Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolomon17


zolomon17
senior tag

Na, még a végén megbánom, ahogy az OP6T-t vettem? :) A 16th is nagyon ígéretes volt, ez is nagyon szimpatikus megoldás, hogy végleg eltűnjön a notch :C

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#2) roli543


roli543
őstag

Nem tudom miért de valahogy nagyon nagyon bejön ez a design. Már a 16th is eszméletlen szép és letisztult, a többi gyàrtó is követhetné. Ha a Meizu kicsit gyúrna a supportra illetve hogy egyre több helyen lehessen kapni nagy előnyre tenne szert. Designban visz nálam mindent!!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) Segal


Segal
veterán

Az nem jutott az eszukbe hogy ha jobb oldalra teszik a kamerat akkor fekvo nezetben is az info savbol vesz el a kamera migy igy alulra kerul ahol csunyan belerondit pl egy videoba...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) citkar


citkar
addikt

Kíváncsi vagyok a gyakorlatban, hogy fok működni.
A 16-os széria egész jól sikerült, nagyon gondolkodtam egy Meizu 16-on, de az ár és (elsősorban) a fizikai méret miatt végül egy 15-t rendeltem épp ma. Az 5,46 colos képernyő 143 x 72 x 7.3 mm-es készülékben megnyerő a kompaktabbakat keresőek között.

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nekem továbbra is taszító ez a kivitel.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) Juhaszatti válasza Segal (#3) üzenetére


Juhaszatti
addikt

És ha a másik irányba fordítod a telefont?

(#7) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ez jó irány. :K csak a végeredmény is jó legyen.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) Swinegod


Swinegod
őstag

Milenne, ha nem?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#9) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Nagyon tetszik így lerajzolva a mobil, a kameralyuk se zavaró szerintem, a notch-nál mindenképpen jobb megoldás.

(#10) ates


ates
aktív tag

Kíváncsi vagyok mi lesz a végeredmény, mindenesetre a hírek biztatóak a valóságtartalomtól függelenül.

(#11) Segal válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


Segal
veterán

Tudom ha kijelzovel lefele forditom akkor meg nem is latom a az elolapi kamerat:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12) #16820480


#16820480
törölt tag

Jól néz ki és jó a hardver is. Már csak azt szeretném, ha félretennék a gőgöt és felengednék rá a 3rd party ROM-okat, mondjuk egy jó LOS-t.

(#13) monti0222w


monti0222w
addikt

Egyre jobb lesz ez, a 16 se volt semmi kijelző arányával, formával. Úgy érzem jővőre vissza térek a Meizu-hoz, csak a dacot nem tudtam kinyomozni 100%-ra már a 16-nál sem, ez tartott vissza a vételétől eddig.

(#14) punky10


punky10
addikt

Egyike a legelegánsabb megoldásnak,ha már mindent a kijelzőbe akarnak épiteni...
A szemnek ez kevésbé zavaró,de az is igaz,hogy ez balkezeseknek készül,mert a jobbkezesek általában balra döntik a telefont.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#15) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez már tetszik,keresnem kellett a kamerát. Rakhatnak másik oldalra is vagy egy értesitési ledet. :K

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) punky10 válasza pusszycat (#15) üzenetére


punky10
addikt

Jó ötlet!Az értesítési sáv két oldalán a kerekítés miatt úgyis beljebb kezdődnek az ikonok(jól megírt szoftver esetén...)így ott majdnem ki is marad annyi szabad hely.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#17) #16820480 válasza pusszycat (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

AMOLED panel, bármelyik pixelt beállíod rajta értesítési LED-nek.

(#18) sfefe


sfefe
őstag

Gondolom itthon nem kapható a 16th sem?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#19) jacis


jacis
nagyúr

Tök jól meg van oldva. Tetszik az ötlet.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20) judas13


judas13
addikt

Az ötlet a dizájn - idáig az ár is -példamutató!! Jobb támogatás és valós alternatíva lenne sokaknál!
Sok baromarcú csíra copypaste gyártónak - így is lehet noccs nélküli telefont építeni.
:C

..
pusszycat

AMOLEDnél minek is -érdeklődnék barátilag?:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#21) pusszycat válasza judas13 (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miért, az S9 ben is megférnek egymás mellett. Egy sötét szobában meg van különbség messzebbről nézve,szval könnyebb észrevenni na. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) judas13 válasza pusszycat (#21) üzenetére


judas13
addikt

Persze ha alapon van az a jobb, de itt legalább kiváltható ;)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.