Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Valami nem világos.
A fiatalok már egy éve együtt élnek, Zsolt pedig még a nevét sem tudja a lánynak. Az rendben van, hogy csak percekre találkoztak, de Zalánnal bizonyára sürübben. Nem mesélt kedveséről?

"... a házastársi kapcsolat tartósabb, mint némelyik házasság."
Nem élettársi kapcsolatra gondolsz véletlenül?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) TazLeacher válasza Vakegérke (#1) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én nem értem a kérdésed. Hogyhogy nem tudja a lány nevét? Barbara...mármint a vezetéknevére gondolsz? Mert az meg simán hihető, hogy valaki elsiklik felette.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) Vakegérke válasza TazLeacher (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, a vezetéknevére gondolok. Röpke kapcsolat esetén érthető, hogy nem tudja az "após", de egy év után furcsa számomra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis írás. :R

(#5) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

"... a házastársi kapcsolat tartósabb, mint némelyik házasság."
Nem élettársi kapcsolatra gondolsz véletlenül?

Köszi, már ki is javítottam.

A furcsállásodat én nem furcsállom. Mit számít egy név, ha nem vagyunk szinte semmilyen kapcsolatban? Igaz, hogy ez egy kitalált történet, de a valóságban is előfordulhat. Még úgy is, hogy egyébként sok mindent tudunk a személyről.

(#6) Vakegérke válasza potyautas (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy érzem, hogy ennek a történetnek is lesz folytatása. Remélhetőleg jól érzem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) potyautas válasza Vakegérke (#6) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Vakegérke, jól érzed. ;)
(fél nap alatt kétezer megnyitás tud ám motiválni :) )

[ Szerkesztve ]

(#8) Elmör válasza potyautas (#5) üzenetére


Elmör
senior tag

Ja hogy ez kitalált?
Pedig kezd izgi lenni, szinte már Barátok köztös kapcsolatok kezdeken kialakulni... :DDD
No de viccet félretéve, érdekes olvasmány volt. :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#9) Lenry


Lenry
félisten

elolvasva, megbólogatva :K

szép történet, bár kicsit mintha változott volna a stílus. szóval a régen játszódó részek valahogy régiesebben is vannak írva, mint pl ez, ami a jelenben játszódik. vagy csak én érzem így? :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) potyautas válasza Lenry (#9) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Sok éven keresztül írogattam különálló történeteket, aztán az egészet összeraktam egy - mondjuk - regénynek. Mostanában pedig ebből szedek kivonatokat. Talán ezért nem egységes a stílus. Viszont ha a Vízhordóra gondolsz mint régiesre, akkor megsúgom, hogy az a legújabb írásom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11) Lenry válasza potyautas (#10) üzenetére


Lenry
félisten

igen, arra gondoltam.

hogy is fejezzem ki magam?
a Vízhordó stílusa teljesen abba az időbe való, amiben játszódik. mintha, valaki a 60-as, 70-es években/ből mesélné, ez a rész pedig teljesen mai.
ettől is lesz életszerű. sokkal könnyebben beleélem magam, mert olyan, mintha akkor, ott lettem volna én is.

nem tudom érted-e... :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) potyautas válasza Lenry (#11) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Igen, értem.
Erre nem fordítottam külön figyelmet, de örülök, hogy így sikerült.

(#13) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Nahatakkor: a HSZ-ok elolvasa nelkül:

Mintha legalabb ket szerzö munkajat olvasnam, sajnos a szinvonal nem allando, de helyenkent nagyon elvezetes. Ha jol tevedek, akkor a kedves leanyzo elettarsa feltestverkeje, nagyon aranyos :D

Ha ennek az irasnak van folytatasa, akkor az gyanitom, hosszabra nyulik. Ha nincs, akkor meg befejezelten/üres. :F

Szerk: ahh, hogy ez ez egy regenyreszlet- feleseg, OK.

[ Szerkesztve ]

(#14) potyautas válasza CimbiX (#13) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

"Ha jol tevedek, akkor a kedves leanyzo elettarsa feltestverkeje,"

Legalábbis felmerül a gyanú.

(#15) WarriorBoy


WarriorBoy
csendes tag

Nagyon jó lett!

(#16) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Volt egy privát eszmecserénk Vakegérkével, hogy van-e nekünk... khm...öregeknek helyünk ezen a fórumon. (én voltam a kételkedő, ő biztatott) Igaz, írásaimmal nem gerjesztek túl nagy vitát, viszont jó érzéssel tölt el, a legújabb olvasottsági csúcsom. A legelső címlapos írásomat éppen most nyitotta meg valaki, így most áll 765-ön. A második jobban sikerült, tegnapelőtt még listavezető volt 3224-el. Nem gondoltam, hogy ezt is meg lehet dönteni, de megdőlt a csúcs. "Ki ez a lány?" jelenleg 3377. Megjelent 6 napja. Az oldal gazdáinak is részük van ebben, hiszen felrakták a top írások közé, tettek hozzá egy jó képet. Nem árt persze az sem, ha az írás témája érdekli az olvasót. Örülök, hogy eltaláltam. :)

(#17) CimbiX válasza potyautas (#16) üzenetére


CimbiX
aktív tag

Öreg, nem öreg- nem szamit, legalabbis nekem nem. Irasokkal van itt dolgunk, nem szepsegverseny, a szavak pedig nem szoktak öregedni :)

[ Szerkesztve ]

(#18) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A történet folytatása: Találkozás egy régi szerelemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.