Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Pontosan ezért számomra ő lenne az egyetlen alternatíva. Sajnos nem vagyok BP polgára, így nem szavazhatok rá.

Ez a legnagyobb vonzereje Puzsérnak: nem politikázta össze magát, hiteles, őszinte.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#2) Armahun


Armahun
addikt

És ez meg is történt, mert leírva jól hangzik?

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#3) 8th


8th
addikt

Aktuálpolitika csak a politika topikban engedélyezett a fórumon. Sehol máshol nem. Személyes bejegyzésben sem.

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#4) kikikirly válasza Armahun (#2) üzenetére


kikikirly
senior tag

Persze hogy megtörtént,ott az ATV-s link.
A facebook posztokat pedig CTRL+V-tem.

(#5) Fred23 válasza 8th (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Elvileg. Gyakorlatilag viszont csak az elmúlt 2 évből szerintem találnék tucatnyi topikot (de nem állok neki keresni), amiben aktuálpolitika is bőven szóba került, mégpedig házigazdák, modik kommentjeivel fűszerezetten. Szóval amolyan gumiszabály, ami alapján bármikor jöhet a kispad, ha valaki túl erősen ringatja a csónakot, de általában a bünti elmarad, mert az "kontraproduktív".

Szerk.: Illetve itt valóban megáll, hogy nem csak részben, de konkrétan, célzottan aktuálpolitikai dolog, szóval ilyen alapon tényleg poltopik. Jobb lenne egy új szabályzat mondjuk, csak ahhoz több normálisabb ember kéne, mert a tiltás oka vélhetően csak az, hogy sokaknál nagyon elszabadulnak az indulatok hamar! :D

[ Szerkesztve ]

(#6) dabadab


dabadab
titán

Egyébként Puzsér csinált már valamit hőbörgésen meg a sértődött hisztizésen túl? Úgy értem bármit, ami jövőbe mutató, konstruktív, ilyesmi?

Mert nekem úgy tűnik, hogy a dolog azért most is úgy indul, hogy a mondanivalója leginkább az, hogy másokat gyalázzon, mert egyébként egy városfejlesztési koncepciót el lehetne mondani anélkül is, hogy másokba beleszállna.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#7) Kalandor válasza 8th (#3) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Így van, zártam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.