Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #85552128


#85552128
törölt tag

Kíváncsi lennék milyen logika alapján maradt ki az amúgy is túlárazott flasghip (?) termék (Fury X) meg a másik miniatűr prémium biszbasz (Nano) a promócióból.
Hosszabb kihagyás után egy 190k-s kártyához adják az egyetlen értelmesebbnek mondható játékot ami a kínálatukba van, a konkurencia meg a majdnem feleennyibe kerülővel is "hozzád vágja" valamikor még 2-t is...

[ Szerkesztve ]

(#2) Abu85 válasza #85552128 (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert gyorsan eladják mindet a játék hozzáadása nélkül is. A Fury-ből nem adják el mindet. Nem kell mást belelátni. A Battlefront arra való, hogy az eladást serkentse, és a Fury X-nek, illetve a Nano-nak erre nincs szüksége.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) tailor74 válasza #85552128 (#1) üzenetére


tailor74
őstag

El kell adni valahogy a nem teljes értékű gpu-kat is. Felgyűlhetett már pár darab. ☺

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#4) #85552128 válasza Abu85 (#2) üzenetére


#85552128
törölt tag

Láttuk a Q3-as jelentésben (Bár az is igaz, hogy a "mind" közel sem egyenlő a sokkal...).
Elég baj ha ilyennel kell serkenteni az eladásokat (érdekes módon a másik gyártót ez nem tántorítja el, hogy adjon a népszerű kártyák mellé is).

[ Szerkesztve ]

(#5) gyiku válasza Abu85 (#2) üzenetére


gyiku
nagyúr

azert annak is dobhatnanak egy kodot, aki lightos negyed millat kiszort a masikakra.

hüllő

(#6) gecsoz válasza gyiku (#5) üzenetére


gecsoz
aktív tag

Reszvetem annak aki ennyit kiad egy vga kartyara.. Mellesleg ha futja ilyen kartyara akkor fussa jatekra is.. Birom mikor a pc kozel felmillioba van, de tele van lopott sziftverrel..

(#7) rambustibi válasza gecsoz (#6) üzenetére


rambustibi
őstag

Részvétem annak, aki nem ad ki ennyit egy vga kártyára és zokog, hogy nem "fut" rendesen a játék, mert "optimalizálatlan".

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#8) sheep válasza rambustibi (#7) üzenetére


sheep
addikt

Elég sz*rul lehet optimalizálva az a játék ami csak ilyen drága kártyán fut rendesen

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9) KevinMulder válasza sheep (#8) üzenetére


KevinMulder
tag

Muti hogy kell jobban optimalizálni!

(#10) sultansmith válasza rambustibi (#7) üzenetére


sultansmith
senior tag

Ezt nyilvánvalóan te sem gondolhattad komolyan.

Ha egy vacak, 120e forintos konzolon elfutnak a játékok akkor ne kelljen már 180-k ért videókártyát venni.

Történet vége.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#11) sheep válasza KevinMulder (#9) üzenetére


sheep
addikt

Mit mutassak? Nálam jól fut minden egy 100k-s kártyán, thx.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12) guftabi96 válasza gecsoz (#6) üzenetére


guftabi96
addikt

Ezt meg is lehet fordítani.
Ha már kiadok 200+ ezret egy kártyára, akkor elvárom, hogy én is kapjak játékot.
Amúgy meg attól, hogy valaki ennyiért vesz kártyát, az nem jelenti azt, hogy meg is akar venni egy adott játékot. Ettől függetlenül jól esik neki, hogy kap ajándékot :)

#KeepFightingMichael

(#13) mepet


mepet
addikt

"Emellett az AMD kereskedőpartnerei kapnak számos kódot, amelyet az AMD Radeon R9 Fury VGA-k mellé kínálhatnak."

Na már ki sem kell lopniuk a kódot a dobozból a nagykerben...

;]

(#14) rambustibi válasza sultansmith (#10) üzenetére


rambustibi
őstag

Egy konzolon játszott játék grafikája, sosem lesz olyan részletes, mint egy asztali számítógépé, sőt, még a felbontása is elég karcsú a konzoloknak a PC-hez képest, még jó hogy "elfut" a játék konzolon (25-30fps-sel) :C Pc-hez sem kell 180e VGA ahhoz, hogy konzol szintű grafikát és "elfutást" kapj.
Történet vége.

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#15) sultansmith válasza rambustibi (#14) üzenetére


sultansmith
senior tag

Most, hogy ilyen szépen körbejártad azt, amit én is mondtam, most tippelj egyet, hogy milyen platformra gyártják elsődlegesen manapság a játékokat. Aztán ebből vond le a következtetést, hogy gyakorlatilag milyen hardverre is van szüksége a játéknak. Aztán rakd hozzá, hogy mennyit törik magukat manapság azon, hogy PC-n szebb grafika legyen a konzolhoz képest. Aztán rakd mellé a hardver árakat. Aztán a konzol árakat.

A következtetést írd le, hátha arra jutottál, amire én.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.