Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gutriqper


gutriqper
tag

Ennyi? Kerti bútor + Lumi920 design?

(#2) Zitta válasza gutriqper (#1) üzenetére


Zitta
őstag

Nahhh - ne legyel telhetetlen - jo lesz az!

Mondjuk a Lumia kamera style jol oda lett teve... :C

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#3) RazorShark


RazorShark
csendes tag

21 giga tárhely szerint akkor (32-21)=11 gigát foglal az 5.1? :U

-by the order of Sithis

(#4) pusszycat válasza RazorShark (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

+ a sok lökött előretelepitet vackok

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Csapoati válasza pusszycat (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azokbol a Motokon nincs sok. A 8 gigas 1st gen G-n 5,2 giga volt szabad a szuz rendszernel. Mondjuk ez a 10+ giga mar huzos, de ketlem hogy Csillamtervezo Pro, meg Rohogesfigyelo appokkal lenne tele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) pusszycat válasza Csapoati (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor mivel magyarázod a különbözetet. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Kéne egy 4-4,2 colos Moto X is, nem értem ezt a mai tepsis trendet.

(#8) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Anno pedig GSM Arénán vmi 4,6"-t számoltak az adott PPI-ra QHDnál :( Kéne pár kompaktabb készülék is értelmes hardverrel (még ha a QHD felesleges is)...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#9) ghiottone


ghiottone
nagyúr

ez a hátlap így nem igazán tetszik :( de ha lesz dual-simes - amire zéró az esély -, akkor veszek egyet.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) babkukta


babkukta
senior tag

biztos jó lesz, gyors lesz, meg minden, de ez a hátlap akkor is vacak (főleg oldalt az illesztés).

Üdvözlettel, Tibi

(#11) Csapoati válasza babkukta (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez egy prototipus.

pusszycat: Jo kerdes, nem tudom. Biztos az 5.1 sem mindegy, de kizartnak tartom hogy ugyanannyi bloatware legyen rajta, mint egy LG G4-en. Talan mar voltak appok vagy egyeb tartalmak a tesztkeszuleken.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) ArGab


ArGab
őstag

Már megörültem mikor a címet olvastam hogy talán lesz egy értelmes gen1 méretű Z3C-szerű kiadás is. Erre csinálnak egy nagyon nagyot meg mellé egy marha nagyot. :(

[ Szerkesztve ]

(#13) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Várós a dolog :)) Főleg az 5.2-es, ám visszaírom a Razr i széria korszakát amikor olyan kopmakt, jól kinéző és erős készüléket tudtak csinálni, hogy csak na :U

Finn the human

(#14) 5423r


5423r
tag

Várom mindkettőt,főleg a nagyobbra vagyok kíváncsi.
Én örülök, hogy nem erőltetik az egér mozit. ;] :D

(#15) Mr.Silkó válasza ArGab (#12) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Most vagy mindenki nő a fórumon, vagy mindenkinek bébi keze van? Ne már, hogy egy férfinek ne férjen el a normál méretű kezében/zsebében egy 5"-es telefon! Bullshit!

[ Szerkesztve ]

(#16) GeryFlash válasza Mr.Silkó (#15) üzenetére


GeryFlash
veterán

Szerintem az átlagnál neked van nagyobb lapátkezed, ha azt mondod, hogy egy 145-150 millis telefont egy kézzel magabiztosan tudsz kezelni, és nem ejted el ha a busz/villamos fékezz egyet. !,7-os 130 mm-s G2 minim is már bizonytalan a kezemben, pedig annak még a szélessége is fél centivel kisebb mint a flagshipeknek.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#17) ArGab válasza Mr.Silkó (#15) üzenetére


ArGab
őstag

Próbálkoztam 5"-os mérettel és elfér a kezemben, használni is tudom viszont kényelmetlenül nagy, pedig nincs kis kezem.
Nem lehet kényelmesen egy kézzel használni. Nem tudom biztosan átfogni, hogy kivegyem zsebből, többször majdnem kicsúszott emiatt. Fizikailag nem érem át a kijelzőt teljes szélességében, folyton nyújtogatni kell az ujjamat hogy a átellenes oldalát is elérjem. Arról nem is beszélve, hogy folyton újra kell fogni ha valamit éppen felül kellene elérni rajta.
A 4.7"-os Moto X-szel ellenben ezek nem jelentkeznek, simán használom vígan egy kézzel. Viszont nem alsó-középkategóriás telefonból talán egyetlen egy van már csak 5" alatt, a Z3C.

(#18) RazorShark válasza Mr.Silkó (#15) üzenetére


RazorShark
csendes tag

5" lumia 535 tok nélkül még csak-csak, de tokkal már nem tudok egy kézzel gépelni

-by the order of Sithis

(#19) johnny500


johnny500
tag

A gépelési problémára ajánlom nektek az egykezes beállítást (hasznos olyankor). Viszont ha felülre kell nyúlni valamiért akkor tényleg fogást kell váltani pl 5"-on. Jó, hogy megúszom a tömegközlekedést :)

(#20) babkukta válasza Mr.Silkó (#15) üzenetére


babkukta
senior tag

Azért ennyire nem kellene szűkíteni a kört. Miért baj az, ha vki nem szereti a lapát telefonokat? Érdekes, 3-4 éve még mindenkinek normális méretű telefonja volt, mégse volt baj. Változik a világ, igen, de ettől még nem kell lenézni azokat, akiknek nincs igénye a tepsi telefonokra.

Nekem is kb 1 hónapja van Z3am, előtte ray volt. Gondolhatod mekkora ugrás volt (3,3" --> 5,2"). Amit először észrevettem, mint negatívum, az az, h kényelmetlenebb elrakni, BÁRHOVÁ! Mind1 h a farmerzseb szűk vagy nem, vagy az ing zsebe nagy, kényelmetlen. Nem beszélve arról, h kib.szottul sérülékenyek a kijelzők, egy nagy kijelzőnél pedig ez duplán kijön. Tudom h a Z3 nem kicsi, bár bizonyos feladatoknál így is tudom 1 kézzel használni, bár nem fogom stabilan, mert lehetetlen 1 kézzel. A legtöbb embernek pedig ez kell, h 1 kézzel tudjon csinálni bármit vele, mint a régi telefonokkal. És az 1 kéz nem aszt jelenti, h nyújtogatod az ujjad, h elérd az egyik sarkát a kijelzőnek

Üdvözlettel, Tibi

(#21) forgonati


forgonati
őstag

Szomorú hogy már ezek sem gondolkoznak 5" alatt :( Szeretem a Motorolát, de ilyen méretekben, nem kell.

Keelah Se'lai!

(#22) mekker


mekker
őstag

Na, ez is 4,7"-ről indult, most meg már ennyire elrugaszkodtak..

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#23) 5423r válasza babkukta (#20) üzenetére


5423r
tag

Pedig szerintem igaza van.
Ez már a sztenderd, és elég nehéz elképzelni, hogy az ember telefonként normális méretű kézzel ne tudjon stabilan megfogni egy 5" körüli telefont.
Nekem volt 6" is, és ha hívnom kellett valakit ahhoz elég volt egy kéz,más egyebet meg nem áll szándékomban akkor csinálni vele, mikor nincs 2 szabad kezem.
Biztos van olyan, de számomra nem világos az az élethelyzet mikor egy kézzel tudod csak fogni a telefont, de valami olyan dolgot csinálsz rajta ami halaszthatatlan addig amíg a másik kezed fel nem szabadul. Ezek nem arra vannak, telefonálás megy egy kézzel, játék, multimédia stb. két kéz.
Barátnőm egyszer próbálta meg, másnap mentünk a szervizbe. :DD :W
Mellesleg ő is ideálisnak tartja az 5,2" LG G2 méretét.

(#24) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Az első gen. moto x-et imádtam.Számomra a legjobb forma.Ha azt fejlesztenék,ismét vennék egyet.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#25) Plazmacucci válasza RazorShark (#18) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert még nem lehet a billentyűzetet oldalra igazítani. Majd a W10-ben. Szvsz én a Note 4-el is tudok egy kézzel gépelni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26) killertibi válasza 5423r (#23) üzenetére


killertibi
tag

Mondjuk kapaszkodok a metrón/buszon/villamoson?

(#27) no more válasza Fred23 (#7) üzenetére


no more
addikt

Ezek multimédiás eszközök, "okostelefonok". 90%-ban erre vannak tervezve. Az meg csak nagy kijelzőn élvezhető (böngészés, filmnézés, olvasás, játékok stb.).

(#15) Mr.Silkó : +1.

(#23) 5423r: Szuper +1. A mai okostelefonok meg olyat is tudnak már, hogy fel sem kell venned a hívást, csak odaemeled a füledhez és automatikusan felveszi... Ezt lehet egy 6" telefonon is, egy kézzel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28) Mr.Silkó válasza babkukta (#20) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Neked és mindenkinek, aki hozzászólt a hozzászólásomhoz:

Nem azt írtam, hogy mindig kényelmes az 5", de szerintem simán kezelhető, nincs lapát kezem, 170 magas vagyok csak, de így is simán tudom egy kézzel kezelni az S5-öm. Persze például a Sony-HTC nagyobb kávákkal dolgozik, ott már lehet fogási bizonytalanság.

Aki meg eleve kisebb flagship telefont szeretne, szíve joga, arra ott a Z3C vagy az Iphone 5-ös széria például, én nem is erre reagáltam, hanem arra, hogy szerintem elfér 1 kézben egy 5" telefon.

[ Szerkesztve ]

(#29) 5423r válasza killertibi (#26) üzenetére


5423r
tag

Én olyankor valahova támaszkodom, esetleg a korlát köré fonom a kezem. Ha akkora tömeg van, hogy nem férek falhoz, korláthoz, és csak a lelógó kapaszkodót tudnám megfogni, nem veszem elő a telefonom.
Persze ettől még más tehet úgy, csak én sok ember közt nem kockáztatom, hogy kilökjék a kezemből, akármilyen stabilan is fogom.

Halkan jegyzem meg, hogy akinek nem telik kocsira, csúcstelefont se vegyen. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30) pusszycat válasza Mr.Silkó (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem is 5" se több se kevesebb. Nekem is olyan van LG G3 S és remekül kijövünk egymással. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) Mr.Silkó válasza pusszycat (#30) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem véletlen, hogy a gyártók ezt az 5" körüli méretet lőtték be átlagnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.