Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Masooo


Masooo
aktív tag

Remélem nem így lesz, hisz most kellene valamit villantani, erre meg úgy fest, jön megint egy "lehúzós" modell.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#2) wolfman


wolfman
veterán

Ennél megfoghatatlanabb fejlesztéseket is csak az Apple tud eszközölni. Nem lehetne az, hogy nem adnak ki új telefont míg nem lesz valami érdemlegesebb ötletük ezeknél?

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Troll mágnes cikk ismét...
Haterek....3...2...1...
Popcorn bekészítve.:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4) sifo996


sifo996
újonc

Eléggé elfogadhatatlan lenne ha nem újítana az Apple az idei mobillal, hisz már kifutott az első és a második model is ebből a szériából amit általába egy újabb - és talán - innovativabb újabb generáció követ. Legalább is a múltban ez történt, az már persze más kérdés, hogy mennyire voltak innovatívak ezek a váltások.

Remélhetőleg nagy pofon volt, hogy nem viszik az Xs szériát úgy ahogy ők ezt várták illetve esnek a részvényeik és végre kidobnak valami újat és persze nem egy kocsi árát kérik majd érte.

(#5) HarleyCustom válasza sifo996 (#4) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miért? Idáig egy kocsi árát kértek értük?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6) Teal'C


Teal'C
addikt

Micsoda meglepetés! Az ember nem is gondolná ugyan az a tok és fólia megy a 6s 7plus és 8plus ra. Persze ez csak környezetvédelmi megfontolás. Az X ek kicsit másak de ez csak a véletlen műve.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#7) K0vasz


K0vasz
aktív tag

A "mondják az emberek" magyarul "azt beszélik".

(#8) nozs23 válasza sifo996 (#4) üzenetére


nozs23
addikt

Gyakorlatilag 4 generációt húzott le (6, 6S, 7, 8) ugyanazzal a dizájnnal és apróbb újításokkal. Itt se lesz másképp.

(#9) DeathAdder


DeathAdder
veterán

"Iparági források információi alapján azért komolyabb fejlesztésekre lehet számítani"

Aha.. ahogy az elmúlt években látjuk mekkorát fejlődik ez a csordultig telített mobilpiac, a kávavékonyítgatós forradalom óta..
Nem lepne meg ha hamarosan visszatérnének 3.5 mm-es jack csatlakozók.

Mondjuk lenne ötletem.. tehetnének bele olyan akkut ami 1 napnál tovább is bírja.. :U

(#10) HarleyCustom válasza DeathAdder (#9) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Nem lepne meg ha hamarosan visszatérnének 3.5 mm-es jack csatlakozók...”

Hát,én meglepődnék:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#11) #24536576 válasza HarleyCustom (#10) üzenetére


#24536576
törölt tag

Látom beindult a kommentvadászat.

Cikkhez annyit, hogy amíg így is megveszik, miért változtassanak? Ha hangszórók nélkül adnák ki, akkor is venné a sok...

(#12) Masooo válasza #24536576 (#11) üzenetére


Masooo
aktív tag

Már az Agymenőkben is megmondta a pöti zsidó, hogy az iphone csak a méreten változtat évek óta, mégis megvesszük. Akkor meg minek. A fejlesztési költség is zsebben marad.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#13) .Szaki. válasza sifo996 (#4) üzenetére


.Szaki.
addikt

"...végre kidobnak valami újat és persze nem egy kocsi árát kérik majd érte."

Azért az barokkos túlzás, hogy egy kocsi árát kérnék érte, eddig sem kértek és feltehetőleg ezután sem fognak. Ez ugyanolyan hasonlat, mintha azt mondanánk, hogy minek a BMW 7er, amikor az egy lakás ára.

Nyilván nem ugyanaz a célközönsége egy 3-6 kilós autónak és egy vele azonos értékű iPhone-nak, valamint egy potenciális 7er vásárlójelölt sem valószínű, hogy annyiért fog autót venni, mint amennyi annak a lakásnak az értéke, amiben él.

A többivel egyet tudok érteni.

nozs23

Ez így igaz, ettől függetlenül illene jelenleg visszatérniük arra a formabeli frissítési ciklusra, amit az iPhone 6 előtt követtek, hiszen a notch egy elég megosztó dolog, és 2019-ben már kizárólag ideiglenes megoldásként fogható fel. Amikor a X megjelent valóban innovációnak számított, azonban azóta a konkurensek ezt már ügyesebben megoldották, ezért úgy gondolom, hogy idén ezt az ismert felárak mellett kötelességük megfelelően megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#14) nozs23 válasza .Szaki. (#13) üzenetére


nozs23
addikt

Illene visszatérni hozzá én is így gondolom. De biztos vagyok benne, hogy nem lesz mozgó alkatrész az iphoneokban, máshogy pedig egyelőre még nem tudták megoldani, hogy minden bekerüljön a kijelző alá. Tehát idén még biztos marad a notch. Talán kisebb lesz. Nem érződik még elavultnak a megoldás, és ha azt nézem, hogy az i6 már megjelenésekor is elavultnak tűnt (szép volt igen, de egyik másik készüléken sem volt annyi káva már akkor sem és 4 évig tolták le a vásárlók torkán), az X dizájn még velünk lesz egy darabig.

[ Szerkesztve ]

(#15) Emericus Max


Emericus Max
tag

Újabb facelift érdemi újítások nélkül.
Én nem utálom az Apple-t habár csak egyszer volt életemben és soha többet nem vennék iPhone-t, de vitathatatlan hogy a múltban ők voltak a leginnovatívabbak. Viszont ez már rég a múlté...
ÉS természetesen őket teszem felelőssé az extra drága akkor biztos jobb mint a többi szemléletért, ami lehetővé tette a többi gyártónak is hogy már 3k forint körül van egy flagship teló mindenhol. Kivéve Xiaomi :)
Szóval sztem a jövőben nagyobb darabok lesznek kirágva abból az almából...

(#16) Straw


Straw
senior tag

Eléggé adná magát a USB-C csatlakozó, ha már az iPad is megkapta.
Csak akkor hogy lehetne eladni azt a rengeteg lightningos cuccot? Meg amúgy is milyen már olyan csatit használni mint mindenki más?
De sebaj majd lesz lightning USB-C átalakító 5000-ért.

42

(#17) wolfman válasza DeathAdder (#9) üzenetére


wolfman
veterán

Azért vannak ezek a furcsa fejlesztések (kettőt előre, egyet hátra lépnek), mert az akkumulátorra még nincs megoldás, egyszerűen nincs rá technológia. Ezt palástolva körbejárják a mobil témát, "fejlesztik" inkább a fényképező részét, mert ott lehet ügyeskedni, amitől jobbnak tűnik a végeredmény.
A törésbiztosság ami területen még van fejlődés, de az meg amiben jó, prémium szegmens.

(#15) Emericus Max: Na igen. Nem utálat okán mondom ezt, de nagyon remélem, hogy a kövi telójukból se fognak tudni eladni közel sem az elvártaknak megfelelő mennyiséget azon a brutál áron amin árulják. Jöhettek most azzal, hogy csak idehaza drága nekünk, de nem. Ez mindenhol feleslegesen drágának számít, csak itt a leginkább.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) #16514048 válasza HarleyCustom (#5) üzenetére


#16514048
törölt tag

Miért? Idáig egy kocsi árát kértek értük?

Attól függ, ha a sajátunkból indulok ki, akkor 2 kocsi árát.

(#19) K0vasz


K0vasz
aktív tag

tudom, szentségtörés meg minden, de mi lenne, ha nem jönne minden évben új modell? ha valaki, hát az apple pont megtehetné, hogy elkezdi ezt a trendet. egyrészt most már mind hardverben, mind szoftverben elértünk oda, hogy jóformán nincs mit beletenni (egy normális akksin kívül, persze, de olyan meg nem létezik), másrészt egy-két kivételtől eltekintve elég kevés olyan termék van, ami a telefonokhoz hasonlóan évente frissülne, és valahogy mégis kibírja mindenki, hogy mondjuk ne vegyen minden évben új, faceliftes BMW-t vagy mosógépet vagy mittomén

(#20) Youri


Youri
veterán

Majd váltok ha elengedik az i6 dizájnt

RTX ON

(#21) Ricardo


Ricardo
félisten

Komoly változások jönnek. Type C (de még nem idén :U ), A legdrágább verzió esetleg kap egy széles látószögű lencsét, és nagyobb memóriát kap a képfeldolgozásért felelős chip "Kétszer hosszabb élő fotókat lehet majd készíteni", javul a képfeldolgozás (furcsa lenne ha nem fejlesztenék).

"valamint tervben van egy videó és képjavító funkció, ami a véletlenül szerencsétlenül levágott részeket rekonstruálja a témából."

Erre kíváncsi vagyok. hogy dönti el a szoftver mi maradt le véletlenül, és mi az amit szándékosan nem "komponált" bele a fotó készítője.

(#22) Viktor0610 válasza Youri (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elengedik az i6 designt?
Te barlangban laksz? ;] A tavalyi, idei modellek (a 8 és 8 Plus kivételével) elég más kinézetet kaptak.

Én azt szeretném, ha a notch-tól válnának meg, mert akkor a többi "nagyon egyedi" gyártó is megválna attól talán.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#23) -Skylake- válasza Masooo (#12) üzenetére


-Skylake-
addikt

Negy dolgott allitasz , ebbol harom tevedes. Feleslegesen ne irkalj.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#24) tuleon válasza DeathAdder (#9) üzenetére


tuleon
tag

Ha egy nagy vállalat szemszögét nézzük, akkor miért is érné meg neki nagyobb akkut beletenni a telefonba?
Nekik egyetlen céljuk van, hogy minden körülmények között egyhuzamban egy napot bírjon ki a készülék.
Abból indulnak ki, hogy a nap végén ráteszed az általuk gyártott töltőpadra a telefont és reggelre feltöltődik.
Ha olyan akku lenne benne, ami mondjuk 5 napot bírna, akkor 5 naponta kell töltened, és ha 5 naponta töltöd, akkor lehet azt mondod hogy nem veszed meg azt a töltőpadot x pénzért, mert kibírod hogy heti egyszer rádugod kábelre. És ha 5 naponta töltöd, akkor a lítium akku 500-as ciklusát nem 1,5, 2 év alatt használod el, hanem 4 év alatt! És akkor nem fogod elvinni hivatalos szervizbe akkut cseréltetni, vagy ahogy az emberek többsége, lecserélni a telefont. Merthogy a legtöbb ember akkor cseréli le a telefont, ha már valami nem működik megfelelően. Az emberek inkább a régebbi telefonokat használják, és kitolják a lecserélési időt, de erre is hamarosan érkezik majd a megfelelő szoftverfrissítés, attól tartok... hogy cseréld le a telefont :U

(#25) .Szaki. válasza K0vasz (#19) üzenetére


.Szaki.
addikt

Valahogy ez beleépült az emberek fejébe, hogy autót 5 évente, telefont 2 évente cserélnek. Az 5 évbe belefér, hogy 2,5 évente jön a faceliftes, aki egyszer a faceliftessel kezdte, az később is azt fogja venni ötévente, aki pedig az első verziót, az pedig azt.

iPhone esetében is így van szerintem. Aki mondjuk 4S-sel kezdte, az veszi az 5S-6S-XS modelleket, aki pedig az 5-től, akkor 5-6-7-X.

Évente teljes újdonságokat nyilván nem lehet, ez jól látszik a többi gyártónál is, az S9 is tulajdonképpen egy S8 facelift, ahogyan a XS is egy X facelift. Engem sokkal inkább zavarnak azok a gyártók, akik félévente dobálják ki a telefonokat, na annak tényleg nem látom értelmét.

(#26) HarleyCustom válasza #24536576 (#11) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Látom beindult a kommentvadászat....”

Kiszolt a lyuk(hater)a gödörből.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#27) Bukoba


Bukoba
tag

Új emojik, meg animojik nem lesznek véletlenül?

(#28) dilajoska1 válasza .Szaki. (#13) üzenetére


dilajoska1
őstag

Hát a BMW 7 legolcsóbb kivitel 22 millió Ft-tól indul. Azér ennyiért elég sok helyen kapsz lakást/házat.

A második mondatod miatt visszavonon :) bár vidéken más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#29) DeathAdder válasza tuleon (#24) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ezaz.. az emberek meg vadul fogyasszák horribilis pénzekért, mert egyik évben az írisz a menő, a másikban meg az ujjlenyomat, az új szoftverrel meg úgyis lassabb lett szóval cserélni kéne..

Való igaz, hogy kamerában és ip védettségben van némi előrelépés, de a mobilpiac évek óta kb. egy helyben toporog, és csak ilyen színes szagos dolgokra lehet építeni a marketinget mint hogy hány százaléka kijelző, van-e kakianimoji, vagy hogy milyen fenszi funkcióval tudja a felhasználó biztonságban tudni az államtitkait.

A vállalatnak a minél nagyobb profit maximalizálás a lényeg (különösen és talán leg pofátlanabbul az almának), inkább az a szörnyű hogy a tömeg ezt ennyire zabálja, miközben dobják a szemétbe az 1-2 éves készülékeket, legyen az bármelyik gyártóé.

Jó néhány éve eljutott a technológia arra a szintre hogy simán lehetne 4-5 évre tervezni egy telefonnal, ha az akku nem lenne egy ennyire szűk keresztmetszet, meg sajnos egy 3-4 éves telefonba gyárit akkut venni sok esetben lehetetlen küldetés :((( nyilván ez nem is céljuk ahogy írod

(#30) Parallaxis válasza .Szaki. (#13) üzenetére


Parallaxis
addikt

Amikor a X megjelent valóban innovációnak számított, azonban azóta a konkurensek ezt már ügyesebben megoldották

Mármint mit oldottak meg?
Amelyik cég hasonló tudást pakolt az elülső részre (FaceID), az ugyanekkora, vagy nagyobb szigetet használ.

A Samsung lyukasztgatós marhaságát meg hagyjuk, annál bármelyik notch-os elképzelés szebb.

(#31) Masooo válasza -Skylake- (#23) üzenetére


Masooo
aktív tag

Szeretek fölösben írkálni mikor látom némi értelmét.

"Már az Agymenőkben is megmondta a pöti zsidó, hogy az iphone csak a méreten változtat évek óta, mégis megvesszük. Akkor meg minek. A fejlesztési költség is zsebben marad."

Agymenők: tényközlés
pöti zsidó: viccesen utalva emberünk méretére, nem nevezném tévedésnek. A zsidó megállapítás pedig segít behatárolni kire is utaltam, hiszen ezzel aki ismeri a sorozatot már tudja is ki játszik zsidót benne és hivatkozik is erre mindig. Lehet épp azért mert zsudó születésű.
A mondat további része az ott elhangzott mondat. A következő mondat is kb.

A fejlesztési költség rész pedig kicsi fricska ami természetesen nincs így, csak részben.

Azaz helyesen van 1 tényközlésem 1 állítással ami igaz. ("hogy" elötti szakasz)
Idéztem egy állítást ami egy humoros sorozatban hangzott el humoros környeyzetben. ("hogy" utáni szakasz)
Gonoszkodtam az Apple céggel, ami a teljes összeget tekintve nem igaz, de részben azért ebben is van mit keresni mint valóságtartalom.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#32) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

En valahol orulok, hogy ilyen ronda lett szegeny X szeria szamomra.
Legalabb tudtam, hogy a kovetkezo 4 evben amig kifuttatjak az X designjat nem veszek ujabb iphonet. A kedvezo arazas pedig meg is erositett benne.
Legfeljebb ha cegeskent kapok.

Tanulsagos szamomra, hogy ket beosztottam is nemreg vett XS-t, abbol is Max-ot. Mikozben egyik busszal jar, masik egy rozsdas 3-as Golf-al, aki egy 8 Plus-rol valtott.
Kisse eltolodott mar a kompenzacio iranyaba a minel dragabb telefon birtoklasa.
En inkabb magam tisztelem meg a kenyelemmel, ahoz pedig ma mar nem szukseges ilyen arazasu telefon. Ettol fuggetlenul nyilvan meg rendes emberek csak tul fiatalok felfogni, mennyit is dolgoznak erte.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#33) balgab84 válasza Masooo (#1) üzenetére


balgab84
aktív tag

Innovaciot, mar csak nyomokban tartalmaz😀

(#34) tuleon válasza DeathAdder (#29) üzenetére


tuleon
tag

Nekem most a tavalyi X van, igazából teljesen meg vagyok vele elégedve, az idén nem hoztak olyan újításokat az új modellek, amiért megérné kiadni egy használt autó árának megfelelő összeget. Szerintem az Apple nem gondolt bele igazán, vagy nem vette komolyan a konkurenciát. Elhiszem, hogy az X fejlesztése sok évet vett igénybe, és beleöltek dollármilliókat a projektbe, és ezt a felhasználókon be is vasalja kő keményen az mellett, hogy jókora haszon még maradjon. Viszont szerintem álmukban sem gondoltak arra, hogy a konkurencia hónapok alatt lemásolja és fél áron adja ugyan azt, szinte ugyan olyan minőségben! Most kezdenek felébredni, amikor nem kell az iphone a kutyának sem, mert többi gyártó is hozza azt a tudást olcsóbban.
Az ios az élő bizonyíték arra, hogy meg lehet csinálni egy gördülékeny rendszert kevés memória felhasználással. Az apple évekkel ezelőtt az ios miatt ült magas lovon, most az android bőven fölzárkózott és el is szárnyalt, viszont az android még mindíg előbb kényszeríti a felhasználót a telefon lecserélésére a hatalmas erőforrás igénye miatt, mint az ios. Az appok mérete is folyamatosan nő az évek során, a látvány és funkciók amit kapsz nem is változik számottevően. Szóval a játékokon és 3d alkalmazásokon, AR-en kívül semmi olyan dolog nics ami erőforrás igényes lenne, mégis sok telefon 2 év alatt önmagában, az érkező szoftverfrissítésektől belassul, a facebook és a többi alapvető app 2 Ghz-es procikat 80-90%-on járat!! Mi van???....Senki ne mondja hogy ez nem direkt van...
Az apple leginkább az elvakult fanokra tud építeni, akik akkor is megveszik a terméket, ha egymillió forint lesz. Nagyon sok olyan ember van, akiknek az alma a hátlapon egyet jelent a nagyon jó anyagi körülményekkel, a villogással menőzéssel. Ez Jobs öröksége, ezt nevelte bele az emberekbe a kezdetek kezdetén. "Ha apple cuccod van, te vagy a fasza gyerek" Jövőben mégjobban rétegtermék lesz ha így folytatják...

(#35) nozs23 válasza tuleon (#34) üzenetére


nozs23
addikt

Ezt a használt autó példálózást el kéne felejteni. Lehet venni 50 millióért is használt autót, de telefonként nem fogod tudni használni.

(#36) Teal'C válasza Bukoba (#27) üzenetére


Teal'C
addikt

Tehenszaros és hímivarsejtes ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#37) Parallaxis válasza tuleon (#34) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az iPhone-al menőzés hazai szokás ne általánosíts.
Tőlünk nyugatabbra bárki megengedheti magának, akár egy gyerek is a zsebpénzzéből.

(#38) nozs23 válasza Parallaxis (#37) üzenetére


nozs23
addikt

Azért ez nincs így. Mindenhol sírnak az 1000$-os árazás miatt. Persze mindenkinek iPhone van ettől függetlenül, mert elhozzák szolgáltatótól. Ott nem szokás egyben kifizetett független telefont venni.

(#39) Soleco


Soleco
tag

Ha belengetnék a type C-t, nagy akksit, 5G-t, akkor mégis mi maradna ""innovációnak"" a jövőre? ;] ;]

(#40) Youri válasza Viktor0610 (#22) üzenetére


Youri
veterán

Lekerekített, szappantartó oldalak, dudorkamera. Talán nem ilyen a Xs?

RTX ON

(#41) Ricardo válasza Parallaxis (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

1000 dollár zsebpénz?

(#42) tuki2200 válasza tuleon (#34) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen, az iPhone egyetlen ütőkártyája a bivalyerős processor maradt, az egy másik kérdés, hogy minek mikor a felhasznalok 90%-a facebook/insta/snapchat/apple music-ra használja csak.. Az iOS nagyon gördülékeny emiatt, de az X-en bele lehet szaladni RAM elfogyasba (remelem szokas szerint jonnek majd a vérfanok, hogy nekik még az iPhone 4-en sem volt keves soha, biztos en hasznalom rosszul), az meg, hogy beletettek a Bluetooth 5-öt, de a fő feature-ét a Dual Audiot nem hajlandó támogatni az iOS, mint a rendes Bluetooth es NFC-t egy vicc...

Gyerekeknek szoktam ajanlani az iPhone-t akiknek kell a power játékra, meg az öregeknek, akiknek egy buta, egyszeru kezelőfelület kell

[ Szerkesztve ]

(#43) niof


niof
addikt

Igazából már annyi fícsör bele van szuszakolva a mobilokba (bármelyik okostelefonba), hogy nem is nagyon lehet innovációra számítani. Évek óta egy helyben topogás van, ugyanannak a sz@rnak az ide-oda kenegetése. Szerintem egy átlag júzernek nincs hiányérzete egy középkategóriás készüléknél sem. A kamerákat hiába fejlesztgetik, a szenzor nem lesz nagyobb bennük, mert fizikailag nem fér el, ez meg eleve behatárolja a kapott minőséget. Szerintem itt is kb. a határon mozog a technológia, mint a prociknál.
Én hosszú-hosszú évek óta egy területet látok pangani, amit szerintem teljesen elhanyagolnak, az pedig az akkumulátor. Bár a régi telefonjaink töredék tudással rendelkeztek a maiakhoz képest, de azoknak még volt épkézláb üzemideje. Voltak telefonjaim (sőt, az egyik ma is megvan, és működik is), amik 3-5 hetet mentek el egy töltéssel! Hol vagyunk ettől?... Jó, nyilván ez a mai számítási teljesítmény mellett irreális elvárás, de legalább 1 hét??
Szóval, lehet azt mondani, hogy úgyis tölti az ember minden nap, de ha olyan szituáció adódik, hogy nem jutsz töltőhöz, és használnod kell a telefont, akkor meg azért remegsz, mert mi van, ha lemerül? Vagy hordjak egy 4-500g-os akkupakkot? Kösz nem...
Inkább erre kellene ráfeszülni a gyártóknak, hogy újra legyenek legalább 4-5 napos, urambocsá' 1 hetes üzemidejű készülékek, normál használat mellett. Szerintem nem egy megoldhatatlan kihívás lenne...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#44) Rinocerosz válasza niof (#43) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Én is így gondolom, hogy leginkább az akkumulátorokat kellene fejleszteni...
Mert ugyan nekem elég 1 napra az s9+ de pl: egy fórum társunk mondta, hogy 3-4 óra kijelző időt bír mivel használ okosórát..stb és valóban így van ha ki akarjuk a telefon lehetőségeit használni az üzemidő nagyon gyenge. Már az is nagy szó lenne ha reggeltől estig ki bírná.
Talán ha az apple használna 4000-es aksikat akkor tudnának olyan üzemidőt nyújtani ami bírná ezeket.( és ez nagy előny lenne az androidos telefonokkal szemben.)
Ez után meg rá lehetne fordulni az egyébb kiegészítőkre mert a rendszer már sokszor ugyan az 1-2 extra funkcióban térnek el.

(#45) hemaka


hemaka
nagyúr

XSS? :DDD

(#46) HarleyCustom válasza tuki2200 (#42) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Igen, az iPhone egyetlen ütőkártyája a bivalyerős processor maradt, az egy másik kérdés, hogy minek mikor a felhasznalok 90%-a facebook/insta/snapchat/apple music-ra használja csak.. ...”

Nnna....egy újabb önjelölt statisztikus.:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#47) Roadhammer válasza HarleyCustom (#5) üzenetére


Roadhammer
tag

A kocsi ára egyáltalán nem túlzás. Ha nem vagytok sznobok, 577 ezer forintért már használható kocsit lehet kapni, amibe ebben a pillanatban egy 512 gigás Xs Max kerül. De lehet olcsóbban is használható kocsit venni.

(#48) Braddock válasza HarleyCustom (#46) üzenetére


Braddock
őstag

Engem jobban zavar, ha valaki csak beböfög mindenféle - a témához nem kapcsolodó - kognitív disszonanciát tükröző sületlenséget.

(#49) wolfman válasza HarleyCustom (#46) üzenetére


wolfman
veterán

Nyílván nem a teljes iPhone user gárda ilyen, csak a legjava. Ismerek olyat én is, aki poweruser iPhone tulaj, de többnyire, ha belegondolok, akinek van ismerősi körben, a fele tudását nem használja ki.
Haverom vett egy X-et. Fudecsudijó, higgyükel, eddigi legjobb telefon. Ja, csak helyesen se tud gépelni, ékezeteket se használ mert lusta hozzá és múltkor meg én mutattam neki olyan fícsört (mint apple antitálentum) amiről fingja nem volt. Ja igen, és ha nincs WiFi, akkor 80%-ban nem is használ mobilnetet, mer' lefogy!
Uncsibátyám i7 tulaj, de ahogy megfigyeltem neki is inkább az alma logo a fontosabb mint a tudás, mert hogy telefonáláson, fotózáson, SMS-en és E-mailezésen kívül nem sok mindenre használja, az is biztos.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#50) Rinocerosz válasza wolfman (#49) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Rengeteg olyan ember van aki ugyan így vesz androidos telefont nem is olyan rég láttam egy mate20pro-t amin csak a messenger,whatsup,insta volt ezen kívül semmi... ezért minek 300ezer+ telefon?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.