Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kételkedem


kételkedem
addikt

Szerintem rettentően csúnyácska a Windows 7 bejelentkező képernyője! Kénytelen voltam lecserélni :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#2) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Program nélkül, én mindenképp ezt ajánlom. :B

(#3) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Cserélve! Köszi!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) szablya


szablya
tag

Asszem én már ennek a programnak a bétájával lecseréltem. nem biztos, hogy béta volt.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

a felső sorban alapból vannak képek? mert nekem nincsenek, pedig az első jó lenne.

(#6) szablya válasza aero. (#5) üzenetére


szablya
tag

Choose a folder :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) aero. válasza szablya (#6) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

én azokra gondoltam ami a képen van, merthogy "A felső sorban látható képeket használhatjuk, de akár kereshetünk is a mappáinkban ízlésünknek jobban megfelelőt."

(#8) #65675776 válasza Peter Kiss (#2) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tudhatnád, hogy az a megoldás sosem jó, amihez nem kell felrakni feleslegesen egy 3rd party programot...

(#9) Fecogame


Fecogame
veterán

Kösz, cserélve! :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) Peter Kiss válasza #65675776 (#8) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

:DDD

(#11) kételkedem válasza aero. (#5) üzenetére


kételkedem
addikt

Nekem alapból volt a felső sorban egy tucatnyi kép :U

(#2) Athlon64+: tényleg jó, bár a programmal való csere egy kicsit egyszerűbb! :R

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12) aero. válasza kételkedem (#11) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem meg nem, pedig az tetszik, ami az írásban épp aktív, no mindegy.

(#13) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Köszi hasznos :K

(#14) stanley_


stanley_
tag

Köszi remek! :R

(#15) PcNetKalmar


PcNetKalmar
tag

Szuper!

1Milli +1 hála :) :R :C

Fontos az 1enes gerinc !!! Különben nem akarsz venni tőlem legközelebb semmit!

(#16) greenity


greenity
aktív tag

Köszi :)

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.