Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Az a Hyundai retró lemezlejátszó nagyon pofás, jó a funcionalitása, és még az ára sem egetverő! UPP!

76k-ért nagyon megérné az Asus netbook - kérdés, hogy a zsanérok mennyire bírják a folyamatos böködést. Mondjuk az a 2GB ram nem túl bíztató. Az eddigi tapasztalatok, és a specifikációnál szereplő "DDR3 1333 MHz SDRAM, OnBoard Memory 2 GB / 4 GB" arra utal, hogy ezt a modult is az alaplapra forrasztották, így a bővítés lehetetlen. Akkor már adhatták volna minden modellt 4GB-tal, ez így eléggé fillérb@$*ó hozzáállás... :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A TL-WDR3600 egy viszonylag új

Ööö.. Annyira viszonylag, hogy 2012. novembere óta kapható.. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) rover45


rover45
senior tag

Ez az Asus X200CA milyen választás lenne barátnőnek, netezni, wordözni, excelezni?

(#4) Garada válasza Zirowe (#2) üzenetére


Garada
őstag

:C

(#5) ittakary


ittakary
nagyúr

Ez a konnektoros hálózat számomra még mindig feketemágiának tűnik. De maga az ötlet marha jó :)

(#6) Sanya


Sanya
nagyúr

ezeket a routereket lehet távolról hackelni?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7) orbano


orbano
félisten

jah, végülis a Lenvo a hülye, mert végre értelmes felbontású kijelzőket rak a notebookokba, és nem a Windoz egy ratyi sz*r, hogy évtizedek óta nem oldották meg benne az 1024x768-nál nagyobb felbontások értelmes kezelését :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#8) _csocso_


_csocso_
senior tag

Nem rosszak a Netgear cuccai, ha valakinek több asztali gépe van, esetleg érdemes elgondolkodnia rajta.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#9) Sethdobaloah válasza orbano (#7) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

azért az 1366*768 és a fullHD 2,5x-ese között van pár értelmes fokozat...

...csak én vagyok helikopter?

(#10) pusszycat válasza Sanya (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha időnként frissíted, akkor nem valószínű. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Ingadozó sebességű wifi helyett lesz ingadozó sebességű powerline, aminek a sebessége a felére / harmadára esik ha elektromosat fingik az ember :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#12) Zirowe válasza Sanya (#6) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szeretnéd? ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13) orbano válasza Sethdobaloah (#9) üzenetére


orbano
félisten

300dpi alatt egy értelmes felbontás sincsen, szóval van hová fejlődni...

A vér nem válik VAZZE!™

(#14) Gerasz válasza Zirowe (#2) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Ha jól emlékszem, 11-12 ezerért vettem.

Úgy tűnik, hogy a gyorsan avuló számítástechnikai eszközök még nálunk is jobban teljesítenek.

(#15) Zirowe válasza Gerasz (#14) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én sajnos 15k-ért több, mint egy éve.
Akkoriban nagy hiány volt ebből a routerből.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#16) Tutu7030 válasza Zirowe (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

Akkor ezért volt olyan ismerős? Nekem is ilyen van..:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Miért ilyen drága ez a Yoga...

Akkor marad az elgondolás a Miix 2 felé :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Az a Hyundai lemezjátszó baromi jól néz ki, de szerintem kicsit sok :( Max 25 ezer körül lenne a korrekt ár szerintem.

(#19) zoltan6 válasza AxBattler (#1) üzenetére


zoltan6
őstag

2gb ram bőven elég az emberek 80%-nak,akik azt sem tudják hogy faszbuk,meg yutyubon kivüli élet is van a neten :DD

(#20) #65675776 válasza ittakary (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pedig nem mai technológia. Évizedek óta alkalmazzák pl nagyfeszültségű távvezetékeken és vasúti felsővezetéken valamint síneken is.

(#21) KAMELOT


KAMELOT
titán

SAMSUNG 3TB D3 station USB 3.0...3 év garanciával 31 000ft. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#22) dragon1993 válasza zoltan6 (#19) üzenetére


dragon1993
őstag

Facebook + Youtube + Hírek + Napi dolgok chrome alatt 4-5GB-rammot foglalnak nálam.

(#23) zoltan6 válasza dragon1993 (#22) üzenetére


zoltan6
őstag

mert a win memóriakezelése ilyen,főleg a 8-é,ha 16 gb-ot raksz bele abból is sokat használ,tudom hogy 4-5gb a használat nekem is annyi az asztali gépen a 8gb-ból,viszont vettem egy 8'-os windows-os 2gb-os tabletet,és meglepődve tapasztalom hogy hasonló használattal kijövök a 2gb rammal is.mondjuk azon IE-t használok nem chromet-t.

(#24) dragonfx


dragonfx
veterán

ezek a sharkoon tápom nem tünnek rossznak

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#25) dragon1993 válasza zoltan6 (#23) üzenetére


dragon1993
őstag

A 4-5gb arra kell ,hogy a fontos dolgok ne kerüljenek a háttértárra.

másik kérdés ,hogy akarod-e használni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) #65675776 válasza dragon1993 (#25) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem, a 4-5GiB arra kell, hogy a Chrome vagy bármelyik más böngésző tele tudja szemetelni felesleges baromságokkal. Egyébként YT-on mi lehet olyan fontos, hogy állandóan ott kell lennie? Főleg HD-ben és nyolc példányban?

(#27) dragon1993 válasza #65675776 (#26) üzenetére


dragon1993
őstag

1-2 ablak, 25-40 tab

Youtubenál van ,hogy több videót is megnyitok plugin csak az elsőt indítja el a többit meg betölti addig (1080p).

Az ,hogy a chrome teleszemeteli a ramot én azt is hozzászámolom a gépigényéhez.
Persze azért megy másik a háttérben, kaspersky + NetBeans + utorrent

Nyilván ez közel sem átlagos felhasználás, öcsém bőven elvan az i5 +4gb rammal
(12 évesen nem hiszem ,hogy komolyabb kéne neki.)

[ Szerkesztve ]

(#28) Gézengúz


Gézengúz
addikt

"Ma már szinte elképzelhetetlen egy modern háztartás vezetékes hálózat nélkül."

Nem vezetéknélküli akart lenni???

(#29) #65675776 válasza dragon1993 (#27) üzenetére


#65675776
törölt tag

Fontos dolgokról írtál. A YT egyértelműen nem az. Tisztában vagyok vele, hogy teljesen feleslegesen betölt minden szemetet a FP a RAM-ba. Ezért sem szoktam soha egynél több ablakban megnyitni YT-ot, mert nem ér annyit.

4GiB RAM-mal nagyon jól el lehet lenni még játékok döntő többsége alatt is. Nemhogy netezgetni.

(#30) hallador válasza kraftxld (#11) üzenetére


hallador
addikt

Pedig a 2000-es évek közepén fél Skandinávia ilyen rendszerrel volt megoldva az otthoni Internet hozzáférés, és nem volt probléma a sebességingadozással.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#31) Tikakukac


Tikakukac
titán

Jó az a nagy felbontás és IPS, tolják csak. Én már vért pisálok attól a mérhetetlen mennyiségű fostól amit kijelzőnek, trendiként HD-nak kereszteltek át. Legyen apró, legyen széteső, de ne hulladék. Mert az agyhalál.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#32) blattida


blattida
nagyúr

Azért az asus-t feltörekvő wifis márkának nevezni kicsit erős, ezek szerint a speedshopos fiúk nagyon ott vannak a szeren.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#33) .mf válasza Zirowe (#2) üzenetére


.mf
veterán

Szerintem már annál is korábban, én legalábbis 2012 tavaszán vagy nyarán vettem.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#34) sing1ep1ayer válasza rover45 (#3) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Bírom hogy a noteszgépekhez FreeDOS-os árak vannak kiírva, de mindegyik Win 8-as reklámfotót kapott. Én egyébként a forgalmazók helyében legalább egy használható Linux disztrót feldobnék rájuk.

(#35) ripla


ripla
őstag

szabadjon ideírnom egy félig off topic megjegyzést.
rendkívüli módon hiányolom az utóbbi időkben az oldalról a pen drive teszteket. :))

(#36) kpal


kpal
veterán

X200CA nagyon jó , még jobb mint mint egy Tábla azonos árba.

(#37) medica válasza Zirowe (#2) üzenetére


medica
senior tag

Nekem egy éve van, eddig nagyon meg vagyok elégedve vele.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#38) Tutu7030 válasza kpal (#36) üzenetére


Tutu7030
veterán

Mennyire jó? Nem térdel le egy kis youtube-os 720-as videótól? Vagy esetleg egy 720p-s mp4-től?
Van egy atomos(ionos) zotac zboxom, de az szeret az ilyen dolgokon megakadni.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#39) depmod válasza Zirowe (#2) üzenetére


depmod
senior tag

Pontosan ...
Kicsit lemaradtak a fiúk.

Én anno ilyet vettem a 1043-as leváltására, a 4300-asnál gyorsabb wifi tesztek miatt. Háát, jó dolog az 5Ghz, de kicsit instabilnak érzem a FW-t. Eddig 3 hónap alatt 3-szor simán leállt a wifi-je minden előzmény nélkül, csak teljes reset segített rajta, még a hardveres wifi kapcsolóra sem reagált. Az 1043-as ilyet nem csinált, de annál az USB host egy vicc (na meg a hálózati tároló kifejezés).

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#40) .mf válasza depmod (#39) üzenetére


.mf
veterán

Milyen fw-el használod? Nálam vargalex-féle openwrt kb. a kezdetek óta, és nem volt gondom vele.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#41) depmod válasza .mf (#40) üzenetére


depmod
senior tag

gyári legújabb, nekem nem kell openwrt, anno volt az 1043-on, azt kell mondjam, feleslegesen, mert nem tudott mindennapi használatban többet a router tapasztalataim szerint. Jó volt így is, úgy is.

Majd utánanézek újabb FW-nek.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#42) medica válasza .mf (#40) üzenetére


medica
senior tag

nekem még a gyári de sose volt semmi gond

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#43) polika


polika
senior tag

amd apukra nincs egyetlen egy noti sem...vicc hogy lehetne, de minden csak papirlauncs mert nem gyártanak eleget belőle, vagy senki sem épít rá..

(#44) proradeon válasza pusszycat (#10) üzenetére


proradeon
őstag

Persze ahhoz azt a fél évet is meg kell várni, míg javít az Asus 1-1 komolyabb biztonsági rést. ;]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#45) Mercutio_ válasza rover45 (#3) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha a 4GB - s verziót veszed tökéletes, MPC-HC-vel 1080p - s filmeket is gond nélkül viszi, az 1007u proci.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#46) AxBattler válasza Mercutio_ (#45) üzenetére


AxBattler
félisten

Az a gond, hogy 4GB csak az i3-as verzióban van, még 100k-ért sem raknak bele 2-nél többet... :W

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#47) pusszycat válasza proradeon (#44) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én a D-link Dir-615-et frissítettem, mert gyárilag instabil volt, hetente újra kellet konfigurálni, és lám egy FW. csere mindent megoldott. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#48) Rick4


Rick4
félisten

Az alapvetően okostelefonokra és tabletekre koncentráló Speedshopnál is felismerték ezt a tényt és egy újabb, Wi-Fi terén feltörekvő márka termékeit vették fel a kínálatukba. Olvasóink számára bizonyára nem ismeretlenek az Asus routerei, melyek az utóbbi időben gyémántra emlékeztető burkolattal és a kezdő felhasználók számára is egyszerűen kezelhető grafikus beállítási felülettel büszkélkedhetnek.

Ezzel csak az a baj, hogy az Asus jó 9 éve igencsak a topon van routerek között, (a WL-500GP1-essel indult) nem kifejezetten a feltörekvő kategória. Már annak, aki ugye ismeri a termékpalettát az elmúlt 9 évből... És így lesz egy komoly szakmai portálból kacsahíradós bulvárwebsite...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49) Zirowe válasza depmod (#41) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig a wdr3600as már felnőtt ahhoz, amihez a 1043 még gyenge volt openwrt szempontjából, én is arról cseréltem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#50) depmod válasza Zirowe (#49) üzenetére


depmod
senior tag

Az lehet, de azóta már nem kell USB host, sőt, hülye módon jelenleg a hálózati nyomtatást USB-ről nem képes megoldani a 3600-as, míg a 1043 gyárival gond nélkül vitte. X, nem gond ez nekem jelenleg, de tény, hogy kicsivel többet vártam a 3600-astól, természetesen a WIFI sebességét hozza maximálisan, csak van néhány zavaró háttér, ettől még ennyit megért, 10k-t anno fél éve.

Én a WIFI hardveres gomb miatt vettem meg, na meg az 5Ghz sem volt mellékes.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.