Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #95904256


#95904256
törölt tag

"A Xigmatek leleplezte legújabb ATX-es toronyházát, amely az Aquarius Plus megnevezést kapta, első pillantásra pedig tényleg egy akkumulátor juthat eszébe az embernek."

Akkumulátor? :U

(#2) Mr.Csizmás válasza #95904256 (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD hule autokorrektor lesz a bűnös :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) dqdb


dqdb
nagyúr

Nekem inkább az O11 Dynamic jutott eszembe, és az, hogy attól a szinttől a Xigmatek háza messze van.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#4) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Hol van a táp helye?

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#5) Predatorr


Predatorr
őstag

Tuti, hogy az aquarius nem akkumulátort jelent, ráadásul akksira sem hasonlít, akváriumra annál inkább.
A define xl r2-esem, na, az letisztult vonalvezetésű.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6) syberia válasza QwErTy42 (#4) üzenetére


syberia
veterán

Nem tudom, de vízálló tápegységről még nem hallottam. ;]

Erről a házról egy Hofi Géza vicc ugrott be nekem, a szivárványos világítás csak rátesz egy lapáttal. :)

https://howbad.info/

(#7) Locutus


Locutus
veterán

Igen gyorsan kellett lemásolni azt az O11-et... elég összecsapott, átgondolatlan háznak tűnik, a rengeteg réssel, kivágással, amik viszont csak úgy rendszertelenül halmozottnak tűnnek.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8) arn válasza Predatorr (#5) üzenetére


arn
félisten

Jo volt a define 10+ eve :) de azota nem artana vmi mas design.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#9) VIC20


VIC20
őstag

,,Kevés letisztultabb ház van a Xigmatek új akváriumánál"

,,Letisztult" akkor lesz, ha rendesen megpucolják. (Miután lehánytam, ami előfordulhat velem, ha ilyen szóförmedvényeket olvasok.)

Egyébként jól van, haladunk, már nincs messze az idő, amikor az lesz a különleges ház, ami egyáltalán nem átlátszó.

(#10) atike


atike
nagyúr

"A Xigmatek leleplezte legújabb ATX-es toronyházát, amely az Aquarius Plus megnevezést kapta, első pillantásra pedig tényleg egy akkumulátor juthat eszébe az embernek"

Akvárium, nem? :)

Számomra rettenet amúgy egy ilyen ház... :U

(#11) koby11h


koby11h
aktív tag

"Szemből nézve a bal oldalon van az alaplap" - hülyének fogok tűnni de a képen szemből nézve az jobb oldal nem? Vagy tényleg ebédelnem kéne már...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#12) SidCorky


SidCorky
senior tag

Akvárium lesz az...mondanám, hogy autokorrekt, de winen még az sincs. :D

koby11h: Pedig az nekem bal. :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#13) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Amúgy egész jó, de én max mitx formátumban tudnám elfogadni vízhűtés lehetősége nélkül, minél kisebb méretben csillámpóni nélkül.

(#14) Forestgreen válasza QwErTy42 (#4) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

Az alaplapi tálca mögött állítva kell betenni...

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#15) koby11h válasza SidCorky (#12) üzenetére


koby11h
aktív tag

A cikk felső fényképén az egyik üveglap van a ház elején és a másik üveglap van a ház "jobb" oldalán - már ha a tálca bal oldalon van? Vagy úgy írnám hogy a ház bal kamrájának a jobb oldalán?

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#16) AxBattler


AxBattler
félisten

Tök jó, csak kár, hogy a Xigma termékei eltűntek a magyar webshopokból. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#17) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem ezek a kirakat házak nem jönnek be. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18) Noukoum válasza Televan74 (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Szintúgy. Nem az én izlesvilagom

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) Akula


Akula
őstag

Nekem nagyon tetszik, olyan, mint valamelyik kirakat Taneleer Tivannál.
De totál felesleges. Nem hiszem, hogy Vér Istvánon kívül erre élvez még valaki. Megvenném és betenném az asztalban a helyére, nem is látnám.
Már nem tudnak mit kitalálni.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#20) koby11h válasza koby11h (#15) üzenetére


koby11h
aktív tag

Ok, bal oldal nem szó szerint hanem bal fele vagy bal oldali része... összezavart a szó szerint értésem.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#21) DzsannyX válasza Predatorr (#5) üzenetére

Na az egy szuper ház. Az előd Define XL felhaszálójaként mondom, hogy a mai házakban sem sok dolog van, ami elgondolkodtató lehet egy váltáshoz. Mindent tud amit kell.

(#22) zolee5016


zolee5016
őstag

na ez a cucc már tényleg az a kategóriás,amikor lepattintom egy 15+ éves ház oldalát,elejét belevágok plexit,vagy üveget,azt megvagyok 7-8 k-ből.....na ez is egy 0 innovációval,ötlettel készült valami....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#23) nuke7 válasza DzsannyX (#21) üzenetére


nuke7
veterán

én is sajnálom már, hogy az első generációsat egy R5-re cseréltem... :K (és nem XL R2-re vagy deep silence-ra)

https://youtube.com/user/nuke7

(#24) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Kár hogy ATX

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#25) seniman


seniman
addikt

Az aljába kell egy sütőbetét,az első üvegbe egy U-alakú nútot vágni keresztben,oldalüveget kidobni és van is egy látványos errgébés kürtöskalács sütőnk.Minden vásárban,rendezvényen a csodájára járnának. :DD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#26) Predatorr válasza arn (#8) üzenetére


Predatorr
őstag

Mire föl? :F Úgy tökéletes, ahogy van. Amúgy is beépítettem az asztalba, nem is látom. :D Nekem csak halkság ÉS jó hűtés miatt kellett. Egyszerre természetesen.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#27) Akula válasza seniman (#25) üzenetére


Akula
őstag

Lehet, hogy olcsóbb lenne, mint egy piaci rendes sütő ami láncokkal van szerelve. :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#28) arn válasza Predatorr (#26) üzenetére


arn
félisten

Unalmas... rakoltok egy valag penzt a gepre, aztan epp olyan, mint elotte.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.