Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ctvagyok


ctvagyok
őstag

2C néven? Ma már nevet is nehéz kitalálni ;]

(#2) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Nekem speciel a koncepció tetszik a megvalósítás kevésbé.
Szerintem eléggé vergődős ötlet, nehéz a megvalósítás úgy hogy élhető telefon legyen.
Biztos nem lesz nagy piaca.

(#3) Graphics válasza ctvagyok (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

C = Compact :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) ctvagyok válasza Graphics (#3) üzenetére


ctvagyok
őstag

vagy c=cheap
Én biztos nem nevezném cnek a többi gyártó már lenyúlta. Lenne inkább X vagy B.
b= béla ;]

(#5) mekker


mekker
őstag

2C=Too Cheap

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#6) maximilian4


maximilian4
addikt

2C= 2 cock (2 kakas)

Maxi

(#7) #86973952


#86973952
törölt tag

"Az egyedüli komoly gond az árazásával volt, a Snapdragon 801-es lapkakészlettel felszerelt eszköz egyszerűen nem érte meg azt a 230 000 forintot, amit tesztünk ideje alatt kértek érte."

Szerintem ez már manapság nem számít soknak, mivel elég szépen felmásztak az ismert/ismertebb gyártók is. Nekem mindig tetszettek, és ha kicsit kiforrottabb lesz a következő modell, akkor lehet beszerzek egyet. Természetesen fenntartással, a várható/végleges ár függvényében. Nekem a játék nem igazán számít a telefonnál, az "unikum" termékek viszont igencsak érdekelnek. Bár 801 szépen megbírkózott/megbírkozik így is nagyobb "feladatokkal".

(#8) Garada válasza ADAM1337 (#2) üzenetére


Garada
őstag

Egy véleményen vagyunk. Nem érzem hogy valaha is nagy kereslet lenne erre a telefonra.

(#9) #86973952 válasza Garada (#8) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mert orosz a mentalitás. Ami olcsó az "sz...", hazai piac meg elég nagy nekik. Szerintem ők (egyelőre) nem akarják megváltani a világot, bár pletykálnak árcsökkentésről és intenzívebb EU -s megjelenésről is.

Csak meg kell nézni hogy vásárolnak ingatlanokat a pesti belvárosban. Vagy meg kell nézni mit művelnek Hévízen. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) #06658560 válasza #86973952 (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

De, soknak számít, ha mellé téve árában kapod meg az i6, S6, G4, M9, stb telefonokat. Volt a kezemben Yota2, tetszik, jó, a színét utálom(hülye kék), de árban nem éri meg. Úgy pláne, hogy alig lehet kapni-eddig egy MM-ben láttam- így pedig nehéz megfogni a vevőket.

(#11) #86973952 válasza #06658560 (#10) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez egyértelmű, de nem is lehet összehasonlítani. Csak az ár miatt írtam. Nem mindenki az aktuális csúcs hardvert keresi. Számomra pl. sokkal csábítóbb, mint az S6, pedig elismerem annak is az előnyeit.

Szerk.:
Van aki ennyiért autót vesz, és ez is egy szempont.

[ Szerkesztve ]

(#12) #06658560 válasza #86973952 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha nem csúcs hardver kell, miért akarsz csúcs árat fizetni érte?
Két jó pontja van adott árért: SD bővítési lehetőség, második, még csak nem is E-Inknek nevezett, így nem tudom milyen kijelző. Nem hiszem, hogy ezek együtt jó két-háromszáz euró felárat megérnek.

(#13) #86973952 válasza #06658560 (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Miért olyan nehéz elhinni, hogy van akit ez jobban érdekel? Újabb MTK SoC -kat is veszik most már lassan "horror" áron, pedig messze vannak a csúcstól a felhúzott A53 magokkal.

Eladási tekintetben nem lehet összehasonlítani pl. a Samsung -gal, más az üzletpolitika.

Szimplán annyiról van szó, hogy 1 éve még lazán 2oo.ooo HUF alatt mentek az aktuális csúcsok, most meg már (néha jóval) felette. HA pedig ők nem ezzel arányosan növelnek, akkor már mindjárt nem számít olyan irgalmatlan soknak

(#14) Shamat


Shamat
aktív tag

Én már hónapok (y)óta használok egy ilyen gépest, hibátlan a telefon. A napokban érkezett rá Lollipop, nagyon smooth lett tőle, ráadásul az e-ink részét is finomhangolták. Több fajta widget, meg egy kicsit mintha gyorsabb is lenne.

DEAD LIKE ME

(#15) mekker válasza Shamat (#14) üzenetére


mekker
őstag

És hasznos rajta az E-ink, vagy csak annyira, hogy kattintás nélkül meg tudod nézni, hány fok van odakint és mennyi az idő?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#16) Polllen


Polllen
nagyúr

Helyes-helyes! Egy olcsóbb készülékre simán beneveznék.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) Shamat válasza mekker (#15) üzenetére


Shamat
aktív tag

Nagyjából olyan 30 százalékot használom a hátsó kijelzőjét. Amikor tűz a nap, szinte csak úgy nyomom, nagyon jól használható. Navigációhoz is hibátlan, illetve amikor zenét hallgatok, akkor is only on epd. :K Így kombózva a két napot lazán hozza az aksi.
Amúgy most már az időn és a hőmérsékleten kívül árfolyamokat is mutathat. :DDD

DEAD LIKE ME

(#18) #86973952 válasza Shamat (#14) üzenetére


#86973952
törölt tag

Melyik verzió jött Lollipop -ból? Lehet én bénázok, de a saját weboldalon még nem láttam (jelenleg 4.4 -et írnak, nem frissítették a specifikációs részt...), csak 2 hónappal ezelőtt olvastam, hogy jönni fog.

"OS
Android™ 4.4, KitKat®"

[ Szerkesztve ]

(#19) Shamat válasza #86973952 (#18) üzenetére


Shamat
aktív tag

5.0

DEAD LIKE ME

(#20) #86973952 válasza Shamat (#19) üzenetére


#86973952
törölt tag

Köszi a választ.

(#21) #06658560 válasza #86973952 (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Én elhiszem, hogy van valaki olyan, hogy egy összeszerelési minőségben sem csúcskészülékért, ami hardveresen közepes, kiadja a jelenlegi csúcsok árát, csak épp rációt nem látok benne.
És a Yotaphone jelenleg a mostani csúcsokkal van egy árban, nem az egyévesekkel. Konkrétan most megnéztem billiger.de-n, a legolcsóbb Yotaphone ajánlat a szintén 32 GB-s Samu S6-tal van egy árban. HTC 30 euróval drágább náluk.

Kamerát leszámítva egyébként bőven elég a hardver midnennapi használatra, de az ára akkor sem versenyképes.

(#22) #86973952 válasza #06658560 (#21) üzenetére


#86973952
törölt tag

Egyértelműen nem versenyképes, de majd a jövő megmondja, hogy merre szeretnének továbblépni. Feltételezem nem akar "tucat márka" lenni, de biztos nem utasítaná el, ha annyi fogyna valamelyik készülékéből, mint valamelyik nagyobb márka csúcsmodelljéből.

Okostelefon tekintetében elég friss a cég (bár más tekintetben sincs olyan nagy múlt mögötte), de látható hova pozícionálja magát. Én kívánom nekik, hogy jöjjön be a számításuk és láthatóan fejlődőképesek okostelefonnal. Egyébként orosz cégeknél nem ritka, hogy piaci árhoz képest drágábban áraznak.

Kíváncsi leszek, hogy a következő készülékeknél hogy áraznak, illetve technikailag hova fejlődnek.

(#23) bp2013 válasza Shamat (#14) üzenetére


bp2013
csendes tag

Hol és mennyiért vetted? Én csak az emag-nál láttam és az is "zsákbamacska", azaz nem lehet élőben nyomogatni vétel előtt. És az árcsökkenést sem követi, mint amit nemrég olvastam.

AMA SUA, AMA LLULLA, AMA QUELLA

(#24) #06658560 válasza bp2013 (#23) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nálunk MM-ben van kitéve egy. Vezetékmentes töltéssel, hogy ez Qi, vagy más, azt viszont nem tudom.

(#25) mekker válasza bp2013 (#23) üzenetére


mekker
őstag

Emagon szerintem az is zsákbamacska, hogy megrendeled, és lesz-e nekik raktáron, vagy csak viccből rakták ki.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#26) Shamat válasza bp2013 (#23) üzenetére


Shamat
aktív tag

Dobtam választ privátban... :K

DEAD LIKE ME

(#27) Shamat válasza #06658560 (#24) üzenetére


Shamat
aktív tag

Úgy tudom bármilyen Qi töltővel működik, viszont csak a színes kijelzővel lefelé, milliméteres precizitással ráhelyezve...

DEAD LIKE ME

(#28) Elementh


Elementh
aktív tag

Mivel ez rétegtermék,felesleges Samsungokkal vagy Iphonekkal hasonlítani. Tuti nem jön szembe veled az utcán és sztem jobban megnézik, mint a többit.. Ha ennyi pénzem lenne telefonra, tuti ilyet vennék..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.