Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) justmemory válasza dssport (#38) üzenetére


justmemory
senior tag

Nem az új OS a kérdés most már, mert az van... Ott van a Sailfish OS, postmarketOS, purism - csak hogy a leghamarabb eszembe jutottakat soroljam. Ezeken kívül van még, persze, de azok már méginkább közösségiek, aminek tudjuk mi a hátránya. Pont ami az előnye is. A gond az, amit itt is többen feszegetnek - az app-ok azok, amik ilyenformán megkerülhetetlenek. Ez persze ebben a formában nem igaz, hiszen a felhasználók azok, akik nem hajlandóak ezeket megkerülni ilyen vagy olyan okokból (kényelem, tényleg jó, megszoktam, fizettem érte, nemisértemmitcsinálokdeezjó, stb.). Ügyesen van a legtöbb felhasználó szeme elől eltakarva az, hogy bőven lehetne mást is használni, csak esetleg az nem, vagy nem ebben a formában színes-szagos... Mindegy, ezt hagyjuk is; a lényeg, hogy lenne alternatíva, de ezekről a felhasználókat és a fejlesztőket kellene meggyőzni, ami ugye nehéz, mert 1. "fejlesztenék én rá, ha használnák sokan", 2. "használnám én, ha elérhető lenne rá ez meg az". Puff, kör bezárult...

[ Szerkesztve ]

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.