Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) CPT.Pirk válasza Yeffy (#40) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt hiszem megtaláltam az eredeti leak cikket, 2004-ből :) :

"'Mer hüjék vagyunk, baz'
De nem csak a magyarázatok kaptak szöveges formában helyet, de a személyes kommentárral sem spóroltak az egykori fejlesztők, írja a kód elemzését elkészítő Kuro5hin.org. Így például az "idióta Office", a "hülye Exchange" miatt panaszkodnak, mert a munka akkori állásánál módosításokra volt még miattuk szükség. Például: We are morons. We changed the IDeskTray interface between IE4. (Hülyék vagyunk. Az IDeskTray interface megváltozott az IE4-gyel.)

A Kuro5hin.org szerzője szerint egyébként kiváló a forráskód minősége, különösen az új részleteké. A fejlesztők a kellő hozzáértéssel és odaadással dolgoztak. Viszont a programokban számos "hack" van elhelyezve, főként a régebbi programváltozatokkal való kompatibilitás biztosítására. Emiatt is kellően kipanaszkodják magukat a programozók: We have to do this only because Exchange is a moron. (Ezen most csak azért kell dolgoznunk, mert az Exchange egy degenerált.)" https://index.hu/tech/biztonsag/ms0219/

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.