Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KGellért


KGellért
Műholdas

Na úgy látom eltűnt mindenki és csak én vagyok ilyen éjjeli bagoly. :) Vagy már senkit sem érdekel amit írok... :DDD :W :Y

(#2) westcoastog


westcoastog
veterán

Én valamikor szeretnék váltani, hisz csak beváltok a modern ui-ra, és az arcomba tol egyszerre minden információt amire szükségem van, külön programok megnyitása nélkül. :)

(#3) KGellért válasza westcoastog (#2) üzenetére


KGellért
Műholdas

Igen, szó szerint. Az élő csempék szerintem is nagyon praktikusak. Csak lenne több program ami ki is használja őket. Nem számoltam össze, de jelenleg biztosan nincs 500 nál több app az Áruházban, amiből legalább 100 értékelhetetlen...

(#4) RootRulez


RootRulez
félisten

Miféle rang az, hogy "Műholdas"? :U

W8-ban nincs X? :F Csak ki kéne már próbálni...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#5) westcoastog válasza KGellért (#3) üzenetére


westcoastog
veterán

Pár napja megjelent oprendszernél még senki ne várjon 10ezer kiválló minőségű alkalmazást a startra, ez érthető szerintem.

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nincs piros X? Efölött valahogy elsiklottam.

(#7) KGellért válasza westcoastog (#5) üzenetére


KGellért
Műholdas

Persze, ahogy leírtam a cikkemben is, nagyjából sejtem mi áll a háttérben. :)
Ezért gondolom, hogy karácsonyra már abszolút megéri majd váltani bárkinek, aki most Windows 7-et használ.

RootRulez: Hagyományos asztal nézetben van, az nagyon hasonlít a Windows 7-hez, csak start menü nélkül és az ablakoknál az Office-ból már ismert szalagos menükkel(vagy mi a csuda?). Viszont Metro Modern UI/Windows 8 Styled UI nézetben nincsen. Az ilyen appokat speciális "egér gesztussal" lehet bezárni. Angolul swype down-nak hívják, most hirtelen nem tudnám szépen lefordítani.

A Műholdas egyedi rand, amit a négy címlapos cikkemért kaptam. Olvasd el őket és megérted. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) Ringman válasza KGellért (#3) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát winamp 2.95 illetve cad-ek nem lesznek élő csempések (vagy vedd meg a legújabbat - utóbbinál 100k+ tétel), szóval ez nekem nem hoz majd hasznot.

+ csempékre rá lehet tenni külön-külön/csempénként 8-15 pdf-et is?

(#9) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Most nem azért, de egy kereskedelmi forgalomba még ki nem adott oprendszertől mit vársz?
Akinek már elérhető annak elsősorban tesztelőnek / fejlesztőnek / it szakembernek kéne lennie, hogy felkészüljenek a bevezetésre.
Az eszközök már elérhetőek de idő kell mire teletöltik a bótot. Ugye te se rontasz be a szerkezetkész tecsóba, hogy holvanmápedig a gazdaságos párizsi és csak :F fejjel néznek rád vissza a munkások :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10) KGellért válasza kraftxld (#9) üzenetére


KGellért
Műholdas

Beszarás, hogy a cikkben is meg itt a fórumban is leírtam, hogy NEM VÁROK SEMMIT, és tudom, hogy mi zajlik a háttérben, miért nincsenek még appok. Nem csak egy vérpistike vagyok, aki felrakja z új rendszert, hogy villoghasson vele aztán panaszkodik, hogy nincsenek appok, mert fogalma sincs az egészről. Remélem most már sikerült tisztázni a dolgot és nem fognak többször olyanok oltani, akik nem értették meg a szövegem mondandóját... Egyszerűen azt írtam, hogy egyelőre nincs túl sok hasznom a Metro UI-ból. Nem kell megharagudni, csak irritál, ha félreértenek valamit, ami számomra teljesen egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

(#11) KGellért válasza KGellért (#10) üzenetére


KGellért
Műholdas

Úgy látom kifogytak az emberek a véleményből. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.