Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aron1988


Aron1988
tag

Huawei P9 két év rablánccal 166ezer FT. Függetlenül 144ezerért megkapod raktárról bárhol... Hihetetlen, csak ne lenne ekkora verseny a szolgáltatók között :D

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#2) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez a kis Samsung Galaxy A3 (2016), mindig csak emelkedik, pedig nem egy erős vas.

(#3) Szabcsizz válasza Aron1988 (#1) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Csak azt felejtetted el,hogy sokan részletre vásárolnak.

(#4) lexter00 válasza Szabcsizz (#3) üzenetére


lexter00
őstag

Kamatmentes részletre,és ha már előfizetőjük vagy még előleget se kérnek.

(#5) janeszgol válasza Aron1988 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor lesz jó világ, amikor a 3-5 ezer forintos előfizukhoz semmi féle kedvezményt nem fogsz kapni, hanem csak a drágább csomagokhoz. Nagyon így néz ki a helyzet. Úgy vannak vele, mivel az előfizetői bázis nem növelhető (nincsenek potenciális új előfizetők), akkor a régieket húzzák le majd. Persze odaadják részletre nekik ,de nuku kedvezménnyel.

(#6) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Igazából az én csomagomban egyetlen jó ajánlatot nem látok, max az alsó kategóriából, amiket kb egy tízesért, vagy ingyen utánam dobnak, de a többi sokkal jobban megéri függetlenül és nincs rablánc.

[ Szerkesztve ]

(#7) lm83


lm83
őstag

Hát hihetetlen, hogy mennyit tudnak még emelni.
Kinéztem múlt hónapban a lenovo a2010-et, erre szépen felment az ára már a múltkor vagy nyólcezerrel.
Erre most már az y5-öt is erre a szintre emelik.
Hát tudják ezek, hogy kell másnak vásárlót szerezni...

Ó hát most nézem az oldalon nagyban reklámozzák y6 26ezer kártyás csomagban.
Rá kattintasz ott már 28 :F
Na akkor mi van? Hol itt a fogyasztóvédelem....

[ Szerkesztve ]

(#8) Aron1988 válasza lm83 (#7) üzenetére


Aron1988
tag

Sajnos csak 3 út járható már, ha készüléket szeretnél vásárolni.

1. Árukeresőn ár szerint sorba rakod a találatokat, és reménykedsz hogy a felső 5-ből legalább 1 megbízható készüléket forgalmaz.

2. Külföldről rendelsz valami kínai csodát, és imádkozol, hogy ne legyen rajta ÁFA.

3. Megvárod, hogy valamelyik nagy webáruház "feketepénteket" csináljon, és olcsón elcsípsz egy telefont.

Szolgáltatónál már csak ultra-casual emberek, vagy pedig a hitelcsalinak bedöltek vásárolnak.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#9) Bibby válasza Aron1988 (#1) üzenetére


Bibby
addikt

3 év Huawei garanciával?

Ελευθερια η θανατος

(#10) janeszgol válasza Aron1988 (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát nem tudom. Engem sose vinne rá a lélek, hogy GSM-ben meg kínából rendelgessek. Ha a seggemhez kell verni a garast, inkább használtan egy telefon. GSM-ben venni nagyon az alja.

Sokan úgy félnek a hűségidőtől, mint a tűztől. Miért? Már sok embertől olvastam ezt itt ezen a fórumon. "Csak nehogy hűséget vállaljak." Ha az ember jól választja meg a csomagot (na ez az, ami problémás), akkor nem érheti baj. Elég jók a konstrukciók és részletre is lehet vásárolni a szolgáltatónál. Bőven jó. Oké lehet, hogy a legtöbb készülék nem olcsóbb két év alatt, mint függetlenül, de ez a hitel lényege és úgy is marad a szolgáltatójánál.
Pl Z3C, 50k + havi egy ezres volt a múlt héten. Ez minden, csak nem rossz. :)

(#11) tomboy0013 válasza lexter00 (#4) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kamatmentes részlet :D jah persze. Van aki még ennek bedől?

(#12) lexter00 válasza tomboy0013 (#11) üzenetére


lexter00
őstag

Galaxy J5 11x3750ft plusz átvételkor 3500ft=44740ft és 44990ft volt a honlapon az ára, szerintem ez elég kamatmentes.Előttem leírták hogy nem érti ezt a rabláncos dolgot..hát én se, telefonálni kell én nem fogok mindig töltögetni rá és már jártam úgy hogy nagyon kellett a telefonálni csak nem volt rajta pénz.

(#13) tomboy0013 válasza lexter00 (#12) üzenetére


tomboy0013
veterán

És mennyi a előfizetés díja?

(#14) lexter00 válasza tomboy0013 (#13) üzenetére


lexter00
őstag

3190ft ebben van 80 perc bárhova 200mb net és 400 ft extra szolgáltaás kerte amit bármilyen szolgáltatásra beválthatok.

(#15) a.sebi válasza tomboy0013 (#13) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem mindegy? Sose ertettem azt a szamitasi modot, amikor azt mondjak h egy i fos 100 ezer a t mobilenal de meg ki kell fizetni 24 x 9000 forint előfizetési dijat.... rosz oldalrol kozelititek meg a dolgot... a szolgaltato nem muszaki bolt , hanem szolgaltato... adott dijert cserebe hasznalod a szolgaltatasukat es adott mennyisegu telefon internet sms jar, minnél nagyobb mertekben hasznalod (fizetsz ) a szolgaltatasert annal olcsobban kapsz készuleket.
A keszulek araba nem beleszamolando az elofizetes dija.

(#16) lexter00 válasza a.sebi (#15) üzenetére


lexter00
őstag

Én se értem ezt a megközelítést,van egy havi díj amibe van percdíj+net+bónusz ez 3200ft ha nem veszek telefont akkor is ennyi.A telefont meg elengedig részletre.Lehet én vagyok a hülye de én nem látok átverést a dologban.Nyílván van rossz havidíj drága telefon de ha ésszel csinálja az ember lehet jókat elcsípni.

[ Szerkesztve ]

(#17) tomboy0013 válasza a.sebi (#15) üzenetére


tomboy0013
veterán

De bizony beleszámolandó a készülék ára az előfizetésbe. Saját T-s csomagomból tudok kiindulni. Next S sim only 6490 Ft(ez ugyebár a szolgáltatás ára). Ha telefont is veszel egyből 7990 Ft lesz belőle. Na ugyan miért... 1500x24= 36 000 Ft. Ennyit mindig számolj rá a "kedvezőbb" készülékárra ebben az esetben. De ez mindegyik szolgáltatónál hasonlóképpen működik. A Voda a legdrágább, a telenor a legkedevezőbb,viszont ott a legtöbb az ügyfél panasz is. Nem tudom miért hiszitek, hogy a szolgáltatók azért vannak, hogy az ügyfél jól járjon. A kametmentes részlet is azért működik mert az ő áraikhoz hasonlítjátok a részlet összegét, holott legtöbb esetben Magyarországon már kedvezőbben is meg lehet venni függetlenül a telefonokat. Persze lehet magyarázni hogy úgy jobb meg könnyebb fizetni, de az ember hosszú távon jobban jár ha addig nyújtózkodik ameddig a takarója ér. Hangsúlyozom Magyarországon, mert itt nem élnek minimum 30-50 millióan, hogy megengedjék maguknak a szolgáltatók a valóban kedvező készülék és előfzetés árazást.

(#18) Dhampir


Dhampir
félisten

Microsoft Lumia 550

kártyás csomagban 30 990 Ft (-1 000 Ft)

Kártyafüggetlenül 29.990 Ft például a Media Marktban, a notebook.hu-nál és az Extrem Digitalban is.

(#19) Klaus Duran válasza janeszgol (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Én készülékkel coptam be, nem a tarifával.

Most ha megjelenik amit akarok akkor kell egy új előfizetés a legolcsóbb csomaggal hogy tudjak (kamatmentes részletre) vásárolni.

TV-t meg kolléga elmondása szerint 3-at is lehet.

(#18) Dhampir Már akkor hibázik az illető mikor megfogalmazódik benne hogy w10 Lumiát vesz. ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) Dhampir válasza Klaus Duran (#19) üzenetére


Dhampir
félisten

8.1-re nem lehet visszamenni?

(#21) tomboy0013 válasza Dhampir (#20) üzenetére


tomboy0013
veterán

W10-es telót nem lehet 8.1-re downgrade-elni.

(#22) Dhampir válasza tomboy0013 (#21) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, tehát már alapból W10 van rajta.

(#23) dementor


dementor
senior tag

Nagyon szép árak. :W Utoljára akkor vásároltam a szolgáltatótól mikor még Pannon néven futottak. Akkor még emberi léptékkel áraztak.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#24) .Szaki. válasza dementor (#23) üzenetére


.Szaki.
addikt

1-2 jó ajánlat azért mindig van, anno L csomagban 2014-ben a L625-höz kifejezetten jó áron jutottam hozzá, most pedig ahogy nézem a listát, M csomagban a P8 Lite is megérheti, de tény, hogy egyre kevesebb a jó ajánlat, sokszor jobban megéri függetlenül megvenni a telefonokat, ami azért már szerintem durva, mert pont az lenne a lényege ennek a két év hűséges dolognak, hogy a tarifád mellé kedvező áron kapj egy telefont is. Legalábbis szerintem. Ehhez mérten, meg tényleg nagyon kevés a jó ajánlat, de egy-kettőt azért mindig lehet találni.

(#25) adise


adise
őstag

Galaxy s7 árai nevestséges a kártyás csomaghoz képest. Csak itthon van kb ez, hogy ugyanannyi elofizuval mint anelkul? Azt már nem is irom, hogy egy év mulva a felét ha éri az egész..

(#26) dementor


dementor
senior tag

#24 .Szaki.
Persze akad azért jó vétel, de nehéz választani abban az esetben ha a kínálatból csak 1-2 van jó árban. Igazság szerint a legfőbb baj ott van, hogy sokan úgy kezelik az ár kérdését, hogy "nincs mit tenni ennyibe kerül". És ha a szolgáltató is azt látja, hogy viszik a készülékeket, persze, hogy nem ad akciós áron, még 2 év hűséghez sem.

[ Szerkesztve ]

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#27) .Szaki. válasza dementor (#26) üzenetére


.Szaki.
addikt

Na igen, mondjuk ki, minden csomagban egy jó ajánlat nem igazán tekinthető választéknak. Illetve van, csak ha megéri függetlenül, akkor ki fogja szolgáltatónál valamivel drágábban megvenni? Mindenesetre ha nem működne ez a dolog, akkor nem csinálnák, gondolom keresik a határokat, hogy meddig lehet elmenni.

(#28) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Számomra az az érdekes,hogy a telenor az egyetlen hazai szolgáltató,ahol nincs készülékbiztosítás....akarmennyit is fizetsz,ha leejted a telefonodat vehetsz másikat....vodánál pl redem van,és ez a plusz bizons párszor már jól jött...ja,és 17.000ftos előfizetéshez 2gb net,amit utána nem lelassítanak,hanem leállítanak...kinek éri meg de most komolyan?se árban se szolgáltatás minőségben nem éri meg a pénzt.szerintem legalábbis.

(#29) a.sebi válasza tomboy0013 (#17) üzenetére


a.sebi
őstag

Ez igaz! Csak sokan ugy szamoljak h beszorozzak az elofizu teljes dijat 24 ezerrel, plusz a telefon kedvezmenyes arat...
Az pedig nem korrekt!
A szolgaltatok nem azert vannak h az ügyfél jól járjon , de a mobilkereskedők sem!
Semelyik profitorientált cég sem azért van h te vagy én jól járjunk!

(#30) tomboy0013 válasza a.sebi (#29) üzenetére


tomboy0013
veterán

De nem mindegy hol járok jobban, legalábbis engem azért érdekel hogy ne húzzanak le a minimálistól jobban. Márpedig a szolgáltatók ezt teszik a "kamatmentes" részlettel is. Engem az a számítási módszer érdekel amit én írtam, az a realitás. Hogy néhányan 24-gyel szorozzák be a teljes előfizu árát engem nem nagyon érdekel mert hülyeség. Nyilván a szolgáltatást nem kell belevenni, de én az azon felül eső részt számoltam csak és ebből tökéletesen látszik a "kedvezmény" felszámítása is ami ugyebár csak a reklámokkal agymosott emberek agyszüleménye.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.