Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Entryy


Entryy
aktív tag

Személyes tapasztalataim szerint szinte mindegyik kibírja.
Nem ez az okosság, hanem hogy jövő héten is működik e még!?

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#2) wwenigma válasza Entryy (#1) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

amennyiben mondjuk egy IP68-as mobil egy pocsolyában landol, a készülékház sehol nem ázhat be

Aha , aztán meg jön ez: [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3) Tidzsimon válasza Entryy (#1) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Vagy párás időben meghülyül.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#4) takacsbotond


takacsbotond
őstag

A G2-őm egyszer a felmosóvödörben landolt.Gyorsan kivettem, még a képernyő sem kapcsolt ki...
Azóta is használom, és semmi baja sincs.
Mondjuk lehet, hogy csak azért, mert nem vot víz a vödörben... :U

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#5) babkukta válasza takacsbotond (#4) üzenetére


babkukta
senior tag

Meglehet :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#6) oriic válasza wwenigma (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, nem az első ilyen sztori amit olvasok. Ez már csak azért is dühítő, mert az ember nem tudja bizonyítani az igazát, ők csak annyit mondanak, hogy beázott és nem gariztatható. Ezek után az olyan reklámok, amikben a víz alatt fotóznak egy ilyen készülékkel kicsit sem hihetőek a számomra.

Live-Die-Respawn

(#7) sz.balazs.95 válasza wwenigma (#2) üzenetére


sz.balazs.95
veterán


:D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#8) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Egyeseknek mire nem jut lovetta és fölös idő. :(((

[ Szerkesztve ]

(#9) moleculez


moleculez
veterán

Ilyet minden telóval kellene...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) bobojszan


bobojszan
tag

Én a Sony Z-el csapattam az Atlanti-óceánban pár percet...semmi baja nem lett pedig sós víz volt! Geci jó kis videó lett, még a halakat is elkaptam ahogy csapatják a víz alatt!

God of War Rank : Chaos

(#11) ChoSimba


ChoSimba
tag

Itt előjön csodás anyanyelvünk hátránya az angolhoz képest, hogy nem tudja megkülönböztetni a 'water resistant' és a 'waterproof' szavakat, mindkettőre asz'ongyuk hogy vízálló :)

(#12) erik88 válasza ChoSimba (#11) üzenetére


erik88
aktív tag

Mért nem ugyanazt jelenti ? Bocsi németet tanultam :D

(#13) B.i.L válasza takacsbotond (#4) üzenetére


B.i.L
senior tag

Nekem az Lg F6 esett a lavórba :D ,de persze víz is volt benne :DD - gyorsabban vettem ki a fénysebességénél,kiráztam,aksi fedő le - az indikátorokig nem jutott a víz ! Kiszáradás után minden tökéletes.

Horgászni mentem...B.i.L

(#14) no more


no more
addikt

A Sonykon kívül szerintem minden telefon bírja a vizet. ;] ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15) erik88 válasza no more (#14) üzenetére


erik88
aktív tag

hát van benne valami

(#16) #86973952 válasza ChoSimba (#11) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem az anyanyelvünkkel van a gond, hanem a hülye fordításokkal. :) Meg sokszor a helytelen használattal. Nem mindegy, hogy valami csepp vagy vízálló. DE az sem mindegy, hogy valami védett, vagy ellenálló. A méter és az idő jelölések sem véletlenül vannak kitalálva. Szinte mindent ki lehet fejezni, csak ész kell hozzá. :)

(#17) erik88 válasza #86973952 (#16) üzenetére


erik88
aktív tag

ez is igaz...az ilyen sony telefonokat inkább csak csepp állónak nevezném, de ügye a marketing a legfontosabb

(#18) #86973952 válasza erik88 (#17) üzenetére


#86973952
törölt tag

Elég nehezen bizonyítható. Lásd. Sony.

(#19) sz.balazs.95 válasza erik88 (#17) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Szerintem az, hogy azt reklámozzák, hogy a medence fenekén fotózzák a másik fenekét, nehezen érthető félre, fordítástól függetlenül. :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#20) Sn00k


Sn00k
veterán

Vajon egy gaalxy S6, mennyire bírná ezt a tesztet ? :U

3njoy the Lif3

(#21) #86973952 válasza sz.balazs.95 (#19) üzenetére


#86973952
törölt tag

Aztán próbáld meg azt is bebizonyítani, hogy a gyártó előírásának megfelelő mélységben és ideig voltál a víz alatt. :) HA csak nincs valami oltári nagy hiba a készüléken.

(#22) sz.balazs.95 válasza #86973952 (#21) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Igen tudom, pont ez a "szemétség" ezekben.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) erik88


erik88
aktív tag

Ki van ez találva :)

(#24) kpeters válasza ChoSimba (#11) üzenetére


kpeters
csendes tag

Érdekes, az óráknál ki tudják írni/mondani, hogy ez a modell cseppálló, azaz csak kézmosásnyi vizet bír, a másik meg vízálló, abban úszhatsz is, a harmadikban meg akár 50 m-ig is lemerülhetsz. A telefonoknál meg összemossák ezeket és valahol kisbetűvel szerepel az IP szabvány, ami annyit mond az átlag vásárlónak, mint az én cipőméretem.

(#25) B.i.L válasza sz.balazs.95 (#19) üzenetére


B.i.L
senior tag

Lásd MotoDefy & Defy+ ,mert ugye ott is azt hirdették,hogy vízálló! R-go az is volt :K

Meg ha már az a hír járja,hogy kibírja a víz alatt,én egyenesen elvárom azt hogy bírja is ki !
A kedves Sony meg felőlem be is csődölhet!Már a tv-jük is pixelesnek hatott a többi képhez mérten,miért lenne rózsásabb a helyzet itt?
És a Y-videókon a mosógépben,a forrásban lévő húsleves kellős közepén henyél,utána is működött....

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#26) Luck Dragon

Az lg shine-om véletlen bele esett a 200L meszes hordóba egy órán át "élvezte" a mész maró hatását, de utána még kettő hétig működött, a szervizben pedig mosolyogva fogadták az esetet. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) Kasya válasza Sn00k (#20) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jol birja az is.
Mar ha valakinek ez tenyleg fontos. Hatha fozes kozben beleejtem a levesbe es elfelejtem kivenni 20 percig... :)

(#28) Just_Reboot válasza takacsbotond (#4) üzenetére


Just_Reboot
addikt

:DDD :DDD

(#29) sztanozs


sztanozs
veterán

Samsung is bírja :DDD
[link] > [link]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#30) Sn00k válasza Kasya (#27) üzenetére


Sn00k
veterán

Gondolom, akkor egy kis esső nem árt meg neki :DDD

3njoy the Lif3

(#31) erik88 válasza Sn00k (#30) üzenetére


erik88
aktív tag

ennyi pénzért ne is ártson neki

(#32) Kasya válasza Sn00k (#30) üzenetére


Kasya
nagyúr

Esotol nekem meg nem krepalt be telefon...Bar, nem is a telefon nyomkodasa a legfontosabb nekem a zuhogo esoben :D

Errol jut eszembe, hogy volt regen egy hir arrol, hogy a Nokia ugyan nem csinalt IP-s telefonokat, de ennek ellenere minden keszuleke kivaloan birta a Finn klimat :D

(#33) akosxyz válasza kpeters (#24) üzenetére


akosxyz
senior tag

Az IP szabvány tökéletesen megfogalmazza mit bír ki. Az más kérdés, hogy ráírják és mégis sok a károsodott user, akinek mégsem bírta ki.
Bár az igaz, hogy egy átlag vásárló nem tudja mi az az IP szabvány, és az óráknál valóban jobb az, hogy odaírják hány méterig vízálló.

Kasya: 3310 egy atomrobbanást is kibírt :D

[ Szerkesztve ]

(#34) fornettisuti


fornettisuti
veterán

garancia ennyit er. ezert kar volt biztositast is kotni ra. hovatovabb, hazudni kellett volna, pl. esoben telefonaltal. szolgaltatotol max. apropenzert vennek keszuleket.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35) -Skylake- válasza sz.balazs.95 (#7) üzenetére


-Skylake-
addikt

A sony azert vizallo mert olyan brutalisan melegszik videozas alatt ,hogy leghutessel hasznalhatatlan. Ezert az IP , a vizhutes vegett.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#36) TTommi válasza -Skylake- (#35) üzenetére


TTommi
aktív tag

Ez szerencsére már nem igaz. Lollipop alatt FHD videónál szinte nem is érzek melegedést. 4K-t nem próbáltam Lolli alatt, de az biztos, hogy szoftveresen javítható hiba volt és javították is. A Sony Z széria, legalábbis a Z2 től, tényleg vízállóak, csak oda kell figyelni rá, mielőtt vízbe teszik, nehogy user error legyen belőle, mint az esetek nagy részében ahol az olyan linkelt cikkek születnek mint a Homár. Egyébként a Sony-k leejtésekor az első ami kinyílik, az a kis vízzáró ajtócska, szóval ha beleejtem a vödörbe attól még lehet, hogy beázik:) Ha viszont rendesen kézben tartva használod víz alatt, nagyon jópofa:)

SXZ2 és SXZ5c

(#37) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az ilyenekről meg van a véleményem, de ha leírnám akkor bann-t kapnék :)

Finn the human

(#38) m1lan válasza TTommi (#36) üzenetére


m1lan
őstag

Z2-ből ázott be itt a fórumon a legtöbb. Akkor hogy is van ez?

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#39) sz.balazs.95 válasza m1lan (#38) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

biztos user error ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40) Duree válasza wwenigma (#2) üzenetére


Duree
veterán

Nos ezért nem szabad bedölni a reklámoknak.

duree54

(#41) cuebler


cuebler
senior tag

az ilyen tesztekről mindig egy jó barátom jut eszembe. kutyái vannak, nyáron naponta többször is cseréli nekik a vizet. előtte beszélt telefonon és az inge zsebébe tette anno az N95-ös nokiát. majd előrehajolt, hogy megnézze, mennyire melegedett fel a víz, közben pedig mondja nekem: "nézd, mi úszkál a vízben!" (mindenféle bogarak beleestek ugye). ebben a pillanatban az ingzsebből a nokia zsupsz, bele a vízbe egy hideg fürdőre. reakció: "a qva anyádat, b@d meg..." majd kivette, megrázta párszor és próbaképpen megcsörgetett. működött, zokszó nélkül. IPxx, ugyanmár...! :D

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#42) niof válasza wwenigma (#2) üzenetére


niof
addikt

Egy ismerősöm vízálló strapatelefonja (Samsung) egyszer beázott. Bevitte a szervizbe, hogy a készülék nem működik, mert beázott. Ott csak pislogtak rá, mint hal a szatyorban, és mondták neki: "De hát ez egy vízálló készülék!". Erre haverom: "Hát ez az!".
Szó nélkül javították, illetve cserélték.
Szerintem az illetőnek az első visszautasítás után a fogyasztóvédőkhöz kellett volna mennie, hogy a vízálló készülék beázott, és nem hajlandóak azt javítani, pedig ez a készülék egyik "szolgáltatása".
Ennyi. Sose vegyetek Sony cuccot, csak kommersz szart gyárt régóta. Ez a Sony már nem az a Sony, mint régen volt. Bár az is igaz, hogy a kommerszek között egész jó. ;]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#43) PpenoO


PpenoO
őstag

Sony mobilrészleg hivatalos magyarországi szervizpartnere a Cordongroup.

Azt hiszem, nincs több kérdésem...

Még ha valakinek szerencséje van és szervizelik a vízálló készülékét, 100%, hogy az a telefon a büdös életbe nem hogy vízálló de cseppálló sem lesz.

Rengeteg tapasztalat, vásárlói vélemény elérhető a neten, csak rá kell keresni.

Nem is értem a Sonyt, TV fronton példamutató a garanciális ügyintézésük itthon, mobilfronton meg egy ilyen céget bíznak meg és az évek alatt összegyűlt rengeteg negatív vásárlói tapasztalat és vélemény után sem váltanak partnert.

Aki ennek tudatában Sony telefont vesz Magyarországon, az vagy nem normális, vagy szarik bele és van annyi pénze, hogy ne okozzon gondot a régi telefont a kukába dobni és venni egy újat.

niof: TV szinten még mindig a toppon van.

[ Szerkesztve ]

(#44) niof válasza PpenoO (#43) üzenetére


niof
addikt

Hát, volt csomó Sony cuccom, még a 2000-es évek elején egy 6 fejes videóm (SLV-SE710), talán az volt a legjobb. Sőt! Az nagyon király volt, majdnem olyan képe volt, mint a DVD-nek. Persze nem, de majdnem. :))
De aztán bármit is vettem, DVD, erősítő, mp3 lejátszó, fejhallgató, fülhallgató, telefon, stb... mindig rá kellett jönnöm, hogy ha 15-20%-al hajlandó lettem volna többet kiadni egy más gyártó hasonló termékéért, akkor nem azon gondolkodtam volna néhány hónap használat után, hogy hogyan kéne a legkisebb buktával eladni. De a hülye a saját kárán tanul... :DDD
De TV-m nem volt, az lehet jó!

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.