Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Ki vagyok?

Hozzászólások

(#15) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na lássuk, íme egy jó tanács: kapd össze magad, de rapid módon.

Tudd meg mit akarsz, ki és mi akarsz lenni valójában. Ha ezt nem tudod, akkor miért vagy az egyetemen/fősulin? Vagy miért pont ott, miért pont azt tanulod? Itt nincs előkészítő, hogy szuttyogjon az ember egy évet, míg rájön mit is szeretne.

A buxusokkal kapcsolatban - adott esetben bocs a jelzőért - pedig nincs ok pánikra. Villamos és nő mindig jön. Másodszor is az irományból igencsak az látszik, hogy arra az érzelmi alapra amit az otthoni lánykával ápolsz...nem építenék házat. :P Nyilván nem ember az, aki azt vallja nem nő meg az XP-je attól, hogy végre megint csajozhat és arra a kis időre függetlennek, szabadnak érezheti magát, de ettől függetlenül is törekedni kell a józan mérlegelésre. Az "otthon van a barátnőm én meg x-1 km távolságban lakom és tanulok" c. történet jellemzően nem működik. Csak mondom. Mellesleg attól, hogy leírtad a nagyérdeműnek vívódásod tárgyát, még nem jár automatikusan megváltás és feloldozás. Neked kell dönteni és vinned a balhét.

Gyereksírásra nincs idő, ki kell dolgozni a megfelelő időbeosztást az otthon és a nagyvárosban töltött idő hasznosítására. Nem kell elválasztani a két életed, csak meg kell szervezni. A vonaton/buszon utazás közben pedig fejben is haza illetve a nagyvárosba vissza kell érni.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Ki vagyok?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.