Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"hogyan képzelik el a Samsung első hajlítható kijelzővel szerelt mobiljának következő generációját."

Na ezt sem pasi írta
Oh wait, tényleg nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) arn


arn
félisten

nagyon nem tudnak ezzel a koncepcioval mit kezdeni... ket dolog menten lehet elindulni:
* becsukva ugyanaz a meret, mint a mostani telok, kinyitva joval nagyobb
* kinyitva hozza kb a mai telok meretet, osszecsukva joval kompaktabb

a ket oldalt egyszerre aktiv kijelzonek kb semmi ertelme.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én, bár fejlődés párti vagyok, ugrok minden újra, nem tudom elképzelni, h mindenki hajtogatni szeretne és háttérbe szoruljon a klasszikus telefon modell. Esetleg a normál méretből kicsit fog talán terjedni ha az ára is lélekhatár alatt tartható. (lesz)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) joey04


joey04
titán

ez így jó lenne, de majd 10 év múlva (sem).

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) mrThomi


mrThomi
addikt

2025-ben talalkozunk

Nothing Phone (2a)

(#6) doooo válasza arn (#2) üzenetére


doooo
veterán

Bármilyen érdekes is, sokaknak bejön a második opció... az új Z Flip, meg a Motorola Razr megmozgatták a fantáziákat.

Ettől függetlenül a Fold 2 nyilván nem ilyen "kompaktra-csukós" lesz, lévén arra ott a Flip vonal (vagy Z?).

(#7) Stabi83


Stabi83
senior tag

Egy Sci-Fi filmben elmenne egy rövid snittre de így nem dobbantotta meg a szívemet... Sőt!

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.