzés.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) Goll-r válasza Zolás (#3) üzenetére


Goll-r
tag

Főleg, hogy elvileg ez "csak" egy mod volt... :U

"Nekem pezsegsz kicsi Plussz?" ^.^

(#5) mad1 válasza Zolás (#3) üzenetére


mad1
veterán

Egyedul szar is...Meg 2en sem az igazi. :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) Zolás válasza mad1 (#5) üzenetére


Zolás
addikt

Mivel ahogy írtam javer megvette igy neten nyomtam és ugy se jött be. 5en voltunk és egyszerűen nem jött meg a filing egy óra után. ha meg nincs filing nem kell aztán akármilyen überjáték is lehet az.(L4D hardon 2 emberrel és a botokat kezdés előtt ki kell nyirni csak ketten. na ott lefosod a bokád és még annyira éjjel sincs hogy ne láss)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7) XtNz


XtNz
tag

a játéknak sztem jó a feelingje, de iszonyat hamar meg lehet unni

+set fs_game defrag

(#8) mad1


mad1
veterán

Erdekes statisztika jott le ebbol.
Eddig 5en probaltuk es senki nem mondta hogy valtsunk jatekot.
Szombaton pl,este10tol reggel 5ig kuldtuk..Persze mindig mas mappon.Kiveve a doom mappot,azt vagy 5szor lenyomtuk.

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) j0nNyKa


j0nNyKa
csendes tag

Sziasztok!
Van rendes 24/7 online magyar tört szerver, jó látogatottsággal, normális közösséggel, és adminokkal.
További infok: http://killingfllor.frogz.hu

(#10) j0nNyKa


j0nNyKa
csendes tag

Sziasztok!
Folyamatosan fejlődik a magyar killing floor közösség, a weboldal, és a szerverek.
Jelenleg 2 szerver fut, egy 32 fős HARD, és egy 6 fős SUICIDAL, mindkettőn 1005-ös patch, és rengeteg pálya.
Aki még nem ismeri, és érdekli, látogasson el a www.killingfloor.hu weboldalra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.