Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) tildy válasza Geller72 (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Mert ha túl sokat agyal, akkor belemegy a sűrűjébe, és elvesztheti a fonalat.

Amúgy ha az ember elkezd így gondolkodni ( volt mikor le is írtam) rájöhet bizonyos összefüggésekre , amik aztán lehet csak az agya szüleményei,d e lehet az maga az igazság.
[I]Szóval mi is a kérdés? Az, hogy mi ez az egész ami körülöttünk van? Mi a világ, mi a végtelen, mi az univerzum, mi az idő és mi vagyok én? Csak most, most fogalmazódott meg bennem, hogy valójában magamat, magunkat keressük...[/I]

....Közösen megállapítottuk, de főleg én, hogy az ego egy burok, egy burok, amiben elrejtjük önmagunkat, mert nem akarjuk önmagunkat látni. Aztán gondolkoztam, hogy miért közösítjük ki a bolondokat, és az olyan embereket saját kis beszűkült világunkból, akik nem úgy viselkednek, mint mi. IGEN, HÁT AZÉRT, MERT MI IS OLYANOK VAGYUNK, DE NEM AKARUNK OLYANOK LENNI... Elindult a láncreakció, ami elvitt minket a válaszhoz...

We create our own reality! :-)))))

Higgyétek el nem véletlen mondom, hogy a túl sok "agyalás" veszélyes is lehet. Tapasztalat. ;)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.