Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Ugorgyunk.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#2) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Várok két napot, és a javított változatot telepítem.

(#3) rottenbull


rottenbull
senior tag

Telepitse aki megcsinalta.

(#4) lemusz válasza rottenbull (#3) üzenetére


lemusz
addikt

:DD :DD :DD :DD

(#5) #41133696


#41133696
törölt tag

Egyébként miért ilyen sürgős nekik kiadni, amikor kb 1%-ának sincs ilyen eszköze ?:D

(#6) Dr. Akula válasza #41133696 (#5) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha meg később adnák ki, az lenne a baj...

(#7) akoska07


akoska07
nagyúr

Én telepítem. :K
Ma megérkezik a Touch controller. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8) hito válasza #41133696 (#5) üzenetére


hito
nagyúr

Ha abba az 1%-ba tartoznál mit mondanál? Hogy ráér jövő nyáron, hagyják addig a fenébe? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9) akoska07 válasza hito (#8) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ha jó és hibátlanul működik,illetve hozzáad az élményhez,akkor kötelező.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#10) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Tényleg nem értem mit szenvednek itt egyesek minden driver megjelenéskor. (mind1 hogy Radeon vagy Geforce)
Főleg nem az NV részlegben amikor anno mindneki azt hozta fel előnynek hogy milyen gyorsan készülnek a driverek és nem 2-3 havonta kapnak 1-et.

Nem kötelező telepíteni, akit nem érdekel figyelmen kívül is hagyhatja.

[ Szerkesztve ]

(#11) Tian66 válasza akoska07 (#9) üzenetére


Tian66
senior tag

Van már valami tényleg nívós tartalom VRre? Nem követem annyira a megjelenéseket. Te biztosan értőbb vagy nálam. :)

(#12) lemusz


lemusz
addikt

Gondoltam frissítek, lehet nem kellett volna. Win7 64bit. Ha meg van nyitva egy játék és le van tálcázva, akkor közben twitchen nézett stream nem folyamatosan játszódik le, hanem ilyen laggolgatva, be-belassulva majd pedig gyorsabban lejátszva azt a belassult néhány másodpercet. Hardveres gyorsítás offolva. Ha a letálcázott játékot kioffolom a probléma megszűnik. Hol tudom ezt jelenteni?

(#13) lemusz válasza lemusz (#12) üzenetére


lemusz
addikt

Közben körvonalazódik a dolog és lehet nem is a driver a ludas, hanem a legfrissebb chrome verzió.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.