Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kaminski


Kaminski
tag

Na, mondom én, ha van értelme az okosórának, ha nincs, mindenkinek lesz! És mostantól mindenki a csuklóját fogja vakargatni! Megteremtik az emberekben a birtoklási vágyat!

[ Szerkesztve ]

Honor 8

(#2) kbyte1024 válasza Kaminski (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Mindenkinek? :) az 100 hogy nekem nem kell se 61 ropiért, se 30-ert.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Amíg ilyen az akku idő, nálam marad a sima karóra... drága karkötővé válik ha lemerült napközben.

(#4) maggi1886076


maggi1886076
addikt

nem csoda, hogy elkapkodták, jo kis cucc

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#5) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Fél napos üzemidővel kalap kakit sem ér. Pedig ez legalább szép, ellentétben a többi gyártó erőlködésével.

(#6) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ennyi pénzért itthon senkinek sem érné meg, magyarul se tud még, úgy néz ki nekünk sokat kell majd várnunk mire eljut ide is.. Mellesleg nekem még mindig bejön :B

Finn the human

(#7) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

majd kifejlesztik ezekhez is a Qi töltést és elég lesz rárakni a telefonra.
így lesz 2 olyan kütyüd, ami akár 1 egész napot is kibír...

#?*@&!

(#8) Gempas 70 válasza r3dsnake (#5) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Az LG órájával mi a bajod? :)

(#9) maggi1886076 válasza Gempas 70 (#8) üzenetére


maggi1886076
addikt

hogy LG? :DDD :C

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#10) kisg válasza zeon.hu (#7) üzenetére


kisg
tag

Támogatja a vezeték nélküli töltést, alapból dokkolót is adnak hozzá...
Szerintem hibátlan eszköz.

Üdv, kisg

(#11) AS


AS
félisten

Lg órája jobb meg szebb is de drágább is lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) r3dsnake válasza Gempas 70 (#8) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hol említettem az LG-t. Annak van egyedül normális dizánja a moto360-on kívül, de az nemtom mennyit tud üzemidőre. Meg mondjuk addig tökmindegy, amíg nem kap iOS támogatást.

(#13) daniel909


daniel909
addikt

az a bajom vele, h nem jó az akku, nem jó felbontású a kijelző. utóbbival meg tudnék barátkozni.
úgy bír 1 napot ha lekapcsolja a kijelzőt, ha mindig megy úgy fél nap. ez nem szimpatikus. ha bírna egy napot úgy h állandóan mutatja a kijelzőt, nem lenne gondom vele. kiforratlan.

majd a követező változat jobb akkut kap. ezt szerintem most kihagyom. az LG órája se rossz, még azt szemügyre veszem, nekik csak a 2. próbálkozás lesz az. bár dizájnra ez jobb + az a töltődés nagyon-nagyon állat!
azt még nem tudom ha felemeled a kezed (h megnézd az időt) felkapcsol-e a kijelző?? még így ki lehetne bekkelni az egy napot, és nem kéne nyomkodni h lásd az időt. bár a szenzorok folyamatos mérésének köszönhetően ugy se birná az akku. :( annyira jó lenne áttörés akku-ügyben.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#14) zeon.hu válasza kisg (#10) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

úgy értettem, hogy telefonról tölteni Qi-vel :)

#?*@&!

(#15) maggi1886076 válasza zeon.hu (#14) üzenetére


maggi1886076
addikt

mekkora hülyeség :DDD :W

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#16) AS válasza zeon.hu (#14) üzenetére


AS
félisten

igy is alig bírják már.... Még leszívni? :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) Lionking01


Lionking01
tag

"Kiapadtak a Moto 360 készletek"
Hivalatosan lehet. Bezzeg az EBAY tele van. Jól kihasználják, hogy egylőre csak ott lehet hozzájutni.

(#18) Haneto


Haneto
tag

[link]

Xiaomi Mi 9T Pro

(#19) zeon.hu válasza maggi1886076 (#15) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

gondolod?
átlag telók átlag kézben 1 napnál kicsivel tovább bírják.
ez a kütyü a telefon akksijának az 1/5-1/6-od energiáját veszi fel.
a telefont mindenképp töltőre teszed éjszakára, mert tökmindegy, hogy 40% vagy 12% maradt benne, viszont az óra 2x annyi ideig bírná.

#?*@&!

(#20) r3dsnake válasza zeon.hu (#19) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Így is retekszar a telók akksiideje is, az okosórának meg semmi értelme addig, amíg egy hetet nem bír ki. Legalább.

(#21) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Én gratulálok a Motorolának :R

Nagyon szép eszköz. Számomra teljesen felesleges de biztosan van akinek ez volt álmai netovábbja.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#22) zeon.hu válasza r3dsnake (#20) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

egyetértek!
jelenlegi tudásukkal (beleértve az akksit is) szerintem még nem életképesek. de a piac az piac, láthatóan van rá igény.
sok helyen leírtam már: amíg alapvetően új technológiájú akksit nem fejlesztenek ki, addig minden egyéb újítás az üzemidő kárára fog menni.

#?*@&!

(#23) M5Norbi válasza zeon.hu (#22) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ez igaz.

Habár a gyártóknak még van annyi szerencséje hogy egyre nőnek az okostelefonok így ha nincs is új technológia de mindig lehet nagyobb akkut beletenni.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#24) r3dsnake válasza M5Norbi (#23) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez meg a másik tendencia, ami nagyon zavar. 4" fölött már kényelmetlen szerintem egy eszköz.

(#25) daniel909 válasza zeon.hu (#22) üzenetére


daniel909
addikt

bár ha 1 napig bírja az már elegseges mivel elegáns a töltés és kényelmes. + most néztem egy videóban h rázásra és koppintásra is felébred a kijelző, nem is rossz úgy az 1 nap. amikor kell mutatja mi van.
elképzeltem h nem az ágy szélére teszem az órám mikor otthon vagyok hanem a töltőre. nem rossz ez végülis.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#26) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Hát ez egyéni nekem 5 colig jó pedig nincs nagy kezem.

De 4 től már csökken a könnyed használhatóság az tény.Ami sokat határoz még az a káva.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#27) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Van egy Casio órám, atomóráról állítja a pontos időt minden nap, illuminátoros háttérvilágítása van és nagyjából 10 éves. Még nem volt benne elem cserélve. ;)
És ha ránézek mutatja az időt, nem kell felráznom, megráznom meg koppintgatnom sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) Ali G.


Ali G.
senior tag

szerintem azért jó lenne tudni hány darab volt raktáron, mert ez elég, félrevezető hír, hogy elfogyott hamar, ha kevés volt raktáron ez logikus hogy elfogyott, persze a számokkal már nem igazán dobálóznak... ez megint egy olyan hír, ami azt nyomja bele az emberekbe hogy rendelniük kell azonnal mert nem lesz , hagyjuk már az ilyen dolgokat :D

(#29) Luck Dragon

Szerintem az LG-nek nagyobb sikere lesz, ebben a szegmensben, még ha készlet hiánnyal szenvednek is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) dsr


dsr
senior tag

Nem csoda , mindenki várta már :D

(#31) Joachim21


Joachim21
senior tag

Már nagyon vártam valami hasonlót. Prémium érzet és kinézet. Olyan óralapot állítok be nap mint nap, éppen amilyen kedvem van.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#32) stewe780


stewe780
őstag

Attól, hogy valahol van pénz a divatkacatokra, attól ez még egy divatkacat marad. Két év múlva úgy repül a kukába, hogy nyekken.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#33) Valzor


Valzor
aktív tag

Érdekes OLVASMÁNY a Moto 360-ról, sajnos csöppet sem olyan a kütyü, mint sokan elsőre gondolták. (Angol cikk)

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.