Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dyno


Dyno
veterán

Na jó kis hír gyűlik a választék. :)

(#2) Stiky


Stiky
senior tag

AGP-s mikor lesz?! :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#3) vd1992


vd1992
tag

Alkotott az ASRock :) De miért a Deluxe-n van 16 fázis, és az Extreme-n csak 8? szerintem az extreme-n kéne lenne a 16-nak....

(#4) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jól van jönnek a friss AS cuccok, nagyon helyes :K (azonban az Intel 2. számú foglalatának meglététől nem vagyok elragadtatva. :( )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) g@bo


g@bo
nagyúr

asrock, nálam még mindig "alja" márka... lassan annyiért tolja a lapjait, mint az anyacége.

inkább gigabyte. csók.

(#6) haky válasza g@bo (#5) üzenetére


haky
senior tag

ja..ezzel én is így vagyok..Asrock az asrock marad.. lehet, hogy jók a lapjai, de nem egy bizonyítottan number 1.

Aki másnak retyvetyutyu...

(#7) Ari18


Ari18
őstag

Hirtelen azt hittem, hogy az Asus lapjainak az adatai láttak napvilágot ,de nem :(
Nem rosszak ezek a lapok, igaz én sem vagyok oda az ASRock-ért. Ha az árak az Asus lapjai alá lesznek pozicionálva, akkor még megérné. :K

[ Szerkesztve ]

(#8) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Jók ezek a lapok. Mostanában frankón belehúztak ASRock-éknál is azért. Szerintem az árukat majd bőven megérik, és jól hangzik a felszereltségi listájuk is. Még a legóccsóbb lap is támogatja a teljes értékű kétkártyás rendszereket. Van itt minden ami csak kellhet, és még szépek is. Jó is lenne egy belőlük, csak ne LGA1156 foglalat lenne rajtuk. :DDD

<-ƘƘ->

(#9) I.P@trick


I.P@trick
csendes tag

Szerintem nem rosszak az AsRock lapok, nálam már bizonyítottak. Az Intel-lel foglalatok terén nem vagyok jóban, mert lényegében nemrég jött ki a core i7, de már az i5 is hamarosan kijön. A lapok felszereltségét nézve nem is lesznek olyan rosszak :)

[ Szerkesztve ]

Megszólnak, ha részeg vagyok. De mit szólnak,ha szomjan halok?

(#10) Kendek válasza I.P@trick (#9) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az i5 megjelenését hiszen így is húzták mint a rétestésztát. A létének értelme az igazán megkérdőjelezhető inkább. ;]

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#11) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Régebben volt Asrock alaplapom. Nagyon megvoltam vele elégedve. Azon filózok, hogy miért nem szerzek be egy ilyen lapot tartaléknak.

(#12) aram01


aram01
nagyúr

szegény ASRock ilyen "majdnemfasza" lapokat gyárt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) gabor85


gabor85
őstag

meg aztán nézd meg a weboldalát - gáááz
amugy én is asrock deszkával hajtott gépet birtokoltam 3 évig.

(#14) b3er válasza aram01 (#12) üzenetére


b3er
aktív tag

Attól h régen retkeket gyártott, az nem biztos h most is olyanok a lapok h semmitsem érnek...

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#15) aram01 válasza b3er (#14) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem az egyik retek elvitte a 8800gts-em+5000black editiont+2*1giga geilt azóta az én szememben szutyerák mind

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#16) b3er válasza aram01 (#15) üzenetére


b3er
aktív tag

Nekem meg nyugodtan szolgált a 939es korszakban egy, és azóta is megy...

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#17) aram01 válasza b3er (#16) üzenetére


aram01
nagyúr

haleluja :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) Márk válasza aram01 (#15) üzenetére


Márk
senior tag

Nem lehet hogy véletlen a tápod vitte el őket? :U

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#19) aram01 válasza Márk (#18) üzenetére


aram01
nagyúr

mit képzelsz te az én codegenemről? :D fsp400 volt benne és az még ma is müködik

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) Márk válasza aram01 (#19) üzenetére


Márk
senior tag

Akkor valóban a lap volt a ludas... hány éves volt?

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#21) BigBear


BigBear
senior tag

Nagyon kellemes kis lapok. Ha az árak is rendben lesznek, akkor pedig főleg.
El kell fogadni, hogy az ASRock is minőségi termékeket produkál már néhány éve. Régebben tényleg egyszerű alaptermékekkel voltak piacon, s a minőségben se igazán hozták a többi nagyobb gyártót, de mára ez igencsak megváltozott, sőt.
Nem egyszer produkáltak már olyan termékeket, amit a többi gyártó is igencsak megirigyelhetne. Ha az áraikat és a mostani termékeik minőségét tekintem, akkor pedig igencsak példát vehetnének az ASRockról.

gabor85: hogy milyen a honlapjuk? Hát először is gyors. Ami igencsak nem mondható el az agyoncsicsázott Asus vagy Gigabyte honlapról. Másrészt messze a legáttekinthetőbb honlapja az ASRocknak van. Lehet, hogy nem annyira csillogó-villogó - hozzáteszem teljesen feleslegesen - mint a többieké, de legalább használható.

(#22) aram01 válasza Márk (#20) üzenetére


aram01
nagyúr

kb 3 de már nem nagyon emlékszem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#23) Dr. Romano válasza BigBear (#21) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez így van, az AS honlapja még az "anyacég" lapjánál is jobb. Volt sokszor hogy ha driver kellett Asus cucchoz a honlapjuk be se jött, vagy karbantartás üzenet fogadott. Az AS site-on egyszer sem történt ilyen (pedig szervizesként mindegyiket sokszor látogatom).
Jah és a weblapjuk nagyon áttekinthető és gyorsan meg lehet találni ami kell (igaz ez majd mindegyik gyártónál így van)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#24) Vigneau


Vigneau
félisten

Én Abit után ASRock-ra váltottam (P35 --> P45), és nem bántam meg. Szerintem tényleg szépen fejlődik a cég. Tuningban is kellemesen teljesít nálam - persze nem tartom magam extrém usernek.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#25) aram01


aram01
nagyúr

legyen így ahogy mondjátok,de bennem azért van még 1 kis majré

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#26) b3er válasza Vigneau (#24) üzenetére


b3er
aktív tag

Ez az emberek mondjuk meg a frankót... :K :R

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#27) azbest válasza g@bo (#5) üzenetére


azbest
félisten

tudsz másik olyan márkát mondani, akik még az nforce3-as lapjukhoz is adnak ki phenom II bios-t? ;] Vagy a 2 éve kifutó modell nforce4-esekhez? [link] és ezek csak a hivatalosak, sok régi modellhez pedig beta biost ad a support.

(#28) Hebry


Hebry
senior tag

Egészen kellemesek ezek a lapok..
Nagyon sokat fejlődött az AsRock.

(#29) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Rengeteg Asrock lappal raktam már össze gépet, én is használom.
Kb. az X2-es procik megjelenése óta kezdték el összeszedni magukat. Azóta semmiben sem maradnak el a menő márkák mögött, csak árban. :)
(ill. csak 2 év garit adnak, nem hármat)
A honlapjuk, meg egyszerűen a legjobb. Gyors, áttekinthető és minden egyszerűen megtalálható rajta.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#30) Dr. Romano válasza azbest (#27) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Meg azért az se semmi hogy néhány tizenezer forintos alaplapjukhoz annyi kábelt, papírt, kiegészítőt, hátlapi USB stb... adnak, amit más gyártó max a deluxe kategóriában kínál.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#31) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy ezek a p55-ös lapok hogy osztjálk le a PCI sávokat cross fire-ben?
8-8 vagy 16-16?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#32) Sweet Lou 6 válasza Picturemaker (#29) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Nekem két SocketA-s lapom volt tőlük, és meg kell mondjam, hogy az elsőben kellemeset csalódtam, a második pedig még mindig megvan és meg vagyok vele elégedve. :R

Egonyolc: 2x8

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#33) Dr. Romano válasza azbest (#27) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Basszus ez tényleg nem semmi. :K Mondjuk érdekesen hatna egy AGP-s vga és egy Phenom 2 párosítás, bár így nyugodhat jöhet akár az AGP-s HD 4870 is :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#34) GumisPeter


GumisPeter
senior tag

Nekem is egyre jobban tetszik ez a márka, bár 1-2 éve erősen idegenkedtem tőle, olyan gagyi a neve, talán emiatt. :B

Ezzel szemezek, modding alapnak tökéletes lenne. A hűtése talán az egyik legszebb és nem olyan gusztustalanul csicsa, mint a Gagyibyte a kifestőkészlet csatlakozóival. :W

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#35) zazahoho


zazahoho
őstag

én ma veszek egy deluxe változatot ,akit érdekel vagy bkérdései lennének írjon pü-ben,mert elég kevés itt a mozgás :D

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.