Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) feliks


feliks
senior tag

(#42) attiati: én az UP3-at ajánlanám alvásmonitorozásra. Nemcsak ezek közül, hanem összességében is. Vannak kényelmesebb megoldások (nem karkötő), de azok nem ezen az áron mozognak. Ebben az ársávban szerintem messze-messze viszi a prímet az up3 (persz elehet, hogy vlaamiről nem tudok, és tévedek)

(#43) UnA : igen, valóban érdekes tapasztalat, engem is meglepett, hogy az eszközök a felhasználási területüken kívül, a kar helyett a zsebben ennyivel jobban összevágó eredményt mutattak. Nekem ebből az jön le, hogy a bennük lévő technológia valszeg költségcsökkentés miatt nem áll elég szenzorból, hogy pontos értéket mérjenek karon hordva.
Valóban, engem is érdekelne egy 100%os pontosságú eszközzel összemérve, csak nemhogy nincs ilyenem, de még nem is tudok róla, hogy létezne :D

(#45) Vesa: köszönöm, örülök, hogy tetszett a cikk :) Igen, amazonon nincsenek tőle elájulva, és amikor utánakerestem, én is igen sok negatívumot találtam, bár a többség inkább apróság volt (volt akit nyomott a szenzorcsillag, volt akit zavart, hogy a felhelyezést szokni kell), amik éppen lehetnének ellenérvek, csak a gyakorlatban ez az első 5 perc után fel sem tűnik. Az egyetlen negatívumot amit láttam az amazonon, és valós probléma, hogy a szíj ha elszáll, akkor mivel nem cserélhető, nem lehet javítani.
Ha tanácsolhatom, ne itthon és ne 50k-val számold az UP3-at, mert annyit (szvsz) nem ér. Az amazon.de-n 20.000 körül mozog (linkeltem feljebb), ingyen szállítással, nyomkövetéssel, még ha kettőt is rendelsz, akkor is olcsóbb egy 10-essel, mint a hazai 50k-s ár. :D
A rögzítés olyan, hogy egyféle mérettel próbálják lefedni a piacot.

Nekem 18cm-es kerületű csuklóm van, szerintem ahogy a képen is látod, olyan 16-24 centis kerületig lehet jó a cucc, de lehet hogy tovább is, ezt csak tippelni tudom, de szerintem kábé bárkire jó lehet. Ami nagyonvékony csuklónál gond lehet, az maximum az, hogy az eszköz akkor túllóghat a kar vonalát fölül (kb 5-5,2 centi a cucc merev része, ami meglepően kicsinek tűnik hordva, de igen vékony csuklón azért szerintem érezhető lenne)

(#47) KAMELOT: Nem értek egyet, hogy minden megtalálható lenne mobilban.
- Puzusmérés folyamatosan?
- Rezgéssel ébresztés időintervallumban vagy pontban?
- folyamatos egészségügyi nyomkövetés és változásértékelés?
- Motiváció, hogy mozogj?
- tétlenségriasztás?
- jelzések a karodon, hogy néma telefonnal is lásd, mi történik?
Amire te gondolsz, az kábé a lépésszámlálás funkció, az összes többi szolgáltatás nélkül :D

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.