Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#988) Josephine111


Josephine111
újonc

Köszönöm a válaszokat és a lelkesítő szavakat.

Ahogy kivettem a szavaitokból, kb. 0,5-1 kg fogyás a reális hetente. Azt már én is észrevettem, amikor a férjemmel együtt fogyóztunk, hogy ő gyorsabb ütemben ért el eredményt és egyenletesebben mentek le a kilói. Mi nők, úgy látszik, nehezebben adjuk le a tartalékainkat, ami érthető a szervezet részéről, mert számára fontosabb a "fajfenntartás" :) - sosem tudhatja, hogy mikor kell a tartalék egy születendő gyermeknek. Más fórumokon olvastam, hogy volt olyan, akinél a fogamzásban is problémát okozott a fogyókúra. Úgyhogy saját szervezetemet megértve, elfogadva és tiszteletben tartva, türelemre intem magam. :)

A szobabiciklin vannak HIT programok. Eddig a kalóriaégetőst választottam elsősorban, de akkor átváltok az intervallumosra és eddig kicsit hanyagoltam, de akkor folytatom a tornát, ami főleg erőnléti gyakorlatokból áll.

Hát, ahogy írod is, van aki marad egész életére a szénhidrátcsökkentett étrenden, ezen én is elgondolkodtam. Még ugyan nagyon messze van, hogy erről döntenem kell, hiszen egyelőre a fogyás a cél, de ha ez az ára annak, hogy nem kell gyógyszert szednem, akkor lehet, hogy én is inkább ezt választom. :K Rákerestem a neten a szénhidrát és a gyomorégés összefüggésére és találtam egy érdekes cikket, ami kifejezetten erről szól. Akit érdekel, itt találja: https://www.tenyek-tevhitek.hu/csaktagoknak/gyomoreges-gerd-rejtett-okai.php

A Lidl-ben is van, Trend széndhidrát csökkentett kenyér a neve és annak is hihetetlenül kevés a szénhidráttartalma. Vettem belőle, és nagyon finom. A kocsonyához jobb volt, mint a fejes saláta. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.