Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ledgeri


ledgeri
nagyúr

... aki megalkotta az a háttérképet, szerintem hot porsuit 2 fan :)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#2) hallador válasza ledgeri (#1) üzenetére


hallador
addikt

Brutálisan merevek ezek az üzleti ASUS notebookok. Csak a billentyűzetük, meg a touchpad elég gyenge minőségű. A többi rendben.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Ez a Chromebook olcsóbb és erősebbnek tűnik a múltkori Samsungnál... no persze ettől még nem éri meg szvsz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#4) ceia


ceia
őstag

Designban elég jó az ASUS. A Chromebook tetszik, kár, hogy nem laptop. Nem mintha akarnék laptopot. :N A nagyobbik monitor is szép, úgy hirtelen a tulajdonságai is bejönnek, 27''-es, 75Hz, stb. de jobban uána nézve már nem annyira. Ez valójában egy széles látószögű TN, ha a 72% NTSC-t nézzük és a fejem rá, hogy 6bit+frc. Ráadásul a talpa használhatatlan, és még Vesa 100 sincs. A 250cd fényerővel sem büszkélkedhet, és azzal sem, hogy van rajta D-Sub 2020-ban. :Y Ezeken kívül pedig egész jó lenne. Alacsony fogyasztású (21W), és van egy csomó szolgáltatása, amik jól jöhetnek. Átlag gamernek valóban megfelelhet, de én inkább irodába ajánlanám, ha tesznek alá monitor tartót. Nekem mindenesnek kéne, arra nem megfelelő szerintem.
Az Asus oldala szégyen, hogy nem közöl rendesebb (méretű) képeket, hátsó nézetes pl. nincs is! Régen nem volt ilyen igénytelen.

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.