Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) imibogyo


imibogyo
veterán

"A cég közleményben tudatta, hogy június kilencedikétől két új televíziójuk lesz elérhető, a TH-L37R2B és a TH-L37R2B. Szemfülesebbek ebből rögtön kitalálhatják, hogy egy 32 illetve egy 37 hüvelykes képátlóval megáldott modellről van szó."

Mind a kettő 37-esnek van írva. :R

(#2) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát igen, Panasonic, nem csalódtam bennük. Remélem elterjednek ezek a beépített ODD-k a TV-ken, nagyon jó ötlet.

(#3) Quan-Chi válasza ^Clown (#2) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nem is láttam még ilyet ! nagyon jó ötlet , bár ezek az optikai meghajtók ha meghibásodnak ... akkor ciki hogy szét kell bontani az egész TV-t , miközben egy asztali lejátszót lehet venni 10ért :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#4) ^Clown válasza Quan-Chi (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát igen, ha elromlik, az ciki, bár szerintem úgy tervezték meg őket, hogy két-három csavart ki kell hajtani és az egész cucc kijön egyben, mint pl. egy notinál.
Nemrég volt egy Lenco TV itt a hírek között emlékeim szerint, abban is volt DVD lejátszó!
Igaz, hogy 10K egy külső, de foglalja a helyet, plusz két kábel kell hozzá, macera...

(#5) bit_bro válasza ^Clown (#4) üzenetére


bit_bro
tag

Na igen, viszont ez Blu-ray és író.
Amúgy érdekes az ötlet, kíváncsi lennék mennyivel dobja meg az árat.

(#6) iSonic


iSonic
addikt

Panasonic hozzá a formáját ;)

(#7) Eddie141


Eddie141
senior tag

Nem rossz, ennek lehet még jövője szerintem. Egyszer majd talán én is befizetek egy hasonló megoldásra, de az árazás miatt még mindig olcsóbb egy lcd+htpc kombó a jelenlegi piaci helyzetben. Mindenesetre nem butaság. Már csak egy torrent kliens kellene bele, és kész maga a tökély :DDD

(#8) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Remek cucc, bár ez a beépített cam nekem egy kicsit sem sejtet jókat.
Lemerném fogadni, hogy ezeket neten keresztül eleinte igen könnyű lesz feltörni.
Persze nem kell "rosszalkodni" a TV előtt... :D

...

(#9) RÁK_


RÁK_
tag

Kár, hogy nincs 42-esben.

(#10) craine12 válasza Devid_81 (#8) üzenetére


craine12
tag

A vállalat kifejlesztett egy saját, tévézésre optimalizált webkamerát, amely a TY-CC10W típusjelzést viseli. Ezt a tévé USB portjához kell csatlakoztatni, és máris mehet a móka 1280x720 képpontos felbontásban másodpercenkénti 22 képkocka mellett.

No woman. No cry. No kidding.

(#11) Devid_81 válasza craine12 (#10) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah, értőolvasás elégtelen :U
Nah sebaj, lesz beépített is tutira.

...

(#12) elefant válasza imibogyo (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ehh
annyi agyam van, mint egy botnak.

köszi!

(#13) Quan-Chi válasza bit_bro (#5) üzenetére


Quan-Chi
őstag

na igen egy asztali blue-ray író pluszba még lehet többe jönne ki mint így hogy alapból benne van , és akkor még ott a macera-kábel stb

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#14) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Panasonic :C

5# bit_bro: Sokkal...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) imibogyo válasza elefant (#12) üzenetére


imibogyo
veterán

Nincs mit.

Amúgy az a 32 colos TV nagyon bejövős. Kíváncsi leszek az árazásukra, mire a boltok polcaira kerülnek.

(#16) Findzs


Findzs
addikt

lassan a tvk-be már számítógépet is fognak integrálni
vagy hasonló módon mint egyes alaplapokon, hogy egy chip tartalmaz egy linux oprendszert is

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#17) Duree


Duree
veterán

Ez a 32" nagyon bejön nekem,az árazása majd eldönti mennyire jön be,A Panasonic árcédulája kicsit magasabb mint az átlag,meglátjuk mennyivel

duree54

(#18) horatiocain válasza Findzs (#16) üzenetére


horatiocain
csendes tag

Hát ez a folyamat már elkezdődött kétségtelenül, csak még nem tartunk ott hogy konkrét oprendszerré nőjék ki magukat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.