Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

Teljes áron és 1 óra játékidővel! Majd ezt is megnézem youtubeon! ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) oriic válasza saelin (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De negativ vagy. Szerintem egy ingyenes DLC lesz. :)

Live-Die-Respawn

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Hello Hellgate London 2, vagy mi?! :v :D :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) gyuribácsi88

Ha nem lesz ingyenes, meg se veszem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5) kovsol válasza gyuribácsi88 (#4) üzenetére


kovsol
titán

Az lenne a minimum, hogy ingyen adják. Sajnos kétlem, hogy így lesz.

May the Force be with you!

(#6) Jeanne d'Arc válasza kovsol (#5) üzenetére

A játék után igen. Nem lett egy nagy szám. ( szerintem)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Még a végén kiderül, hogy egy 20-30 órás játék lett volna, csak a business miatt kivágták a többi részt DLC-nek.
[link]

Live poor, die ritch.

(#8) Jhonny06 válasza kovsol (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Így lenne korrekt, de nagyon ritka az ingyenes dlc, csodálkoznék, ha nem húznának le.. azt meg pláne nem tudom, hogy ki fog kiadni érte pénzt az alapjáték után :))

[ Szerkesztve ]

(#9) tailor74


tailor74
őstag

Újabb 1,5 óra interaktív videózás? :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) saelin válasza tailor74 (#9) üzenetére


saelin
veterán

Engem az zavart a legkevésbé... 2 dolgot utálok a játékban:
1. A vérfarkasokkal való harcot, ami kb annyiból áll, hogy futkároznak mint a hülye és te lődd le. So cool.
2. Az end game egy rakás...
3. Isabeaul kaphatott volna egy kicsit több időt a játékban. Az egyik legszimpatikusabb női karakter az elmúlt évek videójátékaira visszagondolva.

Tipikus példája, hogy hogy ne csináljunk játékot. Ennél sokkal, de sokkal többet ki lehetet volna hozni a világból. Tökre olyan érzésem van, mintha nem lenne kész, és csak kényszerből kellett volna kiadniuk. Ezek után ha nem ingyenes lesz a DLC... Tudod ki fog több játékot venni tőlük.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Milyen sok játékkritikus és hivatásos tesztelő van a világon! :F Én megértem, hogy mindenkinek van véleménye, azt viszont nem hogy mindenki szidja a játékot. Tudjátok mit?! Nekem bejött. Igaz DLC-kre nem szoktam költeni egyik játéknál sem, viszont ettől függetlenül egy szórakoztató játék. NO OFFENSE!

(#12) wikings2 válasza Kakaduku (#11) üzenetére


wikings2
őstag

Nekem is bejött, pedig én még csak nem is fizettem érte, sőt ps4 em sincs. Pont ideális hosszúságú lett ahhoz hogy youtuben is kellemesen szórakoztató legyen a tartalma egy-ülésben. ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#13) Siera


Siera
senior tag

Kíváncsi leszek, meglépik-e az ingyenes DLC-t. Jó alkalom lenne rá, hogy kicsit csitítsák a flamet.

(#14) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha ingyenes lesz akkor sem "veszed meg" :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) kovsol válasza Sirandrish (#14) üzenetére


kovsol
titán

Tulajdonképpen megveszed, csak 0 lesz a számla összege amit küld a Sony. :D

May the Force be with you!

(#16) Sirandrish válasza kovsol (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bárcsak gyakrabban küldene 0 értékű számlákat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) saelin válasza Kakaduku (#11) üzenetére


saelin
veterán

Alacsonyak az elvárásaid. :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) gyuribácsi88 válasza kovsol (#15) üzenetére

Na. legalább valaki értette :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.