Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Fekete-piros undi-kocka. Szépen bepozicionálták az I7-re és a 16GB ram-ra.
Kíváncsi lennék, hogy egy ui. kiépítésű gamer-laposhoz képest mutat-e többet, vagy 1:1 ugyan olyan "jó" a hűtése.

[ Szerkesztve ]

(#2) macilaci78 válasza #16939776 (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Annyival mindenképp jobb, hogy nem akarod se ölbe venni, se ágyba vinni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#3) #52588800


#52588800
törölt tag

Drága és gyenge... a legjobb kombináció játékra :DD

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

1465$?! Nem követem régóta a PC alkatrész piacot annyira, de szerintem ennyiért már egy olyan gépet rakok össze, ami minimum a Dunjuskát is elfütyüli nekem...

Egyébként az alap verzión is 1DP + 3HDMI meg minek?! :F

(#5) pengwin


pengwin
addikt

"Ezeket leszámítva csak a körítésben van eltérés, például az i5-ösök kizárólag 8 GB, míg az i7 16 GB RAM-mal lesz kapható. Ezenkívül csak a tárolókban lesz még különbség: az i5 Pro és i7 variánsban 256 GB-os M.2 SSD dolgozik, míg a "sima" i5-ben 128 GB-os SSD lakozik, de mellé még egy 1 TB-os HDD is befért"

Szóval a GTX 1060 3GB kivételével minden különbözik.
Ezt leszámítva jól van megfogalmazva... ;]

Üdv, pengwin

(#6) Kansas válasza SunMount3r (#4) üzenetére


Kansas
addikt

Gondolom, a VR miatt, de ahhoz meg ez a VGA nem kicsit harmatos...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Nekem a 1050Ti-s Giga Brix sokkal jobban tetszik... :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) pomorski


pomorski
őstag

Kik vesznek ilyen cuccokat? Akiknek sokszor terveik hozni-vinni a gépeiket?

(#9) Joci10 válasza pomorski (#8) üzenetére


Joci10
őstag

Szerintem inkább azok, akik a tévé mellé kiteszik, mint kis dobozt, és úgy használják - így dekorációs célra is megfelelő lehet -; vagy csak nincs helyük 'normális' géphez.

(#10) pomorski válasza Joci10 (#9) üzenetére


pomorski
őstag

Érdekes, nem tudtam. Azt hittem, hogy azért, mert könnyű szállítani az ilyen kicsi téglatesteket a hátizsákban. De akkor ezek szerint tévedtem.

(#11) #74018560


#74018560
törölt tag

Erre csak annyit mondanék, hogy az elképzelés jó, csak nem ennyiért. Parasztvakítás rulz :U

(#12) MK VII


MK VII
veterán

Csecse. :)
Bár a 6GB-os 1060 modell korrektebb lett volna bele. De szerint így sem túlárazottak. Simán lesz ra vevőkör.
Kompakt, pofás.

(#13) Sanchez638 válasza pomorski (#10) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nah igen, kicsi gépeket jól el lehet helyezni. Nem mindenki szereti a nagy Atx házakat azoknak jó lehet.

Csak általában tudjuk ezek jóval drágábbak, mintha te szerveznél össze egy itx gépet.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#14) Cifu válasza Sanchez638 (#13) üzenetére


Cifu
nagyúr

A kérdés, hogy mire. Egy konzol harmad-negyed ennyibe kerül, hasonlóan kevés helyet foglal, kellően erős mind játékra, mind médiaboxnak, az árkülönbözetből pedig veszel másfél tucat játékot.

Teljesen megértem a HTPC-k lényegét, de especiel egy ilyen boxot nehezen tudok megérteni. Összeépíteni simán lehet fele-harmad ennyiből egy ITX-es gépet, ami nem csak olcsóbb, de erősebb is. Ha meg tényleg játszani akar valaki, akkor a konzol jobb választás.

De ahogy alant is írták, nyilván megvan a vásárlóközönsége...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) Sanchez638 válasza Cifu (#14) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ugyanaz mint az Alienware. Vagy kb a nas, nem kell vele foglalkozni és kis helyet foglal.

De a Shuttle mindig is ilyen volt.. Tudjuk jól.

Régen volt értelme a mini gépben, ott nehezen raktál össze itx gépet, de már aszerintem leáldozott az ilyen kis egybe gépeknek ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#16) akom


akom
senior tag

A hangjára kíváncsi lennék.
Volt szerencsém egy Gigabyte Brix-hez, úgy hívtuk porszívó.

(#17) pomorski válasza Sanchez638 (#13) üzenetére


pomorski
őstag

Egy szavazásra kíváncsi lennék, hogy az átlag-fórumozó ilyen gépet preferál-e, vagy inkább a konzolt?

(#18) buvartacsko válasza pomorski (#17) üzenetére


buvartacsko
addikt

itt ph!-n az van, hogy mindenki minden mást preferál csak az a szar ami éppen a cikkben van. :)

(#19) body007 válasza buvartacsko (#18) üzenetére


body007
addikt

:DDD

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#20) Sanchez638 válasza buvartacsko (#18) üzenetére


Sanchez638
addikt

Kb :D. :R

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#21) #16939776 válasza buvartacsko (#18) üzenetére


#16939776
törölt tag

+1 jobb az, ha fogalma sincs a vásárlónak mit vesz/nem vesz meg, akkor bármi fennforgás van, egyértelmű user error, nem a termék. Mi, itt, már erősen védekezünk a kialakult igények, tapasztalatok mentén, hatékonyan megelőzve a lekoppanást.

Ha itt a hsz.-ek 10% azt írja hogy megvenné, az egy tuti sikertermék lesz az átlag igényű vásárlók között :)

[ Szerkesztve ]

(#22) #52588800 válasza pomorski (#17) üzenetére


#52588800
törölt tag

Az átlag-fórumozó kinevetné azt az árcédulát, amibe ez a PC kerül. Hozzáteszem... jogosan.

(#18) buvartacsko

És tudod miért van ez így?

[ Szerkesztve ]

(#23) Lacok


Lacok
őstag

Ha már megkéri az árát a Shuttle ennek a mini pc-nek akkor legalább raktak volna bele egy 1070-es videókártyát.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#24) pomorski válasza buvartacsko (#18) üzenetére


pomorski
őstag

:C

(#25) Joci10 válasza pomorski (#10) üzenetére


Joci10
őstag

Egyéni preferencia kérdése. Én hordozható gépnek inkább egy 'füles' házas gépet vennék, nem egy ilyen kis kockát/téglát - már ha nem éppen egy notival oldanám meg a helyzetet, mert ez a kocka/tégla sem fér normális méretű hátizsákba (amelyikbe meg mégis, abba bele lehet erőszakolni egy mini ITX-es, 'füles', vagy kocka házikót is). Persze ez is csak szerintem; hiszen úgysem mi mondjuk meg, hogy XY miért is vesz ilyent.

(#26) ceia


ceia
őstag

Nemcsak drága, de nem is néz ki jól. Nekem ez tetszett a Shuttletől.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#27) HUN_Sector


HUN_Sector
senior tag

Nem igazán látom értelmét 35 dodós árkülönbözettel kettő darab, nagyban hasonlító i5-ös kockának...

(#28) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

részemről (ebben az árban és tudásban) egyértelmű lenne, hogy inkább egy pl. lenovo Y720 noti és annak minden pozitív tulajdonsága (billentyű, tacspad, ips kijelző, mobilitás, aksi=több órás szünetmentes táp, kamera, hangrendszer, stb...) és a hűtése is okés a tesztek szerint.
szubjektív, de nekem esélytelen lenne. ha nagyon asztali pc akkor valami hasonló tudású mini ITX rendszert tennék össze.

(#29) milkabrams válasza Cifu (#14) üzenetére


milkabrams
őstag

Épp ma jött meg az ITX gépem i5+1060 3gb és nem volt 1500dollár...

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.