Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Sokan telefonról olvassák a lapcsaládot (ahogyan én is) és így nálam is el szokott maradni a yt videók megnézése. Természetesen mihelyt wifit találok, változik a helyzet :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#3) KGellért válasza #20749568 (#1) üzenetére


KGellért
Műholdas

Ez is egy nézőpont. :) Számomra a sok kép a zavaró, éppen ezért jó a videó, mert kis helyet foglal el az oldalon és nagyon sok képet ki tud váltani egymagában.

@Szoszo94: Valószníűleg legtöbben már nem térnek vissza egy ilyen helyzetben, ez elég jó magyarázat lenne.

[ Szerkesztve ]

(#5) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Jó reklám a videóidnak, "deazértsem" kattintok rájuk ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) KGellért válasza Dr. Romano (#5) üzenetére


KGellért
Műholdas

Látom átlátsz a gonosz terveimen. Úgy látszik találnom kell egy másik módszert, hogy meghódítsam a világot. :(

(#7) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Utálok videót nézni, ha egy cikkről van szó. Egyszerűen a videó lassú, egységnyi idő alatt nem közöl annyi információt mint egy cikk.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8) Simi87 válasza #20749568 (#4) üzenetére


Simi87
senior tag

Teljes mértékben igazad van.

(#9) KGellért


KGellért
Műholdas

Na jól leszavaztatok. :))

(#11) D1Rect válasza Cucuska2 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez, nekem is halálom a videó.

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Szomorúan konstatáltam, hogy bizony nem vagyok túl népszerű a videómegosztó portálon, mert a videóim naponta összesen átlagban 15 - 20 kattintást kapnak és a nézők oroszlánrésze egy percen belül tovább is lép. Nem tudják az emberek, hogy mi a jó. :("
Kiemelés tőlem.

Szóval aki nem csügg áhítattal alkotásaidon, az nem tudja, hogy mi a jó? És ha pont ő tudja, hogy mi a jó, és mi nem?

Megbocsáss, kicsit erősnek találtam ítéletedet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Vakegérke válasza #20749568 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

A smiley-t elnézve nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) proci985 válasza Cucuska2 (#7) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nem tudom, ismerek eleg sok olyat is, aki szeret videokat nezni.

bizonyos dolgokra tenyleg jobb, de altalaban en is az irott dolgokat szeretem. foleg hogy szakmai cikkeket altalaban nem in-order olvasok, videoban meg picit nehez ugralni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17) Vakegérke válasza #20749568 (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Segond, nem harag ösztökélt, hogy megszólaljak. Csak elmondtam, hogy mire gondolok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Én sem rajongok a cikkekben lévő videókért. Az az elvem, hogy egy cikk az legyen cikk, mint az újságban is. Ne legyen benne videó, képből is maximum 1-2 (kivétel persze ha a bemutatott eszköz rendelkezik kamerával). Ha meg videó, akkor az csak videó legyen, ott viszont ne legyen se írás, se kép, se semmi más. Lehet hülye felfogásom van, de nem szeretem keverni a dolgokat.

Nyugodj békében Integra!

(#19) Cucuska2 válasza proci985 (#15) üzenetére


Cucuska2
őstag

Az MA!TV és a PH!TV-től a falnak megyek. Na nem azért, mert rossz, hanem a "panelokat", tehát hogy egy notebooknál elmondják, hogy 15,6", 1366x768, TN+film, ez a kijelentés fölött ülni kell egy percet a tartalom típusa miatt. Egy cikknél pedig már ugrom is át a bekezdést. Nincs nekem annyi időm. :N

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#20) KGellért válasza Vakegérke (#12) üzenetére


KGellért
Műholdas

Az irónia nem mindig olvasható ki a szövegekből, ezzel egyetértek és a smiley is félrevezető lehet.
Tehát tisztázzuk le: Teljes mértékben viccnek szántam és saját magamat ironizáltam. Remélem most már világos.

(A hozzászólásod kicsit trollgyanús, de nem fogunk most ezen összeveszni.)

(#21) Vakegérke válasza KGellért (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így, hogy elmondtad, már tiszta. Hogy más ne akadjon bele, én a helyedben kicserélném a smiley-t.
Türelmedet köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) KGellért válasza Vakegérke (#21) üzenetére


KGellért
Műholdas

Szöveg szerkesztve. :DDD

(#23) Vakegérke válasza KGellért (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szereksztői? Ezt még javítsd, ha akarod. ;)

Elnézésedet kérem okvetetlenkedéseim miatt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Simi87 válasza #20749568 (#10) üzenetére


Simi87
senior tag

oda akartam írni zárójelben. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.