Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

És azért jön x1-re mert a jég mikor törik, meg a fa mikor darabokra hullik, ki tudja számolni már? :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) Energie X válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


Energie X
őstag

Egyenlőre elég gyengusnak tűnik... Csodaszép túlcsicsázott grafika, régi zene nem felturbózva, only on szöveg lenyúlva, ultra combo ordítás kaki.... :/ Mégse veszek xbox one-t? :D

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#3) Energie X


Energie X
őstag

Jago Sabrewulfot írtja

Kicsit mintha SF4 stílusa lenne........ :(

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#4) MPM


MPM
tag

Mi lett a Rare-rel? Egy épkézláb játékot nem láttam tőlük 360-ra. N64-re pedig még elég ütős játékokat raktak le...

(#5) wii90


wii90
tag

Gyerekek az ágyból néztem az E3 -at és amikor bejött a videó, húúúúhh egyből fölugrottam, gyöngyszem nem tudok mit mondani nekem KEEEELL!! :) :DDD

(#6) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

SNES-en játszottam ezzel a játékkal utoljára, de nem nagyon voltam oda érte. A Mortal valahogy sokkal jobban tetszett.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Baszki, most olvasom csak hogy nem is a Rare a fejlesztő, hanem valami Double Helix :(

A Slime draws near! Command?

(#8) danikollar válasza Dr.F.E.R.I. (#6) üzenetére


danikollar
őstag

Jó volt ez anno. Más volt, mint a Mortal, teljesen megfértek egymás mellett. Érdekes, hogy XBO exkluzív lesz.

(#9) DMG válasza danikollar (#8) üzenetére


DMG
senior tag

Hát azt hogy XBOX lesz csak azt szomorúan hallom, büntetett a maga idejében, én nagyon bírtam.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.