Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lsc


lsc
nagyúr

Relatív az áruk sem rossz, ha még tökéletesen működnének is megfontolandó vétel lenne.

Az élet kegyetlen .

(#2) bocsika


bocsika
aktív tag

Ezt hogy kell érteni: "a komponensek (kondenzátorok, fojtótekercsek) pedig megfelelnek a katonai szabványoknak is"
Netán golyóálló? :D
Amúgy egész korrekt a gyári ára, bezzeg ha itthon kapható lesz. :)

(#3) Daczy válasza bocsika (#2) üzenetére


Daczy
aktív tag

Szerint arra utal, hogy katonák is bátran használhatják :DDD

(#4) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Ez a P55A Fuzion nekem nagyon tetszik. :K

(#5) zazahoho válasza bocsika (#2) üzenetére


zazahoho
őstag

afganisznánban tesztelt :DDD ,ASUS Sabertooth-ra is azt mondták ;) ,kicsit jobban megnézik miből rakják össze ;]

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#6) adamka16


adamka16
őstag

Az AMD verziója kell nekem :D

(#7) Exelsior válasza adamka16 (#6) üzenetére


Exelsior
senior tag

nekem is :D

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#8) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

"a komponensek (kondenzátorok, fojtótekercsek) pedig megfelelnek a katonai szabványoknak is" :DDD, király lapok :)

PS4

(#9) Archer


Archer
őstag

Mindig jót röhögök amikor olvasom, hogy "Military Class" aztán a csatlakozók között ott figyelnek az 5.1-es kimenetek :DDD Moziznak a kambodzsai dzsungel közepén? :) Ennek ez egész katonai marketingszövegnek akkor látnám értelmét, ha a használhatóságig lecsupaszított lap jelenne meg, brutál passzív hűtéssel (de nem ilyen Asus féle absztrakt hűtőbordákkal hanem tényleg a hőleadás/elvezetés lenne az elsődleges), akár a megboldogult Lanparty UT lapok mintájára kivezetve a gépen kívülre.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#10) Komplikato


Komplikato
veterán

Nem is tudom ... ha nem nézzük van e értelme a Hydrának, van alaplap Hydrával (MSI), van alaplaphoz bővítő (Asus), meg valamelyik elvetemült gyártónak van Hydra chipes Raden HD5xxx karija is. :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11) Khan13 válasza Archer (#9) üzenetére


Khan13
senior tag

A katonai jelző nem arra utal, hogy lecsupaszított, hanem hogy megválogatott anyagokból épül, szigorúbb elvárások mellett. (Hogy jelen esetben mennyire marketing szöveg, az más kérdés)

(#12) nuke7 válasza Khan13 (#11) üzenetére


nuke7
veterán

igen, itt kicsit nehezebb megadni egy-két számot (ip54 pl. mobiloknál) hogy mi is az a military class... :U eléggé marketing szaga van.

https://youtube.com/user/nuke7

(#13) gfefe


gfefe
őstag

Marketing ide marketing oda az ez AMD deszka nagyon bejövős....

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#14) ftc válasza bocsika (#2) üzenetére


ftc
nagyúr

Pl ezek alaplapoknál sztem ne fontosak csak olyan igazi marketing rizsa...otthoni felhasználásra bőven megfelelnek a hagyományos kondik s tekercsk is...

(#15) csabika0001


csabika0001
senior tag

Emberek ez a lap nem attól "katonai" hogy majd Afganisztánba kiteszik a homokba.
Hanem az eljárásra és a speciális alkatrészek felhasználására aki csak kicsit tanult elektronikát vagy ért hozzá elég ránéznie.A lapokon egyetlen elektrolit kondenzátor sincsen amiről tudni, hogy időnként beadja a talpát(felpúposodik elpukkan). Nah szal csak száraz alapú kondik amik jól bírják a hőt és persze nem igazán mennek tönkre hacsaknem túlfeszelik. A másik lehet a színe miatt is de én nem látom a nyák tetején vezetve az áramköröket ez arra enged következtetni hogy az átlagnál több rétegű a nyák.
Én csak arra lennék kíváncsi mennyire hatékony ez a Hydra ? Valami tesztet lökhetne a prohardver.
Mostanában alig van VGA teszt !!!

[ Szerkesztve ]

(#16) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

vannak bizonyos katonai szabványok ( hőre, vízre és egyéb ellenállóságra vonatkozó rendeletek ) amiknek a címét csak akkor nyerik el ha átmegy egy teszten :K szóval ha azt írják akkor úgy van , más tészta hogy egy mezei alaplapnak felesleges de nem hátrány

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#17) zazahoho válasza Quan-Chi (#16) üzenetére


zazahoho
őstag

csak akkor van gond,ha megváltoztatják a beszállítót ,és pl:,de rev 1.01 model már nem abból készül ;] de legyünk ennyire negatívok ugye?

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#18) bartucc válasza zazahoho (#17) üzenetére


bartucc
addikt

Véletlenül pont a tesztelés és engedélyezés után jön be a beszállítóváltoztatás. ;]

Nem rossz lapok, de átlag felhasználónak (most magamra gondolok:DDD) felesleges extrákkal, amíg meg nincs polgárháború/világháború, megleszek a sima alaplapokkal is, nem kellenek a katonai követelményeknek megfelelők. :N

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

de azért megnézném, hogy egy GTX480 + 5970 -s páros mit tud kinyomni magából ;]

[ Szerkesztve ]

PS4

(#20) Quan-Chi válasza mrhitoshi (#19) üzenetére


Quan-Chi
őstag

egyszerűbb a zöldbabfőzelék és marhasteak kombó az is zöld-piros ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#21) he7edik. válasza mrhitoshi (#19) üzenetére


he7edik.
addikt

Mármint hogy, hány köbméter forró levegőt? ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#22) mrhitoshi válasza he7edik. (#21) üzenetére


mrhitoshi
veterán

arról akkor már ne is beszéljünk :DDD, amúgy teljesítményileg

PS4

(#23) lezso6 válasza Quan-Chi (#16) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szóval Bacsis Edition... :DDD :R

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#24) zazahoho válasza mrhitoshi (#19) üzenetére


zazahoho
őstag

na látod ezt én is megnézném ;] ,de szerintem nem fogom látni soha :(

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#25) veector


veector
senior tag

Az MSI Hydra 200-as alaplapjai előrendelhetőek már, az AMD-s 870A Fuzion 154 euróba ($160) kerül, az Inteles P55A Fuzion pedig 188-ba ($190).

Ezek hogy jönnek ki? Dollárér occóbb +venni?

(#26) D1Rect


D1Rect
félisten

Jó a hydra, kár, hogy értelme nincs.

(#27) Quan-Chi válasza he7edik. (#21) üzenetére


Quan-Chi
őstag

én is a kinyomásra asszociálva írtam a zöldbabot ;] erősen befolyásolja az output-ot ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#28) Mustaros


Mustaros
aktív tag

ööö ez szép és jó.. :D de ha maffiázni akarok akkor a gtx260-ba fiziksz miatt oda dugom a monitor kábelt.. és ha pl dx11 stalker akkor meg az atimba? :D vagy mivan??

(#29) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hogy működik a két különböző VGA egyszerre?
Netán sikerült játékok alatt a teljesítményüket összeadni?
Vagy csak tud adni képet mind a kettő, és hello?

(#30) smkb


smkb
őstag

Hát nem tudom, voltam katona... nekem a Military Classról a Kraz, Ural, parancsnoki Uaz a pszh-k , csöves radar és egyéb brutális, masszív, nulla finomságot tartalmazó eszköz jut eszembe... a harctéren csak az számít hogy masszív legyen, elnyűhetetlen, és a puszta közepén is meg lehssen heggeszteni, köszörülni, stb.... na most ezek alapján számomra akkor lenne hiteles, ha ez egy kb 1m x 1m-es alaplap lenne öklömnyi 'katonai kivitelű' kondikkal meg hangosan kattogó relékkel és csövekkel :)

(#31) Quan-Chi válasza FoxiestFox (#29) üzenetére


Quan-Chi
őstag

tu együtt működni a 2 gyártó kártyája zökkenőmentesen, volt is egy GTX285+5870 teszt

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#32) FoxiestFox válasza Quan-Chi (#31) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De kemény. Nem is hallottam még erről.
És akkor itt buherálás nélkül lehet fizikát számoltatni a zölddel, grafikát meg a vörössel?

(#33) RegiSVK


RegiSVK
tag

Márcsak az kell hogy egy lapba Intel és AMD procit is bele lehessen faragni :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.