Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Ez olyan benyomást kelt mintha félbe hagyták volna a készítését, cserébe viszont alaposan megkérik az árát, ahogy számoltam lehet vagy 180 ezer forint nálunk, hát köszönöm szépen nem kérem.

duree54

(#2) Mirage válasza Duree (#1) üzenetére


Mirage
tag

Egy újabb versenyző az "extravagáns", értsd drága, gagyinak kinéző, de cserébe semmi airflow-t nem kináló házak sorában.

A 10 éves énemnek biztos tetszett volna.
Hogy ki lehet a célcsoportja ezeknek, nem tudom :DDD

(#3) zetor2000 válasza Mirage (#2) üzenetére


zetor2000
senior tag

"A 10 éves énemnek biztos tetszett volna.
Hogy ki lehet a célcsoportja ezeknek, nem tudom "
Azok a célcsoport, akik a 10 éves éned szintjén vannak :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#4) Mirage válasza zetor2000 (#3) üzenetére


Mirage
tag

Végülis, ha valaki megragadt ezen a szinten és mégis valahogy van ennyi pénze csak egy házra akkor megértem, de nem hiszem hogy ez egy túl vastag vásárló réteg lehet ;]

(#5) Hidalgo85

Á, a Chokito, gyerekkorom egyik kedvenc csokija volt. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Array Technologies Incorporated

(#6) Duree válasza Mirage (#2) üzenetére


Duree
veterán

Nem tudom én se , hogy kinek csinálták, de ilyen áron eléggé szük az a csoport akinek bejön. Nem hinném , hogy siker termék lesz.

duree54

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Gyönyörű ház, egyszerűen érthetetlen aki ezt legagyizza. Drágának mondjuk valóban drága, de nagyon szuper.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) tippm86 válasza Hidalgo85 (#5) üzenetére


tippm86
tag

Ronda és finom... ;]

(#9) zone


zone
őstag

deszkák, beizzítani, géplakba, befigyel, dirigálhatjuk, kalyiba "teste"
Biztos voltam benne, hogy egy PH cikkre kattintottam, nem egy fórumhozzászólásra.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#10) Duree válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Duree
veterán

Vegyél fel szemüveget.

duree54

(#11) yagami01 válasza Duree (#10) üzenetére


yagami01
aktív tag

Nem kell hozzá szemüveg, valakinek vagy bejön vagy nem. Látod van akinek igen. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a szép. Pl. szerintem is jól néz ki. De mivel ez is teli van nyílással, mint ahogy ált. az ilyesmi házak stb. nem vennék ilyet.

(#12) katsi válasza Hidalgo85 (#5) üzenetére


katsi
tag

A Lion az nem pont ugyanaz, átcimkézve?
Youtubeon amúgy fent vannak a Chokito reklámok. Hát.. a marketingesek is máshogy gondolkodtak akkoriban :C emiatt sokkal markánsabb reklámok születtek.

(#13) 8th válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


8th
addikt

Bazári. :DDD

(#14) #55525888


#55525888
törölt tag

Érthetetlen.

Tíz évesen is a fekete midi Chieftec Dragon tetszett..

(#15) tntmax


tntmax
aktív tag

Egy épületes fosch ház, biztos veszik majd ezt... ja nem.

(#16) Duree válasza yagami01 (#11) üzenetére


Duree
veterán

Ebben igazad van nem vagyunk egyformák, van egy ismerősöm teljesen be van indulva a kövér ronda szörös nőkre, hát , hogy is mondjam gyomorforgató de van akinek ez jön be.
Bocsánat ha esetleg meg sértettelek.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.