Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csyppa


Csyppa
senior tag

Nem tudom mekkora jelentőségük lesz így a BD és a HD DVD (kicsit talán lassú)"nyomulása" köben :U

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#2) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Remek. Látott már valaki RW DL lemezt? Biztos szükség van rá?
Inkább az olcsó HDDVDknek örülnék, a BluRay nem szimpatikus.

Csyppa Ehh, nálam sikeres témaindítást ír, erre megelőztél.. :P

[ Szerkesztve ]

(#3) Hawk1979


Hawk1979
őstag

Egy Pioneer,vagy Plextor bejelentésnek jobban örültem volna.
De sebaj,lényeg az hogy lehet kapni majd fekete előlappal,ami rettentő fontos. :DDD
Lemezeket meg aranyárban osztják majd,de a lelkes burzsuj kölköknek az kell hogy a féltve örzött innen-onnan beszerzett játékaikat kiírhassák egy lemezre,majd ha megunják 3nap után,írhassanak rá mást...

(#4) janpotocki válasza Speed® (#2) üzenetére


janpotocki
senior tag

arra én is kíváncsi lennék, mi írja a dvd-rw dl-t. videokamerák esetleg? valaminek csak kell írnia, mert ez ugyan nem teszi meg :)

(#5) ANT válasza Csyppa (#1) üzenetére


ANT
őstag

Én még akkor is meg?ezném az RW DL DVD létjogosultságát-értelmét, ha nem lenne BluRay meg HD DVD. :F

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#6) Hebry


Hebry
senior tag

Nem sok értelmét látom.
PLáne hogy jön jobb rendszer.
Még megmutatják a dvd rejtett tartalékait

(#7) erdoke válasza janpotocki (#4) üzenetére


erdoke
titán

A világ legnagyobb marketing poénja, ha bejelentünk egy meghajtót, ami exkluzív olvasója olyan lemezeknek, amik egyrészt nem léteznek, másrészt ha lemez még akadna is, semmi nem képes megírni őket. :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#8) Godefroy


Godefroy
senior tag

Ez olvassa de mivel írom meg? :F

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#9) Taky válasza Godefroy (#8) üzenetére


Taky
senior tag

Nekem is egyből ez jutott eszbe! :DDD

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#11) Godefroy válasza Lajbi (#10) üzenetére


Godefroy
senior tag

Senki sem lehet próféta saját hazájában :))

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#12) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ezzel pont 2 évet késtek. olyan, mintha jönne az 1,2 gigás cd...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13) Jenczy


Jenczy
csendes tag

Kb 1,5 éve dupla oldalas dvd ramot használok átmeneti adattárolónak. Arra is fér több mint 8 giga, csak meg kell fordítani a lemezt :)

(#14) PpenoO


PpenoO
őstag

Ezmár tényleg a legalja, kedves PH!

Az egy dolog ( akik észrevették már megszokták ), hogy napi egy anus hír átlagban tuti befut...de, hogy nem említitek meg, hogy tök felesleges ez a feature, mivel se író, se lemez nem létezik...szégyen. Márcsak hab a tortán, hogy pozitív csengéssel is felvértezitek a cikket:"...úgy döntött, felkarolja a mostohán kezelt szabványok egyikét...". Mintha annyira szükségünk lenne erre a lemez formátumra, illetve egy ilyen drivera, ami olvasni is tudja...

"De .urva jófej ezaz anus" hatás..

Így haladtok, akkor lehetne picit Axe-osítani nem? Vagy Anus Old Spice párti? :P

Bezzeg ha Lite-on író lenne...hát igen, szponzor által nyomatott márka előnyt élvez, nem is kicsit..!

(#15) twollah


twollah
nagyúr

Ez mind szep meg jo, de hol kapok hozza korongot?!?!

Nesze semmi fogd meg jol!

(#16) Jenczy válasza twollah (#15) üzenetére


Jenczy
csendes tag

Nemcsak lemez de még író sincs hozzá. :))

(#17) craine12


craine12
tag

Biztos nem értek hozzá eléggé, de ha van egy olvasó, ami a DL-t tudja olvasni (tud fókuszálni a rétegek közt), és elboldogul az RW-vel, akkor mi a pláne abban, amikor a kettőt vegyíteni kell? Ne már, hogy egy hagyományos olvasónak/írónak ez gondot jelentsen :F

No woman. No cry. No kidding.

(#18) PPeter válasza craine12 (#17) üzenetére


PPeter
addikt

Így van, nem értesz hozzá :). Az írható lemezek, főként a DL-lemezek fényvisszaverése sokkal gyengébb, mint a gyári korongoké. Az RW lemezeké még gyengébb. Az RW DL lemezek tükröződési értéke pedig messze alatta van annak az értéknek, amit a DVD-szabvány megszab.

[ Szerkesztve ]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#19) M107


M107
addikt

"Így van, nem értesz hozzá :). Az írható lemezek, főként a DL-lemezek fényvisszaverése sokkal gyengébb, mint a gyári korongoké. Az RW lemezeké még gyengébb. Az RW DL lemezek tükröződési értéke pedig messze alatta van annak az értéknek, amit a DVD-szabvány megszab."

Ebben teljesen egyetértek, hisz egy régi példa audio cd kiírva egy cd-rw lemezen és egy cd-r lemezen

cd-r lemezt berak kisebb idő elteltével 1-2-3 mp beolvas
cd-rw lemezt berak ott viszont kell lejátszótol függöen akár 1-15 mp is várni hogy beolvassa,ami nem hiba hisz fényvisszaverése sokkal gyengébb, mint a gyári korongoké vagy a recordable (r) lemezeké.

Mármost úgyan így van DvDnél is, s ha most két gyengébb fényvisszaverődésű réteg egymás fölé kerül a 2 -dik réteg írása és olvashatósága még rosszabb lesz

S nagyobb írási lézer kell a 2-dik réteg írásához ami mivel -rw lezről van szó kárt tehet az alatta lévő rétegben is.

Cd-rw 30% a fényvisszaverés dvd-nél sajnos nem tudom

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#20) g@bo


g@bo
nagyúr

nyomnák inkább a BD cuccokat, kár ezt eröltetni. Neszesemmi fogd meg jól, minek erre már fejlesztési idő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.