Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TunerJoe


TunerJoe
senior tag

Szerintem elképesztően csúnya, de ezt embere válogatja. Nagyon örülök, hogy 120hz-es panelt kapott, de LCD (amivel ugrott a kijelző alatti ujjlenyomaolvasó is) és vágott is ráadásul, pedig eddig pont a teljes kijelző volt a K20 ütőkártyája. Szerintem meg lehetett volna oldani, hogy legalább a bevágást eltűntessék, szerintem sokan fizetnének érte ezért többet, de mindegy, majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

instagram.com/albert__gyorgy

(#2) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nagyon gáz. Újabban a Xiaomi másolásból él?
A Note 10 egy az egyben egy P30 Pro koppintás, ez meg egy Mate 30 Pro hátlap majmolás.
Eddig sem voltak túl kreatívak, de azért volt mindig egy kis egyediség a telefonokban. Már az sem nagyon jön össze.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#3) kop8


kop8
őstag

Ennek a telefonnak nincs értelme a k20 mellett szerintem
Főleg nem utodnak nevezni :DDD

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#4) Luck Dragon

Hát ez elég egyedi formavilágot kapott. De azért várjuk meg ,hogy mi is sül ki az egészből.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) RIC5I


RIC5I
tag

ennek a fura hátlapi designe nak van valami értelme funkciója is vagy csak úgy mért ne ?

erre a telefonra szó szerint azt érzem hogy egy csomó cuccot bedobtak egy kalapba random húzogatnak össze pakolják és hátha lesz olyan aki meg veszi :W

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#6) #65577472 válasza tibcsi0407 (#2) üzenetére


#65577472
törölt tag

Újabban?

(#7) tibcsi0407 válasza #65577472 (#6) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Itt még nem voltak világszinten a piacon szerintem, meg ugye a telefonos szegmensben a legismertebbek.

https://utdetailing.hu/

(#8) joey04


joey04
titán

Egy kicsit innen, egy kicsit onnan.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) siskad


siskad
őstag

Akkor K30 pro végül nem is jön, csak ez a 4G-s és 5G-s variáns?

Xiaomi 13

(#10) doooo


doooo
veterán

Gáz, de a Mate 30-nál nem rosszabb.

(#11) #24556544


#24556544
törölt tag

Remélem lesz ebből pro, mert ennek az égvilágon semmi értelme. kb. mint a mi a3, jött, de minek... hulladék kategória önmagában.

(#12) juuzer


juuzer
addikt

Szia Huawei. Janem. :DDD

Nem tudom, hogy ilyen mélyre hogy tud süllyedni a Xiaomi pl egy Mi MIX után. :(

Vamos a la playa.

(#13) batai15


batai15
félisten

De ronda szegény .. mostanság a Xiaomi nagyon ctrl +C +v módot tolja.

(#14) roli543 válasza siskad (#9) üzenetére


roli543
őstag

Lesz a K30 Snap 730G és 3 kamera, és lesz a K30 5G (aka pro) snap 855+ és 4 kamera.

Ez a hátlap érdekes, de nekem tetszik, végre valaki valami merészet alkalmaz, de a motrikus kamerát sajnálom, én hagytam volna a full kijelzőt inkább..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#15) Neerpelt válasza TunerJoe (#1) üzenetére


Neerpelt
tag

Én sem értem, korábban azt hittem a Redmi K / Mi T sorozat majd a noccsmentességről szól, de ezek szerint ha nem, akkor miről? Igaz mit vártam, náluk a nevezéktan lassan 3 éve maga a káosz.

[ Szerkesztve ]

(#16) Neerpelt válasza juuzer (#12) üzenetére


Neerpelt
tag

Na ez meg a másik, hogy elindítottak egy anno futurisztikus, kávamentes sorozatot ahol egyértelmű és előremutató megoldást kínáltak a szelfi kamera okozta problémára, hogy aztán ilyen noccsos rettenetekkel köpjék szembe a régi koncepciójukat.

Miért kell még a legszarabb megoldásokat is lemásolni az Apple-től, és utánuk ugrani a kútba? :(

(#17) Wesder válasza #65577472 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Mi Box semmiben sem hasonlít az Apple TV-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) tökállat


tökállat
csendes újonc

A pop-up kamera "hátránya", hogy kevés alkalommal lehet megfigyelni vele a gazdáját. :DD

(#19) #65577472 válasza tibcsi0407 (#7) üzenetére


#65577472
törölt tag

Itt már elég nagyok voltak.

(#17) wesder Ne csak a terméket nézd.

[ Szerkesztve ]

(#20) tibcsi0407 válasza #65577472 (#19) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igaz, bár ez kevésbé zavart. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#21) mjani1172 válasza tibcsi0407 (#2) üzenetére


mjani1172
addikt

Újabban? Hol voltál eddig? :))

Közben látom, már megelőztek, elsütötték a poénomat.

[ Szerkesztve ]

(#22) Mustaros válasza #65577472 (#19) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Az új órát is linkeld be tőlünk , az nagyon gáz lett , full copy az egész , még a menüt / gesztusokat is lemásolták. :))

[ Szerkesztve ]

(#23) Alarikman


Alarikman
senior tag

:Y Na ez biztos kimarad nálam. Egyet előre, kettőt hátra.
Gyorsan vegyen még mi 9t/pro-t akinek fontos a noccs mentesség. Gearbest-en még akciós vagy másfél napig(86k a mi 9t 6/128G kuponnal; 105k a mi 9tpro ha még van(email-only))!!!

(#24) Sragi


Sragi
őstag

Kár a Pop Up kamera miatt... :N :U
Remélem a One Plus legalább kitart...

(#25) RoBos válasza Sragi (#24) üzenetére


RoBos
senior tag

1+ 8-ra gondolsz, mert az is punch hole-lal jön majd?! ;)

[ Szerkesztve ]

(#26) Goxi


Goxi
tag

Nem kellene ostoba háttérképekkel rejtegetni az ocsmány kameralyukakat ha valami rendkívül igénytelenül nem b.szták volna oda a kijelzőre a kamerákat.
Miért nem volt jó az előd megoldása?!
Van olyan ember, aki ennek bír örülni? Komolyan kérdezem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.