Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

lehet egy V-alakú notch-ra utal a kép :D ;] :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) judas13


judas13
addikt

:C :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#3) #86973952


#86973952
törölt tag

Tekintettel arra, hogy "állítólag" a Huawei is elég alacsony darabszámra tervez, nem sok helyen lesz hozzáférhető. Már ha eljutnak valamikor az árusításig.

Amúgy nem tudom, hogy végül a BOE csinálja -e nekik a panelt....de sanszos ez sem lesz még életképes modell. Nem egy zsebre tervezett cucc. Bár ez némileg a képből is kiderül, vagyis gyanítható.

[ Szerkesztve ]

(#4) Nartaas


Nartaas
tag

OCD-sek ne nagyon nézegessék a teaser képet :D

(#5) Viktor0610 válasza Nartaas (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért? :)

Samsung Galaxy A54

(#6) sKie^ válasza Viktor0610 (#5) üzenetére


sKie^
tag

Huawei logo nem kozepen van*, meg az egesz mas szogben hajlik a jobb oldalon, mint a balon. Engem is zavar, szeretem a szimmetriat.

*illetve kozepen van, de nem a hajlat kozepen.

[ Szerkesztve ]

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#7) Sinesol


Sinesol
veterán

Kíváncsi vagyok hogy nálunk is bannolják-e a Huawei-t, a jelenlegi politikai helyzetben nem tudom mennyire fér bele a mellettük való kiállás, bár sokat számít az is, hogy hogyan alakulnak pár nap múlva a tárgyalások az USA-val.

[ Szerkesztve ]

(#8) #86973952 válasza Sinesol (#7) üzenetére


#86973952
törölt tag

Egyes tenderekből, szolgáltatóktól lett bannolva. Egyes országokban. Európában a legtöbb helyen esélytelen a kizárása, mivel jópár helyen eleve Huawei -re épül a 4G hálózat is. De most telefonról van szó.

(#9) Tsebacsi válasza Sinesol (#7) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Huawei azért szív az USA-ban, mert róla kiderült az, amit a többiek is csinálnak fű alatt, most megy a mutogatás és a kővel dobálás... Ugyan olyan mint a VW botrány...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#10) kakuk.tamas válasza Sinesol (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én az Apple-t hamarabb bannklnám örökre, a jó kis FT-juk miatt...
A Huaweire nincs semmi bizonyíték, az Applere van.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) tuki2200 válasza Sinesol (#7) üzenetére


tuki2200
senior tag

A telefonok csak az US-be lettek betiltva(de a Honor kaphato ott is FuckLogic), mindenhol mashol csak a telekomunikacios halozat fejlesztesebol vannak kitiltva, ez itthon sosem fog megvalosulni mivel a Telekom es Vodafone is veluk epitette az LTE meg a Digi nemtudom milyen haloztat azaz, habkitiltjak akkor ujra kellene epiteni az egeszet..

https://index.hu/techtud/2019/02/01/huawei_botrany_5g_kina_kiberbiztonsag_kemkedes_csalas_technologialopas/

[ Szerkesztve ]

(#12) -Skylake- válasza Nartaas (#4) üzenetére


-Skylake-
addikt

+1 , ezt vettem eszre eloszor. Rettenetesen idegesito

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#13) Sinesol válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


Sinesol
veterán

Itt a kereskedelmi háboru es geopolitika van a hatterben, a kemkedes csak mondvacsinalt indok, lényegtelen hogy bizonyitjak e vagy sem, csak egy ürügy. A Vodafone egyebkent mar “vizsgalja” a dolgokat es most a T-Mobile-al kapcsolatban is előhoztak valami ipari kemkedest. Igazabol a burkolt cél az ezzel az egesszel, hogy a kinai tech cegeket kisöpörjék a nyugati vilagbol, mivel hosszabb tavon kockazatot jelenthet a tőlük való függőség.

[ Szerkesztve ]

(#14) judas13 válasza Sinesol (#13) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15) Róby


Róby
csendes tag

nagyon kiváncsi lennék hogy mikor lesz ezeken először gorilla glass :DD

A telefonom erősebb mint a laptopom.. mi lesz itt tíz év múlva?!?! Mikor a galaxy nexus volt a legerősebb mobil, nem gondoltam volna hogy ennyire gyors lesz a fejlődés! :D (Iphone Xs)

(#16) HarleyCustom válasza Róby (#15) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Soha:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#18) neoforce válasza Sinesol (#7) üzenetére


neoforce
aktív tag

Biztosan nem fogják le állna az internet teljesen mind a kábeles mind a mobil!

(#19) Sinesol válasza neoforce (#18) üzenetére


Sinesol
veterán

Dehogy állna, a szakítás főleg arra vonatkozik, hogy több eszközt már nem engednek be, jelen rendszerek már kifutnak amugyis. Egyébként ahogy jósoltam, szó is lesz a dologról a hétfői tárgyalásokon és mivel nem ez a legfontosabb dolog, valószínűleg el is engedik a dolgot, hogy a tárgyalás fontosabb pontjainál előnyösebb helyzetből indulhassanak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.