Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Jó ez valamire, vagy csak parasztvakítás a 7.1 egy fülesen?

(#2) vaakuum


vaakuum
addikt

"ez egy külön vezérlőegységet hord a kábelén" ... innentől számomra ez elektronikai hulladék kategória. vagy rakták volna a kagylóra a vezérlőket...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3) Cs1csó válasza Dr. Akula (#1) üzenetére


Cs1csó
félisten

Valahol olvastam - nem tudom igaz e - hogy van olyan térhangzású füles amiben ténylegesen van több kisebb hangszóró is a "fő" hangszóró mellett és ezzel tudnak jobb térhangzást kialakítani hiszen fizikailag is máshonnan jön a hang.

(#4) R3laX válasza vaakuum (#2) üzenetére


R3laX
addikt

Szerintem az kevésbé kényelmes. Illetve ha ott a vezérlő és bekrepál, gázosabb cserélni, mint pl egy külső vezérlőt. Vannak azért szeretett ilyen megoldások :). Én nagyon szeretem PL a Cloud II-es fejesem. [link]

(#5) vaakuum válasza R3laX (#4) üzenetére


vaakuum
addikt

Ha van valami, ami szerintem nem illik ezekhez a fejesekhez, akkor az a vezetéken lógó vezérlő, ami mindig beleakad az asztal szélébe. Eddig még minden fejesem a vezérlő valamelyik szélénél lett kontakt hibás. Sry, de no way. A kagylón is ugyan olyan kényelmes egy poti meg egy mikrofon némító gomb, ennél több meg nem kell.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#6) GSP


GSP
aktív tag

7.1 fülesen annak való, aki hisz is benne. :)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.