Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Dedicted válasza .mf (#12) üzenetére


Dedicted
tag

Alig várom hogy az asus ne csak ígérjen ,mutogasson hanem ütős is legyen ,két példát felhozok ha nem emagtól vettem volna megszívtam volna a hazúg nagyzásmániásokat

-ASUS RT-AC87U direkt kábelen nem tudta hozni a tp-link TL-WR941ND -ét amit negyedáron vettem 4 éve. 3napig teszteltem komolytalan supportal ajánlott letöltő oldalról se vártam volna hogy ne ismerje fel a következő kiadású bios-t egyet s másikat meg felismerte ,de mintha csak ugyanazt a sz@rt tettem volna vissza ,mert semmi külömbséget nem észleltem vele ,visszatoltam rá az eredeti lementett verziót és vissza vittem reset-elt gyári beállitásokkal ,... a közepes internetcsomagnál a max 10Mb/s se volt képes hozni csak a tizedét azaz 1-et ,gondoltam váltok hogy tudjon usb-és modemet is ha netán vagy kinti kábel rongálás vagy benti kábel szakadás miatt tudjam használni ,de nagyon egyben dűhitő és egyben elszomorító is volt hogy hány emberből űznek gúnyt a kiadott pénzért .

-asus belső író ASUS DRW-24F1ST , az Lg mellett labdába se rúg a zajkímélésben ,hogy a nap bármely szakaszában csendben írhass meg valamit ...komolyan mondom nem tudom miért is árúlnak ilyen gúnyterméket ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.