Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Ceree


Ceree
senior tag

Nem vagy egyedul, engem is nagyon idegesit a folyamatos es kotelezoen elvart(!) frissitesi mizeria. Droidon meg tudom tenni, hogy az aktualis apk-t lementem frissites elott, ha nem ok az uj, megy vissza a regi. A kedvencem az volt, amikor a frissites csak annyit tartalmazott, hogy megjelent egy reklam a programban... :-)

Vagy amikor elvarjak hogy frissits, es a regi verzio mukodeset meg ellehetlenitik (pl.: Waze), az uj pedig bugos a keszulekeden (kilepes utan is porgeti a gps-t).

Pc-n kb. a windowson es officon kivul szerintem nem is frissitek semmit, vannak nagyon jol bevalt regi programok, amik egyszeruek, sallangmentesek, az uj verziokban pedig pont ezeket vegzik ki (pl.: Goldwave). Regebben reinstall elott (bar ilyet mar evek ota nem csinaltam) szoktam az uj verziokat kiprobalni, aztan format utan mentek fel akivalsztott verziok. De pl. Goldwave, Aschampoo, Deamon Tools, Total Commander, Winamp verzioim nem mai darabok... De ha egyszer funcionaltiasban tokeletesek, minek varialjam oket?

Másolat_eredetije

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.