Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

jól rácsapott a m$ erre a régi nintendo-s címre és szépen beépítette a marketingbe :K egyik haverom odáig is van érte rendesen, de nekem annyira nem jön be ez a szaggatott-darabos mozgás... egy mortal kombat/tekken sokkal profibb szerintem: főleg a tekken, amiben talán a legjobb a mozgásanimáció verekedős játékokat tekintve :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Annyira erőltetik ezeket az idétlen speciális effekteket már lassan az összes játékban, hogy az akciónak már szinte másodlagos szerep jut csak mellette (lásd Ryse). Most ez így vagy tényleg sz@r, vagy én öregedtem már ki nagyon az ilyesmiből.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3) devast


devast
addikt

A Killer instinct számomra még mindig ez

(#4) Buster17


Buster17
addikt

Ezekben a modern verekedős játékokban az nem tetszik, hogy direkt leesik az fps 0-ra.

(#5) mad1 válasza devast (#3) üzenetére


mad1
veterán

Asszem az ultra tartalmazza az eredetit is.

Ne szemetelj ! = Steam

(#6) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Legalább a F2P modell miatt nem kell attól tartanom, hogy ha majd később, jóárasítva veszem meg az egész pakkott, üresek lesznek a szerverek.

Mondjuk néhanapján még mindig előveszem a tekken 6-ot, és még ott is találok ellenfelet, pedig nem mai csirke.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mi ez a trágya? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Ingyen játéknak ne nézd a grafját. Akármilyen is a játék kellett egy ingyenes alapjáték, hogy az X1 tulajok ne csak a polcon nézegessék a konzolt, ha épp még nem szereztek be hozzá frissen 1-2 játékot.

Live poor, die ritch.

(#9) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ennyi kombó miatt csomósra tekeredik az ember ujja. ;]

(#10) citkar válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


citkar
addikt

Kicsi vagy ehhez :D

(#1) mephi666:
Nekem is bejött egykor ez a játék, de még a Vészhelyzet sorozatban is játszott az egyik doki egy KI játékgéppel egy szórakozóhelyen :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Plazmacucci válasza citkar (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehet, bár a kedvenc játékom NES-re jött ki ;)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.