Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oliverhr


oliverhr
csendes tag

Gondolom most is lesznek 5-600 ezer forintos apróhirdetések LOL

(#2) HarleyCustom válasza oliverhr (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Lehet.
Akinek van gógyija az kivár és nem veszi meg azoktól a nepperektől

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#3) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

KGI elemzőcég szerint időben készen állhatnak a mobilok, csak a vártnál kevesebb

Picit sok a szépítés a mondatban.
Magyarul nem áll készen az alma a megfelelő startra.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) -Faceless- válasza Dr. 444Hertz (#3) üzenetére


-Faceless-
őstag

Elég nehéz azért úgy koordinálni, hogy a fél telefont a konkurens gyártja.

(#5) -NOKIA- válasza oliverhr (#1) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Kollégám előfizetéses vásárlása is 7-800ezer ft. körül fog megállni a 2.év végére.
Én majd veszek inkább egy használt garist idővel, negyed misi környékén. :K

(#6) Obyboy válasza -Faceless- (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

A konkurencia lehet többet szakít ezeken a készülékeken mint a sajátjaikon.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#7) hemaka válasza Obyboy (#6) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem lehet, hanem biztos. A multkor volt is egy Samu cikk ezzel kapcsolatban. :D

(#8) janeszgol válasza oliverhr (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Megveszed 1000 dollárért és eladod 1500-ért. Jó, alkudjanak belőle egy százast. :)
A vaterán már láttam hirdetést, ott a 256 gigabájtos volt 470 ezerért hirdetve. Árában adja, nem értem mi a pláne benne. (Előrendelhette, csak akkor minek hirdeti?)

(#9) agabe válasza janeszgol (#8) üzenetére


agabe
addikt

Azt nem annyiért veszi a hirdető elhiheted.
Amcsiból kapásból sokkal olcsóbb és lehet onnan hoz be egyet és nem tudja még milyen árak lesznek majd neppereknél.
Amúgy az első szériából nem túl nehéz szerezni ha valaki startkor rögtön rendel tuti lesz, csak ehhez ott kell lakni valamelyik első körös országban vagy legalább valami rokonnak ismerősnek.
Itthoni startnál is biztos lehet majd normál áron szerezni ha valaki időben előrendeli, de azt még rövidebb idő alatt fogják szintén nepperek lenyúlni aztán marad a várakozás.

(#10) #Chris válasza HarleyCustom (#2) üzenetére


#Chris
tag

Akinek van esze az nem veszi meg az iPhone X-et, amíg nem raknak bele kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasót. Ezt csak azért adták ki, mert villantani kellett valamit a 10. évfordulóra és körétették a marketing bullshitet, hogy ez a jövő... Valójában csak nem volt piacképes még az ujjlenyomatolvasó a kijelzőbe építve.

(#11) DaveJr


DaveJr
őstag

Hát az első szériás X-ből sem vennék az biztos....ha alapból gondok vannak a kihozatallal akkor mennyi probléma lesz a kapkodás miatt nem elég alaposan letesztelt készülékekből?
Ne legyen igazam, de szerintem az első 1 hónapban elég sok hír fog érkezni, hogy mennyi probléma van az X-szel.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#12) Lacikonyha83


Lacikonyha83
csendes újonc

vki tudja hogy lehet megvenni 3-án? elsöként! :((
persze nem 500e ftért, a hivatalos árért.

[ Szerkesztve ]

(#13) Szakiii válasza DaveJr (#11) üzenetére


Szakiii
addikt

Tömegtermékek már csak ilyenek :)

Nekem viszont az a véleményem hogy ez az egész idei széria el lett cseszve.. a simának és a plusznak is olyan külső kellett volna mint az x-nek és x úgy ahogy van nem kellett volna. Így most az emberek nem veszik a sima verziókat mert ezt várják de ebből meg nincs elég készlet, teljes káosz az egész. Bárki bármit mond ez most el lett bénázva.

[ Szerkesztve ]

(#14) .Szaki. válasza DaveJr (#11) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én is kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a visszhang a X-zel kapcsolatban, én úgy vagyok vele, hogy a következő iPhone szerintem helyből ilyen dizájnnal fog érkezni, csak kiforrottabb lesz, szóval én megvárom azt. Hacsak jövőre nem kapok egy brutálisan jó ajánlatot és csak olyat olvasni addig a topicjában, hogy bevált és jó.

(#15) Jhonny06 válasza -NOKIA- (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mivel abban a szolgáltatások is benne vannak, így semmi értelme összehasonlítani. Amit te megveszel negyed misiért használtan, ő megveheti újonnan azonnal, 350-400ért, kb. ennyi a különbség.

Azt meg mindenki döntse el magának, hogy szeretné-e azonnal (vagy egyáltalán), de ne próbáld már meg úgy beállítani, mintha te megvehetnéd ugyanazt 250-ért, amit ő 800-ért.

[ Szerkesztve ]

(#16) Dr. 444Hertz válasza -Faceless- (#4) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért az a konkurens, akire gondolsz, szerintem pont nem hátráltatja a folyamatot.
Ami inkább hihetetlen, hogy egy alma kaliberű cég nem tudott a késést okozó lehetséges tényezőkre felkészülni...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#17) hemaka válasza DaveJr (#11) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is kivancsian varom, hogy mi lesz a sorsa es hogy fog mukodni pl az a hires arcfelismero. Szerencsere nem tetszik a kinezete, igy nem kell a bolt elott aludnom. :DDD :DDD :DDD

(#18) janeszgol válasza #Chris (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt a pletykát is olvastam már, hogy a Samsung S9-be is a Face ID-hez hasonló cucc lesz.

agabe, így már világos. Csak akkor az 1 év garancia lesz a készüléken, semmi több, ha külföldről érkezik és azt adja el itt.

[ Szerkesztve ]

(#19) pusszycat válasza Lacikonyha83 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Muszáj te legyél az első? Ahhoz kellene egy 3 kívánságos aranyhal. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) <Lacy85> válasza .Szaki. (#14) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Almát ismerve jövőre is marad a mostani design. Ha meg a full screen kell, ott az X jó drágán.
Ha csak nagyon durván vissza nem esnek az eladások (amik mondjuk már most szépen lejtmenetben vannak), akkor marad a régi forma.
Logikátlan is lenne, ha ezt most kiadnák 440-ért, mint jubileumi, jövőre meg ugyan ezt megkapnád szériában 300-ért.
Azzal a lendülettel ki is végeznék az X-et.
Mire tényleg fel tudják pörgetni a gyártást, le is lehetne állítani. :D

(#21) balaaazs válasza DaveJr (#11) üzenetére


balaaazs
senior tag

Éppen ugyanerre gondoltam. De még így is bőven sorállás lesz.

¯\_(ツ)_/¯

(#22) Szakiii válasza <Lacy85> (#20) üzenetére


Szakiii
addikt

Azzal hogy eleget nem tudtak legyártani már kivégezték, csúszik és nem lesz elég készlet. Konkurencia sem pihen, főleg úgy hogy annyira azért nem gurít nagyot mire tényleg elérhető lesz már nem fogja annyira sem megérni ezt az árat amennyire most "megéri".

(#23) <Lacy85> válasza Szakiii (#22) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én is azon agyaltam, hogy mire ez elérhető lesz, már befut egy adag jövő évi flagship is. :D

Ez a megéri / nem éri meg kérdés szerintem tök 8, ha almáról van szó, mert akinek nem kell más márka, az úgyis megveszi.
Szerintem már akkor sem érte meg a telefon, amikor bemutatták. Többet nem tud, mint a konkurensek (inkább még jóval kevesebbet is), de legalább ~másfélszer annyiba kerül. De akinek csak iPhone jöhet szóba, az pont tesz rá magasról.

(#24) Lacikonyha83 válasza pusszycat (#19) üzenetére


Lacikonyha83
csendes újonc

küldöm külföldre ahol csak november végén kapható az iksz, és kb 2e vagy több dollárért megveszik, ha nagyon érdekel téged miért kell nekem elsőre...
amugy várom a jó tanácsadást köszi elöre!

(#25) pusszycat válasza Lacikonyha83 (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell megsértődni, én mindennel hülyéskedem alaptermészet. ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#26) -NOKIA- válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Pedig ugyanolyan telefonunk lesz ugyanolyan telekomos nettel, csak nekem jó a dominó maraton is 4000ért 4gb, neki meg nagyon kell az általad nevezett "szolgáltatás" havi 20-30ezerért 2 évig - úgy hogy ebben pl. ingyen beszél - amit egyébként nem is használ, mert viber, messenger, stb.

[ Szerkesztve ]

(#27) <Lacy85> válasza -NOKIA- (#26) üzenetére


<Lacy85>
addikt

És ennek mi köze a telefon árához? A szolgáltatásokért fizet ennyit, nem a telefonért.
Akkor ennyi erővel nekem sem 218 volt az S8+, hanem ~430, mert van egy M-es csomagom, és rendeltem havi egy ezresért korlátlan adatforgalmat zenére...

[ Szerkesztve ]

(#28) sgery


sgery
őstag

30 millió megcélzott eladás.
Darabonként legalább 150 000Ft-os tiszta haszonnal ([ez alapján]) számoljunk
30 000 000 * 150 000 = 4 500 000 000 000
Igen, 4,5 billió Ft.
4500 milliárt
Csak az egyik telefonjukból. Fél év alatt. Korrekt :)

Hazánk 2017-es bevételeit 17 431 milliárd Forintra saccolták. Ezt gondolom az apple gond nélkül megelőzte.
Ebből minden mostanában kiszabott bírságuk olyan, mint ha mi kapnánk egy 5e Ft-os parkolási bírságot :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#29) .Szaki. válasza <Lacy85> (#20) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szerintem jövőre annyira el fognak terjedni a kávamentes telefonok, hogy eladhatatlan lenne a hagyományos kinézettel, de ez még nagyon messze van, előbb azt szeretném minél előbb megtudni, hogy milyen tartós használat közben a X.

"Logikátlan is lenne, ha ezt most kiadnák 440-ért, mint jubileumi, jövőre meg ugyan ezt megkapnád szériában 300-ért."

Egyébként lehet, hogy logikátlan lenne, de én ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ez lesz.

(#30) <Lacy85> válasza .Szaki. (#29) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Fene tudja. Majd jövőre kiderül.
Meg az is, hogy az eladások visszaesése mögött most az van, hogy mindenki az X-et várja, vagy az, hogy a 8 nem kell, mert sokadszorra néz ki ugyan úgy, az X meg túl drága.
Meglepődnék, ha az X sem fogyna úgy, mint várják.

(#31) ak76


ak76
senior tag

Szerintem az lesz,hogy a hatost előbb utóbb "bevonják",a hetes megy a hatos árszintjére,a nyolcas lecsúszik a hetes helyére,(nehogy rájuk rohadjon a készlet),az X-el meg tarolni fognak.

(#32) exkalibur válasza -NOKIA- (#5) üzenetére


exkalibur
csendes tag

Nagyvonalúan beleszámoltad a előfizetés havi díját is. A te később, olcsóbban megvásárolt készülékedhez is tartozk előfizetés.

(#33) #63534592 válasza Lacikonyha83 (#24) üzenetére


#63534592
törölt tag

tanuljátok már meg hogy nem iksz a neve ahogy írod hanem tiz.Az az X az római tizes,mivel 10. évfordulós a telefon.Ha esetleg mész majd vásárolni,akkor ne égesd már magad hogy kérek egy iksz-et :)

(#34) pusszycat válasza .Szaki. (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Néztem az élő bemutatót az Iphone 8 -nál döbbent elkeseredett csend,egy pisszenés se,bezzeg a X-nél vastaps,ováció. Ha ebből nem vonja le az Apple a konzekvenciát,jobb ha elássa magát. :K :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) madgie válasza #63534592 (#33) üzenetére


madgie
titán

Égeti itt az Apple magát helyettünk, sokáig tartott, mire kivonták az OS X-et is (amit amúgy ugyanúgy iksznek ejtett itthon mindenki, hiába “ten”), konzekvensen lett logikus a rendszer, macOS, iOS, tvOS, normális, arab betűs számozás, erre most kiadja egyszerre (!) az iPhone 8-at, meg az X-et. Így, egyik ilyen, másik olyan, kilenc meg minek? Noooormális?

Akkor már lett volna inkább 7S az X mellé, úgyis inkább az a 8.

(#36) #63534592 válasza madgie (#35) üzenetére


#63534592
törölt tag

ezt a számozás dolgot én se értem hogy miért igy csinálták.Annyi biztos hogy egyik készülék se fogott meg.Nekem az X az egy gyorsan összetákolt telefonnak tünik,szerintem rengeteg lessz vele a probléma,és sajnos a hátulja szerintem nagyon csúnya lett,én biztos nem adnék a telefonért 350-400 ezer forintot.Lejárt a hűségem 94 óta előfizus vagyok,mindig veszek 2 évente telefont,de most biztos nem apple lessz.

(#37) joey04


joey04
titán

3 millió? Az lóf*sz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Ádám16 válasza madgie (#35) üzenetére


Ádám16
addikt

Szerintem még a 7s nevet sem erdemlik meg azok a keszulekek.
Jobb proci, üveg hátlap, kicsivel jobb kamera... nevetséges így 4 év után.
A X az tetszik, csak az ára nem, sajnos.

(#39) Jeanne d'Arc

Mivel gyakorlatilag az i8 70- et esett kb 3 hét alatt, ha van esze valakinek kivár.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#40) -NOKIA- válasza exkalibur (#32) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nem tartozik; előfizetéses használtat nem veszek.
A jelenlegi iphoneom is alig használt garis független, majdnem az új ár feléért vettem.

(#41) hemaka válasza Ádám16 (#38) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem nehez belatni miert lett 8 es nem 7S... roppant egyszeru. :D

(#42) janeszgol válasza hemaka (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

Tyamtyung? Jó lesz majd piac, ahol minden fontosabb telefonnak és operációs rendszernek ugyan azon verziószáma lesz. :)

(#43) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Tudom nem ehhez a cikkhez tartozik, így off-ba is teszem.
Én nem tudom milyen lesz ez az X használat közben.
Ezek a suhintásos dolgok, "gomb" nélküli kezelés nekem az istennek nem megy.
Itt még virtuális gombok sem lesznek, hogy mondjuk a home-ra nyomjunk.
Szerintem ez igen nehézkes kezelés eredményez majd.
Érdemes megnézni a videókat, ahol használni próbálják...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#44) Dr. 444Hertz válasza HUTCHDB (#43) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát végülis ez a készülék inkább csak erődemonstráció, mint egy szépen átgondolt koncepció eredménye.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#45) #63534592 válasza HUTCHDB (#43) üzenetére


#63534592
törölt tag

nem hogy az alma logót megcsinálták volna biometrikus azonositónak.Engem is idegesitenek ezek a suhingatós dolgok,néztem elég videót róla.

(#46) Bwin87


Bwin87
tag

Azért majd 3 milliót eladni 500 ezerért nem lesz semmi! :Y

Sony Xperia 1 V

(#47) #63534592 válasza Bwin87 (#46) üzenetére


#63534592
törölt tag

ne aggódj pikk pakk megveszik :)

Az iskolába majd ezzel járnak a gyerekek,aki trendi akar lenni az nem fog egy iphone 7-tel égni :)

[ Szerkesztve ]

(#48) <Lacy85> válasza Dr. 444Hertz (#44) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Erődemonstráció? De kinek, vagy minek?
A telefon felét a konkurencia gyártja, a design-t meg már megkapod az utolsó dzsunka kínai gyártótól is. Az X meg még a kanyarban sincs.

(#49) tomboy0013 válasza Bwin87 (#46) üzenetére


tomboy0013
veterán

Abból a 3 millióból szép számmal megy a boltokba kiállítási darabnak meg a promótereknek is.

[ Szerkesztve ]

(#50) .Szaki. válasza #63534592 (#47) üzenetére


.Szaki.
addikt

Persze, teljesen reális kép, hogy a gyerekek 1000$-os telefonnal fognak villogni az iskolában, tipikusan ők a fő vásárlórétege az Apple-nek. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.