Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k-adi


k-adi
nagyúr

újabb AC
wow

(#2) Kvelstadt válasza k-adi (#1) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most nem az a plan hogy jön az az AC infinity ami lifeservice lesz és abban fognak megjelenni a további AC játékok?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) k-adi válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

komolyan már itt is kezdik? :D

aztán jön az FC infinity, meg a ghost recon infinity? :D vagy egy splinter cell infinity :D amiből még új rész se jött

(#4) Kvelstadt válasza k-adi (#3) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ezt hallottam. És hogy így majd könyebb ledz cserélgetni a korokat, mert belépsz az qc infinitybe és majd azon belü jelennek meg a kisebb ac játékok.
Mondjuk szetintem nincs már annyi kor ami annyira látványosan eltér a többitől, de annyi tuti nincs hogy ezt infinity cím alatt űzzék.
Máskülönben majd jön a sírás hogy már megint pl ókori róma.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5) Neurotoxin válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Annyira rémesen hangzik ez az egész koncepció........na ennek örömére, ha befejeztem a GoG-ot, elkezdem a Valhallát.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#6) k-adi válasza Kvelstadt (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

Azért még lenne jó pár korszak amit fel lehetne dolgozni, egy japános/kínai rész még nem volt pl. (ghost of T jelleg) de mondjuk hogy haza beszéljünk, egy huszáros is lehetne akár, mátyás király feketeserege, törökök, stb. és akkor lehetne keverni a "huszár" kultúrát a janicsáros turbános törökkel, stb. szóval lenne itt még azért potenciál :K :K :K

(#7) Kvelstadt válasza Neurotoxin (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem az ubinál mostanában nincs hiány rosz ötletekben.

k-adi
Van persze, de a nagyokat már kb ellőtték a többi meg egyre kevesebb embernek mond valamit.
A japánost szerintem pont a Tsushima miatt skippelték akkoriban.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.