Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Jönnek a sok vacak Desire telefonnal. Adjanak ki 3 modellt amikre év közben is felhívják innovatív fejlesztésekkel a figyelmet. De az a 3 modell legyen olyan is amibe ne lehessen belekötni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) punkkid0092


punkkid0092
csendes tag

Csak nem kellene ennyire túlárazni az összes modellt, és valami tényleg jót kellene letenni az asztalra.
Régen nagyon szerettem a HTC-t, de a túlárazással, a rossz akkuidővel, a 4 MP-es kamerával, most a melegedő chippel nagyon elk*rtak mindent :(

(#3) gyurkikrisz válasza Xaels (#1) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Az M9 is ilyen szellemiségben indult, aztán mi lett belőle. Szépnek szép, csak már 3 generáció óta ugyanúgy néz ki szinte.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4) #67656192 válasza punkkid0092 (#2) üzenetére


#67656192
törölt tag

Sajnos várható volt.

(#5) #15419392


#15419392
törölt tag

azok akik vettek m9-et biztos örülni fognak év végén az új szériànak...

(#6) sveczo


sveczo
tag

Nekem M8 volt az utolsó HTC-m. Szeretnék vissza térni a márkához mert szeretem. Remélem jön majd egy olyan jó teló ami nekem megfelel nagy kijelzővel. Addig marad a note 3.

(#7) vicze


vicze
félisten

"fennmaradásért küzdő"
Ez továbbra is orbitális túlzás... :U

(#8) Márko88


Márko88
aktív tag

A csúcskategória csúcs a HTC-nél. Az a modell megvan és kéne egy csúcs középkategòriàs ami a gyenge 620assal nem jön össze.Egy Desire eye szerűt kéne összehozni ès a többit kukàzni. Lehet egy kis àtrendezés pénzügyileg,megoldàs viszont az eladàsokat tornàzni kéne..Vèleményem szerint csúcs a màrka bàr kicsit elfogultabb vagyok. :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#9) Xaels válasza gyurkikrisz (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Az M9 mögött én személy szerint semmilyen szellemiséget sem látok... Jött mert jönnie kellett, de ötlet amire tényleg felkapják az emberek a fejüket nincs benne. Az egész MWC-n a RE cuccaikkal próbáltak figyelemhez jutni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Ricardo válasza Xaels (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

Így van. Az M9 jöhetett volna kicsit megváltozott külsővel. Voltak pletykák. Azok között volt egykét mutatós darab.

(#12) zazenke


zazenke
őstag

minek adnak ki 4 mpx-es ultrapixel kamerákat. ez megadta a kegyelemdöfést nekik.Lentről pedig nehéz visszajönni. az hogy fém házas meg de jó hangszórója van neki az nem sok vizet zavar. mert ugye az csengéskor van értelme az meg az egész napból igen kevés. zenét úgy se telefon hangszóróján hallgat az ember hanem fülessel vagy minimum egy bluetooth-os hangszóróval. az meg hogy fém hát ha nincs a belsőben előre lépés akkor nem sokat nyom a latba. a fém ház csak egy extra lehet a hardwer után.

(#13) Paul119


Paul119
addikt

Csináljanak több wp mobilt ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) Xaels válasza Ricardo (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Na meg jobban oda kellett volna figyelni miket mondtak az M7-M8 tulajok...

(#12) zazenke érdekes, mert az M7 és az M8 is sokkal jobban fogyott mint a 20mpx-es M9... Valamint az előző kettő több év telefonja díjat is magának tudhat...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) isti215


isti215
tag

Kisseb kávákkal jobb kamerával jobb akkuidővel és jobb marketingel lehetne feltörnie a htc-nek.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#16) batai15


batai15
félisten

A one szeria melett a desire hig fos igy ez oke. Az elbocsajtasok mar nem okesak.

(#17) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Rájuk fér az újítás már nagyon.

(#18) istnag válasza batai15 (#16) üzenetére


istnag
addikt

Jó lenne a Desire 826 is pl, csak mondjuk 60-70 -ért, nem 80-90 ért.

(#19) Pinda25


Pinda25
tag

Az az M9 erősen túl van árazva ahhoz képest amennyi hibája van. Persze hogy nem veszi senki, még a fanok sem. Én is most vettem mobil és M8-at mert szvsz. jobb mobil mint az M9 és még olcsóbb is.

nomen est omen

(#20) batai15 válasza istnag (#18) üzenetére


batai15
félisten

Egyedul a desire eye. De az meg draga. Az mtk sense nelkuli telok meg szanalmasak

(#21) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Az M7-nél kellett volna abbahagyniuk, a csúcson

(#22) ctvagyok válasza vicze (#7) üzenetére


ctvagyok
őstag

Én úgy tudom az előző negyedévük vesztesége nagyobb volt, mint az előző három nyeresége összesén. És nem kevéssel. Nén véletlen a leépítés, átszervezés. Szóval bőven van itt gond, ahogy a Sony mobilos részlegének is

(#23) Qwery


Qwery
tag

Kevesebb új modell?
Koppintják a Samsung idei üzleti modelljét? :))

42

(#24) Ricardo válasza Xaels (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

"Na meg jobban oda kellett volna figyelni miket mondtak az M7-M8 tulajok..."

Így van. BoomSound ide vagy oda a kijelző alatti és feletti fekete sávnak már rég nem szabadna ott lennie. A Sony is belátta, hogy csökkenteni kell a keret méretét.

[ Szerkesztve ]

(#25) batai15


batai15
félisten

Valoba nagyon bejott nekem is az m9 egyik conceptje .lehet megvarom az m10et addig kuporgatok.

(#26) vicze válasza ctvagyok (#22) üzenetére


vicze
félisten

És? :)
Ettől még a cég "fennmaradása" messze nincs veszélyben. Ha 3-4évig ilyen eredményeket hoz esetleg akkor. Mint BB vagy Nokia, és még azok is bőven elvannak.
Mivel részvénytársaságról van szó, így a részvényesek/tulajdonosok felé mutatni kell, hogy teszenk ellene így egyértelmű a leépítés. Még a Qualcomm és MS is leépít pedig ott magasa a nyereség, de mivel csökken így tenni kell valamit, hogy a befektetői bizalom megmaradjon.

[ Szerkesztve ]

(#27) #13110016 válasza vicze (#26) üzenetére


#13110016
törölt tag

...Mint BB vagy Nokia... :W :W

A sok buta vezető miatt most sok a munkanélküli... drága minden modell, m9-et meg nem is akarom szóba hozni. Az egy óriási bukta volt.

(#28) Ricardo válasza vicze (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Nokia valóban elvan, csak a teljes mobilrészlegtől kellett megválnia :U

(#29) Rixman válasza Pinda25 (#19) üzenetére


Rixman
tag

Az első szoftverrel valóban több probléma is akadt, de azóta egy csomó mindent javítottak rajta. Kíváncsi lennék, mikor láttál legutóbb M9-et? Legalább képen.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#30) vicze válasza Ricardo (#28) üzenetére


vicze
félisten

Ettől még elvan nem? Simán lehet HTC-nek is út, hogy ODM lesz megint, nem úgy működik a dolog, hogy beszánják azt sóval leszórják...
Már többször kifejtettem, hogy a HTC mögött van tőke bőven ha akarják. Minden nemű változás még jó pár év, lassan a 3éve folyamatosan harangozott csőd még mindig sehol.

(#31) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Remélem észrevették magukat, mert kb. 5 M9 variáns volt ebben az évben ha nem több, és ez lett belőle.

Finn the human

(#32) Pinda25 válasza Rixman (#29) üzenetére


Pinda25
tag

Tavasszal vettem akkor még más volt a helyzet, de most sem az igazi.

nomen est omen

(#33) HaJózsi válasza Paul119 (#13) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Úgy van! 😂

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#34) MartOOn


MartOOn
addikt

Érzem. Érzem, hogy most. Most lesz újra htc-m! Remelem elfelejtik ezt a azert is fembol csinálunk mindent es mi vagyunk a legpremiumabb gyártó felfogast es letesznek az asztalra valami desire/hd2/hero szintű cuccot. Legyen benne a kotelezo ami a megjeleneskor elvaras hw szinten es kerjuk a pluszokat. De a helyukben (hisz vesziteni valojuk egyre kevesebb) megprobalnam betomni azt a piaci rést amit szabadon hagy mindenki. Nevezetesen egy 4,7" koruli csucs hw-s készülék szemelyeben. De csucs legyen ne egy kiherelt One m10! Nagy es cserélhető akksi, nagy kamera, qrva jo proci, boven legyen memoria, sd kartya, ip vedettseg, fingerprint scanner, lezeres fokusz, jo DAC, jo hangszorok es egy erosen közepesen jo ár. ;) kihagytam valamit?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#35) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ezt elszúrták, a kínai gyártók jönnek fel mint a talajvíz, ráadásul a sok fogadkozás ellenére a csúcskategóriát kivéve minden készülékük versenyképtelen és túlárazott...

(#36) istnag válasza MartOOn (#34) üzenetére


istnag
addikt

"Remelem elfelejtik ezt a azert is fembol csinálunk mindent "

Én remélem, hogy nem.

(#37) janeszgol válasza MartOOn (#34) üzenetére


janeszgol
félisten

Most írták, hogy csak a csúcskategóriára szállnak rá, mert ott a legnagyobb a haszon. Azon mekkora haszon van, ha féláron adják a csúcstechnológiát? Ráadásul akkor a nagyobbat, a drágábbat sokkal kevesebben vennék.

Amúgy szinte mindegyik telefonjaiban volt valami, de sajnos mellette mindig kiütközött valami rossz is.
Csináljanak egy csúcsot, majd a többi pénzt, amit a felsőre, középre és legalulra szánnak, azt költsék marketingre! Fizessenek le szolgáltatókat stb. Csak így megy.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38) Rixman válasza Pinda25 (#32) üzenetére


Rixman
tag

5.1-ben ismét javítottak egy csomó dolgot benne. Szerintem érdemes lenne megnézned most is.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#39) batai15


batai15
félisten

[link]
hát nem lett volna rossz ha ilyen lett volna.
Bár az igazi m9 is nagyon begyere . de hátha m10 ilyesmi lessz.

(#40) Rixman válasza batai15 (#39) üzenetére


Rixman
tag

Nekem a HTC One Bloom 3 jött be nagyon. :-)
Mondjuk én tökéletesen elégedett vagyok az M9-cel is 5.1 óta.

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#41) istnag válasza Rixman (#38) üzenetére


istnag
addikt

Ne foglalkozz vele, nagy troll. Állítom sosem volt M9-e.

(#42) Warrriorrr


Warrriorrr
csendes tag

Két desire után ( x és 500) kijelentem: nem veszek több HTC-t legalábbis az alsó kategóriából. Az X forrósodott az 510 csak közepesen langyosodott de mindkét teló kijelzője ugyanott (bal felső sarok) sárgult be és ezt szvsz lehet a melegedésre fogni.Akku üzemidő vicc kategória.
A M9 jó nagy bukta lett...
Sajnálom mint gyártó, ha csak egy kicsivel tovább reszelnék a telóikat még akár jók is lehetnének.

(#43) fornettisuti


fornettisuti
veterán

leepites, nem am ar csokkentes, ezzel az uzletpolitikaval sajat maguk alatt vagjak a fat, be lesznek daralva, csak ido kerdese

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#44) Quasi_modo válasza Paul119 (#13) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Vicces.

valami

(#45) #13110016 válasza Paul119 (#13) üzenetére


#13110016
törölt tag

Miért akarsz kiszúrni velem?:D

(#46) Stunts666 válasza Pinda25 (#19) üzenetére


Stunts666
őstag

Üdv Pinda (Troll)!!!!

Itt, mint minden más HTC topicban tiszteletedet teszed, mert trollkodni akarsz...

Egyet magyarázz meg:
Vettél egy M8-at, mert jobb mint az M9....

Viszont vettél valamit: "Tavasszal vettem akkor még más volt a helyzet, de most sem az igazi." (ebből az jön le, hogy használtál M9-et)

Nem hogy M9-et de még M8-at sem vettél.
Légyszives fogj már meg egy HTC-t a Samsungjaidon kivül és használd...

ui.: mondj legalább 3, ismétlem három darab hibát ami az M9-ben van...

szerk.: ezért fognak engem kitilani egyszer a fórumról... Pár troll és only write user miatt...

[ Szerkesztve ]

(#47) csongi


csongi
veterán

Varhato volt. Meglepo az lenne ha valami huha keszulekkel rukkolnak elo.

(#48) macskea válasza #15419392 (#5) üzenetére


macskea
őstag

Ez a leggyökerebb hozzáállás, amit el lehet képzelni...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#49) gerii


gerii
addikt

Nagyon rossz szakemberek ülnek bizonyos pozíciókban. Leépítés... csináljanak egy fasza szériát, normális kávával és mérettel, csökkentsenek árat, csináljanak reklámot neki, és majd venni fogják. A "mostani fingjuk sincs a világról, felhasználók igényeiről" hozzáállás kinyírja őket.

(#50) Garada


Garada
őstag

Remélem pozitív irányba halad a fejlődés és nem az olcsó kategóriát szeretném meghódítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.