Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

Nem rossz, de azért nem pisáltam be. ;]

Külcsíny, akkor még mindig a Cryorig R1 Ultimate/Universal hűtő a befutó.

[ Szerkesztve ]

(#2) Televan74 válasza kikikirly (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam becsurrant a nevetéstől! :DDD 1000+1 ledes termék közé odaillik,semmi extra nincs benne.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) rii


rii
nagyúr

azzzz a fontos ... a külcsín .... az .....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4) jacint78


jacint78
addikt

Ha olyan lesz, mint a sima fehér, akkor inkább hagyjuk. [link]

type your text here..

(#5) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Közel 1 Kg és csak 135 W? Ez valami vicc?
Mutatok egy extrém példát: Thermalright TRUE Spirit 90 direct 92-es méret, 330 g, 3 hőcső és 120 W. ...és a Thermalright-nak még el is hiszem, hogy ezt tényleg tudja.
Ennek tükrében bátran leírom, hogy ez egy csicsás szar. :W

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6) mepet válasza Geri Bátyó (#5) üzenetére


mepet
addikt

Már az is baj, ha van benne anyag?! :D

(#7) Rayyy


Rayyy
senior tag

Újjj, de elintézték a réz csöveket egy arany gradient-tel :D Ez mán' szépen van csiszolva :D

Minden a legnagyobb render!

(#8) Dtomka


Dtomka
veterán

Szerintem igényes "cucc". Kíváncsi lennék 1 tesztre, mert nem a külső alapján dönt az aki utánanézz a legfontosabb tulajdonságoknak.

Elkövettem az a "hibát", hogy vettem 1 Noctua-t :D. Így ha majd cserélnem kell(ene), lehet akkor sem váltok más márkára.

(#9) XuChi


XuChi
addikt

Édes jó istenem, ez de ocsmány :Y

(#10) Geri Bátyó válasza mepet (#6) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

:DDD Érzem az iróniát!

Elmagyarázom a többieknek is.

Adott egy hűtő, ami dögnehéz, de legalább csicsás. Fele ekkora tömeggel, csicsa nélkül megkapható ez a hűtőteljesítmény. De gyanítom, hogy alacsonyabb tömeggel csicsával is megkapható.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) joysefke válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

TDP:
R7 2700x: 105W
R7 2700: 65W
i7 8700K: 95W

Elvileg bármelyiket elbírja.

Aztán amelyik ugyanilyen dimenziókkal rendelkező hűtőre lényegesen nagyobb számokat írnak, azok lehet pont ugyanannyira tudják azt a nagyobb -a gyártójuk által megadott- hőtermelést elvezetni, mint ahogyan a 2700x-nek 105W a 8700K-nak pedig 95W a TDP-je.

A számokból nem az a konklúzió, hogy ez a hűtő szar, hanem az hogy a papír sok mindent elbír...

(#12) Geri Bátyó válasza joysefke (#11) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azzal nem vitázom, hogy ezek közül bármelyiket elbírja.
Az a probléma, hogy van benne egy rakás fölösleges fém, mert vacak a tervezés.
Az előző hűtőm egy Xigmatec Balder volt és a maga 750 g-jával röhögve lehűtötte az alapból 130 W-os i7 930-at 4 GHz-en. Az alsó hangon 200W volt.
Most egy Thermalright ITX-R hűti a Xeon X5675-öt és majd megfagy szegény, miközben a hűtő 660 g.
... és hivatalosan 320W TDP-ig jó (nyilván nem 1, hanem 2 ventivel).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13) Televan74 válasza Geri Bátyó (#12) üzenetére


Televan74
nagyúr

Egy 22.000 Ft -os Thermalright Silver Arrow ITX ne tegyünk egy ligába ezzel a hűtővel.Ami talán eléri a 8.000 -10.000Ft -ot. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) Televan74 válasza Televan74 (#13) üzenetére


Televan74
nagyúr

Kicsit alálőttem az árral. [15.290Ft] :)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) NandoXXL válasza Geri Bátyó (#12) üzenetére


NandoXXL
senior tag

[link]

2017-11-16-es a fenti teszt. Elég kevés a hűtő, jó lenne egyforma ventikkel is látni egy tesztet, de ez így egy ledes kínai paraszt vakítás. Még a világítás minőségét is lehúzta a tesztelő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) --HARDCORE-- válasza jacint78 (#4) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Aztamindenit! A Merlinhardver nem ajánl egy túlárazott hűtőt? :Y :C Pedig pár hete egy ugyanilyen márkájú 120-as AIO-ra (réz+alu) azt mondták hogy fúúdejóó! :D Az is ledes volt persze. :)

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#17) ribizly


ribizly
veterán

Most komolyan nem értem már a gyártókat. Az, hogy van olyan vízhűtés, ahol a cpu blokkon komplett kijelző van még csak csak el tudom fogadni, lévén információt is ad. De ez. Kb 15 éve volt nagy divat, hogy mindenféle fény volt egy házon, és akkor sem értettem minek kell. :N
Az meg különösen zavaró, hogy ez a "hasznos feature" még külön drágábbá teszi a termékeket.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) Geri Bátyó válasza Televan74 (#14) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Dögnehéz, vacak és még csak nem is olcsó (ma már 17.690 az ára).
Az ITX-R igazából csak példa volt, hogy kisebb tömeggel is lehet nagyon jó hűtést csinálni, de igazából ezen az áron szinte csak jobb hűtőket lehet kapni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#19) --HARDCORE-- válasza Geri Bátyó (#18) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Nem kell oda a "szinte" sem. ;)

#13 Még pár nap és lassan drágább lesz, mint a Silver Arrow. :C :Y

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.