Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HKorn


HKorn
addikt

Szépek, de az 1 nap üzemidő iszonyat kevés sztem.

Rendesen zavarna, hogy a telefon mellett még az órámat is figyelni kellene, hogy kibírja-e vajon a nap végéig.
Én minimum 3 napos üzemidőt tartanék kényelmesnek.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#2) atike


atike
nagyúr

Teljesen jók! Azon ritka okosórák egyike amik nem kétpálcásnak néznek ki... :)

(#3) Fall-N válasza HKorn (#1) üzenetére


Fall-N
veterán

Így van. Nekem kínai "okos"órám van (SW007), de unom, hogy egy-két naponta tölteni kell. Valószínűleg el fogom adni. Tele van a FB is eladó okosórákkal, mert sokaknak nem kell.

Másrészt nagy óramániás vagyok, így óraként semmit sem ér. Van pár kvarc meg egy automata órám. Az automata óra ami órának nevezhető, ezek csak apró "számítógépek".

[ Szerkesztve ]

(#4) Crob


Crob
tag

Snapdragon Wear 2100 van bennük, mindenütt lehoztàk :U

(#5) Dr. X válasza Fall-N (#3) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Miért baj, ha tölteni kell nap végén? Alvásnál nyilván leveszed az órát, akkor meg fárasztó az a plusz egy mozdulat feltenni tölteni?
Ebbe már az új snapdragon van vagy még az ezeréves régi? Ha utóbbi, akkor várhattak volna még vele egy kicsit, mert állítólag sokkal jobb lesz az új

(#6) moleculez válasza Dr. X (#5) üzenetére


moleculez
veterán

Nekem Gear Fit 2-m van. Legrosszabb esetben zuhanyzáshoz leveszem (40-50%-on áll nap végére), addig feltölt simán. Alváshoz is nélkülözhető (nekem).

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) szubrutin válasza Dr. X (#5) üzenetére


szubrutin
aktív tag

En pl okosorat hasznalok ebreszteshez, tehat jo ha rajtam van, h rezegjen.. ha meg elotte kell tolteni, akkor nem mér annyi lepest, 1napos uzemido az a vicc kategoria, azert van bipem..

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#8) #09908736 válasza szubrutin (#7) üzenetére


#09908736
törölt tag

Nekem Explorist van, ebben nem alszol éjszaka. :D Rosszul fordulsz, kinyírod a feleséged.
Semmibe sem kerül estére töltőre tenni, ébresztéshez meg egy oldschool Fitbit Charge HR-t használok.

[ Szerkesztve ]

(#9) HKorn válasza #09908736 (#8) üzenetére


HKorn
addikt

Rosszul fordulsz, kinyírod a feleséged.

:DDD

Run&Ride

(#10) jacis


jacis
nagyúr

A baj az, hogy itthon nem lehet Fossil okosórát venni.
Ha nem vagyok jól értesülve kérem írja meg valaki hogy hol.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) Blizzardking válasza #09908736 (#8) üzenetére


Blizzardking
őstag

:DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#12) atike válasza jacis (#10) üzenetére


atike
nagyúr

KZM

(#13) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Szép az óra, de ha tényleg csak 1 napot bír, akkor 1 ezeresért sem venném meg magamnak :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#14) Fall-N válasza Dr. X (#5) üzenetére


Fall-N
veterán

At a baj, hogy egy órát nem kell naponta tölteni. Egy kvarc óra elmegy éveket, amíg elemet kell cserélni, egy automata meg ameddig hordva van addig folyamatosan jár.

Ez a színes kijelző meg mindenféle energiazabáló hardver a kis akksival nem egy jó koncepció, ameddig nincs jobb energiasűrűségű technológia. Nyilván nem éveket kell elmennie, de az egy hetes vagy hónapos üzemidő lenne az ideális. Ha aktívan megy az okosóra például kell a GPS, akkor már egy napot sem bír ki, így lemerül közben és ez a fő baj. Csak nem visz ezért az ember magával powerbankot. Elvileg azért lenne jó az okosóra, hogy ne kelljen feltétlen mindig cipelni a telefont is a sportoláshoz. Ez így nem teljesül.

Ezért jobb jelenleg egy aktív karperec. Azok legalább tovább bírják, cserébe nincs színes-szagos kijelző meg egyebek.

Ennek az árán kijön egy MiBand 2/3 meg egy értelmes Seiko, Invicta, Orient automata óra.

[ Szerkesztve ]

(#15) HKorn válasza Fall-N (#14) üzenetére


HKorn
addikt

Pontosan, ezért döntöttem én is inkább egy Amazfit Bip mellett sportoláshoz/kiránduláshoz, ott simán megvan a 30 napos üzemidő, még aktív GPS-szel is több nap, munkába meg egy elegáns Fossil chronograph-ot hordok inkább.

Run&Ride

(#16) Mamuska


Mamuska
őstag

A kinézeten, kidolgozáson azért lehetne javítani, de akkor nyilván nem ennyi lenne.

(#17) #09908736 válasza Mamuska (#16) üzenetére


#09908736
törölt tag

Szerintem pont a kinézetével nincs gond, kidolgozás is oké. Nekem a fémszíjas van, az előző generációból, teljesen patentül működik. Párszor már oda is vertem valaminek, de még karc sincs rajta.

(#18) pit stop válasza HKorn (#15) üzenetére


pit stop
addikt

Fossil Hybrid órái elég jók - nekem abból van egy.

Félhivatalos beszerzés van itthon sajnos csak.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#19) jacis válasza atike (#12) üzenetére


jacis
nagyúr

Itt sincs okosóra...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20) atike válasza jacis (#19) üzenetére


atike
nagyúr

...úgy gondoltam, hogy őket kell felhívni - ha nálunk nincs is, azt tuti meg tudják mondani, hogy hogyan és hol érhetőek el itthon azok az órák...

[ Szerkesztve ]

(#21) CienPo


CienPo
csendes tag

Engem is érdekelne hogy hol lehet megvenni itthon.

(#22) Roberto76 válasza CienPo (#21) üzenetére


Roberto76
tag

Itt lehet megvenni:
92.200 Ft-tól indul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.